Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росте температура ГВП, котел Vaillant atmotec pro 24

Віталій Моралес

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх! Стикнувся з проблемою. Котел останній рік рідко використовувався для ГВП, опалення працювало сезонно. Недавно включив гарячу воду і помітив різкий підйом температури до 78, незважаючи на те що було виставлено 45. Вимкнув воду, помітив що не відображається значок крана на дисплеї зліва в низу. А також діагностичні коди 003 та 004 показують мінус 999 та мінус 99 градусів цельсія. Після багатьох різних маніпуляцій в.т.ч. зі зняття датчика протоку води (все норм) чистки фільтра (незначна кількість бруду) врешті знайшов що датчик температури на трубці виходу з теплообмінника ГВП має 320 Ом. Поміняв і значок крану появився і код 003 став показувати реальну температуру води. Код 004 залишився з мінус 99. ГВП котла тепер працює умовно добре оскільки температура і далі росте незважаючи на виставлено величину. Але я обмежив її в інженерному меню до 50 гр і миритись з цим ніби можна але... Код 004 означає температура на датчику накопичувача тобто як я розумію вторинного теплообмінника але там я не бачу ніякого датчика. Де копати? І якщо в когось аналогічний котел, скажіть які у вас значення температури  кодах від 003 до 007. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув додати. Я ще зняв триходовий клапан і у нього завис клапан байпасу. Шток працював добре. Прочистив зависання байпасу, встановив назад але нічого не змінилось. Проблема залишилась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...