Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть оптимально спроектувати систему опалення...

Nobel

Рекомендовані повідомлення

не зрозумів???...чому поліпропілен під пайку по наружці - погано???...

 

питання ховання труб в стіни/підлогу виключено....не має як їх ховати...та і не хочу чесно кажучи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хто що може сказати про котел teplowest Optima+ ? приваблює невисока ціна/3 роки гарантії і відносно дешеві запчастини...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полипропилен даже армированный расширяется при нагреве очень и нужно придусматривать компенсаторы на расширение,а если вы его в стену заштукатурите то у вас может и штукатурку выламывать,лутше медь,а если дорого тогда сталь.Да и посмотрите однотрубку,для вас это оптимальный вариант,особенно если поставить котёл в подвале.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

якщо немає теплих підлог, а тільки 4-5 окремих віток опалення (від 1 до 3 радіаторів на вітці) то достатньо 25 -ки труби ППР ???

 

від котла до колекторів 32-ка. Крім колекторів ще якісь "хитрі" штуки монтувати??? я так розумію різні автоматичні клапани в моїй простій системі не потрібні, а все регулювання можна проводити "кранами" на колекторі подачі і обратки + кранами на радіаторах...

 

а то дивлюся на схеми деяких форумчан і страшно стає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду брати АСБ...знаю, що Китай...в роботі нормальна, на трьох обєктах бачив - 2-3 сезони - політ нормальний...

 

про скупість не нагадуйте...гроші на мілі, а опалення потрібне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...