Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скважина

Iyurii

Рекомендовані повідомлення

Ищу подрядчика на бурение и оборудование скважины под ключ, включая электрику. Адрес Киевская область Обуховский район село Кренычи улица Полевая. Скважиной пользоваться будет семь домов. Разводка от места бурения до домов есть. Есть возможность подключить насос к 380 В. Предложения (предварительные сметы) отправляйте на электронку ilyin@autocentre.ua .

8ed16a293665.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не правильно что то написал? Почему так мало отозвавшихся?

 

Шановний Iyurii! Вибачення за мене і за колег. Ви все правильно написали. Але вра***те наступне. Спека цього року породила вибух ажіотажного попиту на свердловини. Особливо тяжкий стан склався у компаній, що не підвищували ціни для регулювання попиту. Договори укладені на місяць вперед.

Інша обставина: у Вас в Креничах складні гідрогеологічні умови, що потребують ретельної проробки. Тим більше зразу 7 будинків - теж нестандартне рішення, на яке при 12-14 годинному робочому дні (вже другий місяць без вихідних) часу немає.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний Iyurii! Вибачення за мене і за колег. Ви все правильно написали. Але вра***те наступне. Спека цього року породила вибух ажіотажного попиту на свердловини. Особливо тяжкий стан склався у компаній, що не підвищували ціни для регулювання попиту. Договори укладені на місяць вперед.

Інша обставина: у Вас в Креничах складні гідрогеологічні умови, що потребують ретельної проробки. Тим більше зразу 7 будинків - теж нестандартне рішення, на яке при 12-14 годинному робочому дні (вже другий місяць без вихідних) часу немає.[/QUOT

 

Спасибо Мамай, что отозвались. Извинения принемаются. Вы хотя бы в письменой форме приблизительно соорентируйте, что и как и почем. Вода нужна техническая, питьевую не потяним.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовут Николай.

Расскажите что хотите, они подскажут что и как. И скажут свою стоимость.

Так как у них инета нет то пишу я.

0668690319

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зовут Николай.

Расскажите что хотите, они подскажут что и как. И скажут свою стоимость.

Так как у них инета нет то пишу я.

0668690319

 

Звоню, звоню,а никто не отвечает(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...