Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна рекомендація по мангальному комплексу

Dimakiev

Рекомендовані повідомлення

Підскадіть будь ласка, хтось має відгуки по продукції bernstone ?
Це мангальний комплекс готовий під ключ. В інтернеті відгуків взагалі немає майже. 
В них багато парканів з такого каменю, барбекю готових комплексів подібних цьому, зони відпочинку і тд.. але відгуків немає.

 

bernstone-barbekyu.thumb.jpg.a89d96e7bc4ac0793d7a4cdd409c141f.jpg

Змінено користувачем Dimakiev
Помилка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю підлогу біля мангалу треба робити з керамограніту. Бо жирні плями на плитці забезпечені.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Gitan сказал:

Думаю підлогу біля мангалу треба робити з керамограніту. Бо жирні плями на плитці забезпечені.

Підлога у вартість не входить. Тому 100% там тільки плитка. Вона і лежить вже. Питання тільки залишилось будувати "класику" чи готовий брати саме який подобається. Його конструкція збирається за 10 годин.

Змінено користувачем Dimakiev
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Gitan сказал:

Думаю підлогу біля мангалу треба робити з керамограніту. Бо жирні плями на плитці забезпечені.

Та і всі поверхні біля нього теж з чогось подібного, бажано подібне на глянець або полірований камень - поставив казан чи каструлю з сажею або жиром капнув - витер вологою чи сухою серветкою - порядок - робоча зона 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dimakiev сказал:

Підлога у вартість не входить. Тому 100% там тільки плитка. Вона і лежить вже. Питання тільки залишилось будувати "класику" чи готовий брита саме який подобається. Його конструкція збирається за 10 годин.

Питання естетики важливе, безумовно, але головне - щоб працювало, як треба - це вже не заборна специфіка, а більш по пічам. Я користувач такої бандури.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, bonjorna сказал:

Питання естетики важливе, безумовно, але головне - щоб працювало, як треба - це вже не заборна специфіка, а більш по пічам. Я користувач такої бандури.

Ви користуєтесь саме таким барбекю ? Якщо так, то які враження, він працює як повинен чи є якісь питання ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dimakiev сказал:

Ви користуєтесь саме таким барбекю ? Якщо так, то які враження, він працює як повинен чи є якісь питання ?

Ні, не саме таким, але подібним в бесідці, зробленим з цегли - внутрішня частина топки з вогнетривкої, зовні з червоної повнотілої. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є різні моменти по роботі димоходу, висоті та ширині самого порталу - роблять майстри розрахунки і тоді воно не димить і працює, як треба. В мене в будь-яку погоду та пору року диму в обличчя немає. Та і всі інші параметри в+ш+г - норм. Високі казани може не зовсім зручно може бути - але то інша історія 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...