Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Малютянка-ул. Васильковская-есть вопросы...

MaksimZ

Рекомендовані повідомлення

Собственно предложили участок на этой улице (недалеко от сельской рады).

Кто знает как там обстоят дела с электричеством...хозяин говорит что тянут...рядом дома коробки уже выгнаны...но пока без электрики

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю, что в Малютянке большие нехватки мощностей. На новые участки не хватает. Тянут скорее всего с Глевахи?

Если не секрет, почем предложили?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трасформатори донедавно ставили за чималі хабарі + оббивання кабінетів не один місяць чи рік

зараз нібито не ставлять через перевантаження високовольтної лінії, хоча можливо просто ціна питання інша.

тобто в реалії вам в ТУ заб"ють реконструкцію мегаватної підстанції і будете плясати

знаю, що чимало народу щось намагається вирішити це питання, я наприклад розмовляв з одним мужичком,ділянка якого на полі там де провулок Миру на межі Глевахи і Малютинки. Так от там вже є 26 чол бажаючих скинутись і нібито восени все мало би загудіти, але поки я просування не помітив. тому якщо це не на перспективу, то я б сильно задумався

аргументи про коробки, які вже стоять це не аргументи, на тому ж полі біля Патона чимало коробок, які просто стоять, в кращому випадку мають якісь тимчасові ліні 5Квт/ 190В в мережі (особливо взимку коли приїжають дачники і включають електроопалення) від дач

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...