Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подсыпка дороги угольным шлаком (отходы с котельни).

Nikolay__

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Размещаю тему сдесь, так как не нашол соответствующего раздела( Просьба модератора перенести). Вообще есть грунтовый участок дороги перед домом, который в осенне-весенний период превращается в буквальном смысле ,,болото'', очень напоминает тракторную бригаду в деревне. Финансовой возможности привести все это дело в порядок в ближайшее время нет. Предложили купить отходы угля (котельни теплиц) 80 грн м.куб. Насколько это безопасно, или лучше отказаться от этой идеи? Читал, что он радиоактивный, много пыли и и.д. Буду благодарен за советы:beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив не створювати окремої теми, так як проблема та ж сама - дорога земляна біля дачі і стає, м"яка після дощів аж до застрягання в ній машини.

 

В Києві біля садочка дітей бачив дуже вдале рішення:

1) на землю поклали геотекстиль,агроволокно (щоб земля знизу не проходила вгору до щебня)

2) Насипали кольровим щебнем (червоним)

Виглядає так класно, що реально мені кожен раз настрій піднімало, як забирав дитину з садочка!

Так кольорови щебінь - це гроші, але скільки того життя, треба починати їх витрачати ;)

 

Сусіди зробили дешево і сердито - залишками асфальта з дороги (а-ля вторинний щебінь) - фунцію свою виконує, але виглядає не дуже, а влітку ще іде традиційний запах асфальту ;(.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читал, что он радиоактивный, много пыли и и.д. Буду благодарен за советы:beer:

Доречі, може у знайомих позичити дозиметр і заміряти?

Коли вчив фізику, то казали, що щебінь якщо його біля уранових родовищ добувають може бути радіоактивним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...