Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибираю земельну ділянку. Проблема з заїздом

IhorK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Є земельна ділянка для будівництва будинку. Є в мене підозра, що там може бути проблем з заїздом будівельної техніки. Візуально там дуже тісно. Передом та сама бетономішалка/маніпулятор/булдозер/екскватор чи камаз точно не зайде. Питання, чи зможе зайти в декілька прийомів задки (задки підходить, бо ділянка то фіолетова, і той перешийок, по факту, суто для цієї ділянки був придуманий). А далі на ділянці вже як хочеш можна вертітися.

 

Заміри знімав рулеткою від забору до забору. Сам кут заїзду там стовпчики. Між ними 4,5 метра. Обочини рівні без канав і бордюрів. Цікавить думка реальних власників подібних ситуацій, ідеально звичайно - водіїв такої техніки.

 

Doroga.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікавить думка реальних власників подібних ситуацій, ідеально звичайно - водіїв такої техніки.

Берете в машину водія самосвала і показуєте куда треба висипати пісок/щебень/відсів.

Він пройдеться та все зрозуміє і скаже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поговоріть з сусідами, чи вони не проти якщо ви тим перешийком будете користуватись ....

 

я коли собі шукав, то мені "сусіди" зразу сказали ми проти щоб тут хтось будувався і будемо заважати, чесно влазити в конфлікти з самого початку небуло ніякого бажання і та ділянка пішла лісом

 

а якщо там адекватні люди, то вони можуть свій стовпчик тимчасово на кілька метрів прибрати, а потім відновити за якийсь подарунок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Берете в машину водія самосвала

Та я з радістю. Та де їх взяти. Пробував перепиняти вдень хто їде, вони всі або на загрузку, або на розгрузку, нема коли. А поряд там ніхто не будується вже, бо все забудовано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та де їх взяти.

www.olx.ua/list/q-%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%B0/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Є земельна ділянка для будівництва будинку. Є в мене підозра, що там може бути проблем з заїздом будівельної техніки. Візуально там дуже тісно. Передом та сама бетономішалка/маніпулятор/булдозер/екскватор чи камаз точно не зайде. Питання, чи зможе зайти в декілька прийомів задки (задки підходить, бо ділянка то фіолетова, і той перешийок, по факту, суто для цієї ділянки був придуманий). А далі на ділянці вже як хочеш можна вертітися.

 

Заміри знімав рулеткою від забору до забору. Сам кут заїзду там стовпчики. Між ними 4,5 метра. Обочини рівні без канав і бордюрів. Цікавить думка реальних власників подібних ситуацій, ідеально звичайно - водіїв такої техніки.

 

Doroga.png

 

ділянка у Північно-Західній стороні приватизована з порушенням.

 

А що до проїзду - проведіть експеримент наявною технікою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...