Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мини-тендер на фасад 250 м.кв

вася 123

Рекомендовані повідомлення

Всем доброго времени суток,

 

Предлагаю форумчанам, занимающимся фасадами, просчитать стоимость работ с материалами (под ключ) около 250 м.кв. для частного дома (размеры ниже).

 

Предположительно пирог фасада - 38см кирпичная кладка, 100мм пенополистирол 25 плотности, короед или барашек.

 

 

 

Ответы прошу направлять в личку либо на электронную почту terror088@gmail.com

Всем спасибо.

DSC02241.thumb.jpg.84be5228822d791f28a62264b0524f85.jpg

1 этаж.pdf

2 этаж.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток,

 

Предлагаю форумчанам, занимающимся фасадами, просчитать стоимость работ с материалами (под ключ) около 250 м.кв. для частного дома (размеры ниже).

 

Предположительно пирог фасада - 38см кирпичная кладка, 100мм пенополистирол 25 плотности, короед или барашек.

 

 

 

Ответы прошу направлять в личку либо на электронную почту terror088@gmail.com

Всем спасибо.

 

Здравствуйте. Ответил Вам на эл. почту в теме "Фасад"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток,

 

Предлагаю форумчанам, занимающимся фасадами, просчитать стоимость работ с материалами (под ключ) около 250 м.кв. для частного дома (размеры ниже).

 

Предположительно пирог фасада - 38см кирпичная кладка, 100мм пенополистирол 25 плотности, короед или барашек.

 

 

 

Ответы прошу направлять в личку либо на электронную почту terror088@gmail.com

Всем спасибо.

Ответ на Ваш запрос оставил в личке. Жду ответ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему "мини"? Електрика, вода, условия проживания? Вагончик тащить на 2 недели это тоже + к м2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго времени суток,

 

Предлагаю форумчанам, занимающимся фасадами, просчитать стоимость работ с материалами (под ключ) около 250 м.кв. для частного дома (размеры ниже).

 

Предположительно пирог фасада - 38см кирпичная кладка, 100мм пенополистирол 25 плотности, короед или барашек.

 

 

 

Ответы прошу направлять в личку либо на электронную почту terror088@gmail.com

Всем спасибо.

 

 

Добрый день!

Хотел бы уточнить месторасположение здания(область)

что с комуникациями и условиями проживания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Хотел бы уточнить месторасположение здания(область)

что с комуникациями и условиями проживания.

 

Все есть!

+ горячий душ, теплая постель, електричество, водоснабжение, удобства во дворе, питание за свой счет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Хотел бы уточнить месторасположение здания(область)

 

 

один метр от границы города герой Киев

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но и и на улице среднесуточная не +5:)

 

Алло! Не середньодобова +5 для ціх робіт!!! Специ, я хоть і не мастер в цьому, але толк знаю! Сам не встиг барашек восени нанести. Температура для цїєї справи має бути не нижче +5 по цельсію за добу!!! Підкреслюю: ЗА ДОБУ, а не СЕРЕДНЬОДОБОВА!!!

 

А то прикинь, вдень +7 на сонці, а вночі -2 = +5 середньодобова :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алло! Не середньодобова +5 для ціх робіт!!! Специ, я хоть і не мастер в цьому, але толк знаю! Сам не встиг барашек восени нанести. Температура для цїєї справи має бути не нижче +5 по цельсію за добу!!! Підкреслюю: ЗА ДОБУ, а не СЕРЕДНЬОДОБОВА!!!

 

А то прикинь, вдень +7 на сонці, а вночі -2 = +5 середньодобова :D

 

Среднесуточная температура - температура, полученная от деления на два суммы ночной и дневной температур. При среднесуточной температуре +5 не может быть ночью ниже 0.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Среднесуточная температура - температура, полученная от деления на два суммы ночной и дневной температур. При среднесуточной температуре +5 не может быть ночью ниже 0.:)

 

Вибачте, але для Вас я вже привів приклад в своєму пості, що вище. 3 клас середньої школи. Я в шоці. Я в глубокому шоці...

Однім словом - ми замовники платимо гроші і не малі за роботу з фасадами, а тут така м"яко кажучи "лажа". Спец не вміє визначати навіть середньодобову температуру.Але це фігня - не фігня, коли через рік, два все посипеться. А вартість "запореного" матеріалу - не жарти... А переробка всього - "...опа"

 

А для всіх таких розумних спеців повторюсь: ніяких арефметичних дій з температурою проводить не потрібно! (всеодно у вас нічого не вийде, ну хіба логарифм з квадрату кореня возведете в середньодобову ступінь по температурі :)) НЕОБХІДНО просто цілодобово дивитись на градусник, і як тільки на градуснику червоненька "палочка" не опуститься ниче +5, можна приступати до фасадних робіт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Однім словом - ми замовники платимо гроші і не малі за роботу з фасадами, а тут така м"яко кажучи "лажа". Спец не вміє визначати навіть середньодобову температуру.Але це фігня - не фігня, коли через рік, два все посипеться. А вартість "запореного" матеріалу - не жарти... А переробка всього - "...опа"

 

Так ведь переделываем (за другими), в год 1-2 фасада попадается. А свои, сделанные с нуля стоят нормально (тфу.тфу.тфу). Есть те, которым уже 8 лет. Ладно не буду засорять человеку ветку. Удачи Вам!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Так ведь переделываем (за другими), в год 1-2 фасада попадается. А свои, сделанные с нуля стоят нормально (тфу.тфу.тфу). Есть те, которым уже 8 лет. Ладно не буду засорять человеку ветку. Удачи Вам!:)

 

Кожна жаба хвалить своє болото.... ;)

Б"юсь об заклад, на цьому форумі нема жодного "спеца" який зізнався в своїй непрофесійності.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...