Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Цена на устройство армопояса и перемычек ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Кто сколько платил за армопояс (не тот что по фундаментрым блокам - армопояс поверху стен 1-го этажа - по газобоку)?

У меня выходит с одной стороны вместо опалубки будет газоблок 100мм (внешняя сторона), со внутренней стороны нужно будет делать опалубку.

 

Строители хотят 80 гр. за п.м. Сюда входит все: монтаж опалубки, вязание пояса, замес бетона.

Я думаю что это дороговато...читаю на форуме - люди пишут 500 гр. за кубический метр (тоесть если армопояс 20 на 30 см то в кубе прибл. 16 погонных метров - то выходит по 32 гривны...).

 

То же самое и с перемычками. Просветите пожалуйста...:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі будівельники дуже хитодупі і називають ціни в м.п. хоча це розвод, якщо перерахувати на м3.

мені одні називали 150грн/м.п. це взагалі космос

взагалі думаю ціна 50 грн/м.п. середня

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

всі будівельники дуже хитодупі і називають ціни в м.п. хоча це розвод, якщо перерахувати на м3.

мені одні називали 150грн/м.п. це взагалі космос

взагалі думаю ціна 50 грн/м.п. середня

 

Я так також думаю. Десьь в районі 45 - 55 гр за погонний метр буде якраз що називається по-людськи. Це армопояс під ключ.

Можливо є в когось ще інші думки ? Буду дуже радий якщо шановні форумчани поділяться інформацією :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так також думаю. Десьь в районі 45 - 55 гр за погонний метр буде якраз що називається по-людськи. Це армопояс під ключ.

Можливо є в когось ще інші думки ? Буду дуже радий якщо шановні форумчани поділяться інформацією :)

зараз набіжать посередники які себе називають прорабами і розкажуть вам, що за такі гроші не стане на хліб з водою, тому заливайте самі т.п.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мои работники брали за армопояс 300 грн/куб. Сюда входило: опалубка. Вязка арматуры. Заливка. Бетон мешали сами в мешалке. Самое сложное, как я потом убедился(делал армопояс под мауэлрат мансардного этажа сам. Выставлял опалубку. Арматуру вязал. Бетон месил и сам заливал)- это выставление опалубки и подача бетона. Вязка арматуры- громко сказано. Связать три прута много усилий не займет. . . Так и по по перемычкам.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...