Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

формула проекта економ дома для поэтапного строительства

igor_ko

Рекомендовані повідомлення

давайте совмесно без религиозных дискуссий,

коротко и посути виведем список требований

для людей которие умеют щитать

 

1 фунтамент - например свайний с ростверком

2 коробка - например кирпичний сендвич или каркас

3 криша - односкатная еврошифер, стандартний пирог утепления

етапи по сезонах

1 фундамент

2 коробка и перекритие

3 криша

4 отделка минимальная для заселения

5 окончательная отделка

 

помогите разобратца обращаюсь к бивалим строителям

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

коротко и посути виведем список требований

для людей которие умеют щитать

 

Может сначала научитесь правописанию?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте я не вивчав російську, тому мені трошечки важко дотримуватись граматики, просто хотілось розширити аудиторію тямущих людей... Як кажуть "писю як казю" тим більше швидкоруч на лавочці зимовою прогулянкою з нетбука :) Обіцяю справитись чи то пак виправитись чи поправитись чи ... як там, та ну не важливо це... надалі обовязково старатимусь задовільняти потреби усіх "буквоїдів" (хто в нас без гріха)... хоча навіть не сумніваюсь, що ви шановна пані Ольга абсолютно правильно зрозуміли і усвідомили суть мого прохання... звертаюсь до решти, і наголошую що буду вельми вдячний за толкові коментарії по суті, а головне потемі без порад важко думаючих, емоційно нестабільних людей і неадекватних зауважень беззмістовного смислового навантаження :o ...

 

 

після мова, шановна адміністарція і модератори форуму будь-ласка, якщо можна видаліть остані 2 повідомлення цієї теми включно із цим розяснюючим дописом

дякую за розуміння навіть якщо написано із помилками

з повагою покищо непроффФФффесор ігор ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте я не вивчав російську

Взагалі на форумі дуже багато людей, які пишуть та розмовляють українською мовою;) Та і сам форум - український.

А про буквоїдство - вибачте, але не всім приємно читати такі грубі граматичні помилки. Давайте поважати один одного:beer:

Сорри за офф.

 

А еще на форуме была подобная тема www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=32696

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваша тема тянет по охвату на энциклопедию "Частное строительство".

И без дискуссий не получается. например, некоторые считают свайный фундамент с ростверком для кирпичного дома полностью неподходящим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще на форуме была подобная тема (ссылка устарела) О! дякую, дійсно дуже кориса темка про порядок організації робіт

 

 

"например, некоторые считают свайный фундамент с ростверком для кирпичного дома полностью неподходящим"

Ну если чесно, наверное тоже так считаю, но тогда вот што "некоторые" скажут на счет блоков из пено бетона помоему оптимальнее по цене и конструктиву, как считаете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...