Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поклейка фасадної сітки на саманні стіни

Serhiy Repetiy

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Ситуація наступна: старий будинок, стіни - із цегли, давним-давно оздоблені глиною товстим шаром 4 см приблизно, а то і більше. У мене після ремонту залишилось 5 мішків фінішної шпаклівки, кімната, яка буде під гардероб, тому сильно на неї витрачатись не хотілось і вирішив спробувати її сам зробити. 

"Візуально" вирівняв кути правилом, прошпаклював стартовою штукатуркою Krumix всі стіни, а потім вже коли все це зробив, зрозумів, що я не хочу клеїти шпалери і  можна якийсь "самопал" зробити з фінішки, типу декоративних штукатурок, але сітку на стартову штукатурку не наклеїв.

Питання: можна фасадну сітку наклеїти на фінішну шпаклівку чи це буде тільки витрата матеріалу та часу і в цьому немає ніякого сенсу? Чи взагалі не було й сенсу її клеїти на стартову штукатурку, коли я тільки розпочав "візуально" їх вирівнювати, раз за стартовою ще сантиметрів чотири глини? І тріщини якщо підуть, то тут у сітка не допоможе? 

 

Змінено користувачем Serhiy Repetiy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Serhiy Repetiy сказал:

Питання: можна фасадну сітку наклеїти на фінішну шпаклівку чи це буде тільки витрата матеріалу та часу і в цьому немає ніякого сенсу?

А сами как думаете!?

Основное правило в таких домах:  стоит -  не трогай.

Стены выровняли, покрасили чтоб не маралась одежда и хай стоит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, DimaF сказал:

А сами как думаете!?

Основное правило в таких домах:  стоит -  не трогай.

Стены выровняли, покрасили чтоб не маралась одежда и хай стоит.

Я так само думаю, хотів впевнитись в тому, що не потрібно цих лишніх справ робити. Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть, будь ласка, є в когось ідеї як шпаклювати в таких місцях? (Між стельою та трубами) це жах, туди і шпателем 10 см не підібратись, правилом теж не пробував там вирівнювати.

Буду клеїти багети, коли все зроблю

 

 

IMG_20230526_104918088.jpg

IMG_20230526_104928366_HDR.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може валиком малим спробувати нанести, а потім ще меншого шпателя придбати і спробувати таким чином?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...