Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Труба сгорела.

lavilong

Рекомендовані повідомлення

Добрый день. Дом сгорел, вместе с ним надземная часть трубы скважины ( примерно метр над землёй). Скважина в доме в подвале. В особо снежные зимы подвал подтапливало. Как можно добавить кусок?. Также в скважину попадали куски кирпича некрупные максимум пол- ведра., фильтр 3 метра. На сколько это критично?

Змінено користувачем lavilong
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант - розкопати, вставити прохідну муфту ПЕ (труба ж чорна ф32?), в неї трубу з запасом щоб мала вигляд арки і відкачувати. Все сміття підтягне наверх, а труба аркою дозволить витягти його звідти (не впаде назад при відключенні насосу)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Скважина ранее не эксплуатировалась, только шахта 42 метра, труба 100ка, думал погружной насос, но т.к. туда навалило кирпичей, думаю насосную станцию. Скважина 42 метра, зеркало 18 метров. Как доточить метровый кусок, чтобы был герметичный стык и грунтовка не шла ?. Я думаю раскопать сантиметров на 20 вглубь, рисоеденить кусок, установить гильзу большего диаметра ф200 и задуть пеной. На сколько такой "колхоз" рабочий? Или есть другие решения подобной проблемы? Кто сталкивался?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...