Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужны 4 человека для заливки фундамента бетономешалкой

koreli

Рекомендовані повідомлення

Нужны 4 человека для заливки фундамента с помощью бетономешалки.

 

Всего нужно залить 7 кубов, только до уровня земли.

 

Будет 2 мешалки по 130л, к каждой будет закреплен "оператор" - я мой друг. Мы будем контролировать процес замеса, выливать раствор в траншею и перемещать мешалку с места на место.

4 человека нам нужны для засыпания/заливания песка, щебня, цемента и воды в бетономешалки.

Растояние от мешалок до песка - 7-10м, до щебня - 10-15м, до воды - 10-15м (колодец глубиной 3-4м), цемент будет лежать "под носом".

На каждый замес идет 4 ведра (10-12л) песка, 4 ведра щебня, 12,5кг (пол мешка) цемента и 1 видро воды.

Соответственно у каждого сотрудника будет по 2 видра, он будет закреплен видом материала - щебень или песок, и за одну ходку будет приносить 2 полных ведра материала...

 

Я просчитал, что 7 кубов - это не более 100 замесов. Думаю за 2 дня это более чем реально.

 

Траншея будет готова полностью, никаких подготовительных работ далать не нужно...

 

Может есть у кото-то контакты физически выносливых рабочих. Деньги буду платить за объем работы, а не за человеко-дни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужны 4 человека для заливки фундамента с помощью бетономешалки.

 

Всего нужно залить 7 кубов, только до уровня земли.

 

Будет 2 мешалки по 130л, к каждой будет закреплен "оператор" - я мой друг. Мы будем контролировать процес замеса, выливать раствор в траншею и перемещать мешалку с места на место.

4 человека нам нужны для засыпания/заливания песка, щебня, цемента и воды в бетономешалки.

Растояние от мешалок до песка - 7-10м, до щебня - 10-15м, до воды - 10-15м (колодец глубиной 3-4м), цемент будет лежать "под носом".

На каждый замес идет 4 ведра (10-12л) песка, 4 ведра щебня, 12,5кг (пол мешка) цемента и 1 видро воды.

Соответственно у каждого сотрудника будет по 2 видра, он будет закреплен видом материала - щебень или песок, и за одну ходку будет приносить 2 полных ведра материала...

 

Я просчитал, что 7 кубов - это не более 100 замесов. Думаю за 2 дня это более чем реально.

 

Траншея будет готова полностью, никаких подготовительных работ далать не нужно...

 

Может есть у кото-то контакты физически выносливых рабочих. Деньги буду платить за объем работы, а не за человеко-дни.

 

Ярко виражений системний підхід. Це радує.

Я так зрозумів, що пісчано-щебнева підготовка та армокаркас вже будуть готові. Можу взяти тренованих хлопців з залу. Зробимо альтернативне тренування.

Де знаходиться об'єкт?

150грн/м.куб.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ярко виражений системний підхід. Це радує.

Я так зрозумів, що пісчано-щебнева підготовка та армокаркас вже будуть готові. Можу взяти тренованих хлопців з залу. Зробимо альтернативне тренування.

Де знаходиться об'єкт?

150грн/м.куб.

 

Все буде готове для заливки, потрібна робоча сила щоб носити і засипати матеріали в мішалку. Ну можливо знадобиться допомога по типу прикрутити ноги до бетономішалки, розвантажити машину з цементом і т.п.

Арматури нижче землі не буде взагалі.

 

Обєкт знаходиться в с. Бабинці бородянського району - 35км від КП.

Везу машиною.

Є ідея спробувати закінчити усе за 1 день, але для цього потрібно почати ДУЖЕ РАНО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все буде готове для заливки, потрібна робоча сила щоб носити і засипати матеріали в мішалку. Ну можливо знадобиться допомога по типу прикрутити ноги до бетономішалки, розвантажити машину з цементом і т.п.

Арматури нижче землі не буде взагалі.

 

Обєкт знаходиться в с. Бабинці бородянського району - 35км від КП.

Везу машиною.

Є ідея спробувати закінчити усе за 1 день, але для цього потрібно почати ДУЖЕ РАНО.

Коли плануєте приступити???

З крепкими хлопцями я вам допоможу.

(096)704-29-67 - Саша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли плануєте приступити???

З крепкими хлопцями я вам допоможу.

(096)704-29-67 - Саша.

 

Дякую!

Думаю приступати або на наступні вихідні, або вже на 19-20...

Нажаль точно сказати не можу, оскільки не можу знайти часу завезти щебінь, цемент та бетономішалки. Пісок є...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...