Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ПСБс-15 на фасад

Nobel

Рекомендовані повідомлення

На весну планую утепляти фасад + "баранчик" + покраска.

 

Товщина утеплення - 15см одни слоєм.

 

З ціллю економії планую брати ПСБс-15 (плотність біля 13кг/м.куб) ...важив на вазі :)

 

Багато хто відговорює, що мол через пару років то все перетвориться в труху...

 

Але маю пару обєктів, які стоять по 7-10 років:

1. Хлів в мене в селі, 7-8 років ПСБ-15 5см + сітка і плиточний клей (без оздоблення) - жодних проблем не наблюдаю...

 

2. 3 Будинки знайомих утеплені 5см. слоєм ПСБс-15 - теж все норм...

 

Єдине що мене лякає, так те, що там по 5см шар, а в мене 15.

 

Затягувати сіткою/клеєм буду по технології : спочатку шар клею без сітки, потім знову шар клею...і в цей шар "втоплюю" сітку 160г/м.кв., потім кварцева грунтовк, потім "баранчик", потім хороша фарба.

 

ТАким "пирогом" для проби утеплив цього року лоджу на будові...по міцності - рукою не змогли пробити ні я, ні мої робітники...

 

 

Хто що думає по цьому питанню???

 

п.с. різниця по моєму фасаду в ціні на ПСБс-15 і ПСБс-25 - виходить біля 6000грн

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..... буду по технології : спочатку шар клею без сітки, потім знову шар клею...і в цей шар "втоплюю" сітку 160г/м.кв., потім кварцева грунтовк, потім "баранчик", потім хороша фарба......

Нарушение технологии - по сетке сверху надо "протянуть клеем" ещё раз. А не "продавливать" сетку.

И не вижу смысла в первом слое клея.

ПсБС 15?!.... стрёмно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Korni

я не правильно виразився - по сітці теж клей...

 

просто є різна і ПСБс-25....і за ту різницю в 2-3 кг на куб метрі переплачувати 100грн за куб....

 

Просто думаю, коли цей "пиріг" заритий і клеєм, і сіткою...і кварцевою грунтовкою і шубою 3мм і 2 слої фасадної фарби та і ще додатково фіксується "грибами"...що з ним може статися???

 

 

 

п.с. клей на той час використовував Полирем 101...Зараз на лоджі використовував морозостійкий "Альба" + кварцева грунтовка + "баранчик". 3мм + 2 рази фасадною фарбою

Змінено користувачем Nobel
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По сетке - понятно. Всё равно, не вижу смысла в первом (из ваших трёх) слоёв клея.

....просто є різна і АСПс-25........

О разнице в пенополистироле мнение могу сложить.

 

Так 15 или 25?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто в різних виробників різна плотність (самі знаєте вимоги до плотності від мін.до макс. в залежності від марки)...

 

так от: важив одного виробника ПСБ-15 - 12,5-13кг.м.куб, на іншій фірмі ПСБ-25 - 15,8-16,5кнг/м.куб....але різниця в ціні 100грн на кубі

 

Розумію, що чим більша плотність- тим краще....але питання фінансів як завжди актуальне:-(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...