Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

"Зеленые тарифы"

Юрий_В

Рекомендовані повідомлення

Приветствую собратьев по разуму.

Сейчас много говорят и пишут про так называемые "зеленые тарифы" в соответствии с которыми Родина покупает электроэнергию, вырабатываемую "альтернативными источниками энергии". На официальном сайта НКРЕ даже приводится список компании, поставляющих альтернативную электроэнергию и даже с указанием "закупочной " стоимости. (ссылка устарела)

Правильно ли я понимаю, что накупив необходимое количество солнечных панелей и разместив у себя "в огороде", я то же могу стать таким "поставщиком двора его императорского величества". Тариф там очень не хилый 505 коп. за 1 квт. час. Или тут что то не то?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно можете!

 

На том же сайте есть список документов и процедура получения лицензии!

 

Удачи!

 

P.S. Деньги у вас то хоть есть на такую инвестицию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно можете!

 

На том же сайте есть список документов и процедура получения лицензии!

 

Удачи!

 

P.S. Деньги у вас то хоть есть на такую инвестицию?

 

Спасибо на добром слове

Я почему то был в полной уверенности, что это не у нас в стране. А оказывается что у нас и уже достаточно давно.

касательно денег: их нет у меня - как говорит народная мудрость бодливой коровке Бог рожек не дал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто-то получал (делал/выдавал) технические условия на солнечную електрогенерирующую установку с возможностью отдачи излишков электроэнергии в общественную сеть
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто-то получал (делал/выдавал) технические условия на солнечную електрогенерирующую установку с возможностью отдачи излишков электроэнергии в общественную сеть

 

полный список получивших такие ТУ присутствует на сайте nerc.gov.ua, там указаны их адреса и телефоны.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пол дня пытался зайти на www.nerc.gov.ua/ а в ответ ошибка,

наверное очень много желающих получить зеленый тариф повалили сервер:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пол дня пытался зайти на www.nerc.gov.ua/ а в ответ ошибка,

наверное очень много желающих получить зеленый тариф повалили сервер:lol:

Из компании, продающих солнечную энергию аж одна. И та в Крыму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пол дня пытался зайти на www.nerc.gov.ua/ а в ответ ошибка,

наверное очень много желающих получить зеленый тариф повалили сервер:lol:

 

С первой попытки зашел. И с последующих тоже. Как к себе домой.:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и я наклнец зашел, почитал и возник вопрос:

в ПОСТАНОВі від 4 липня 2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" размещенной на сайте нерк отсутствует вид деятельности "виробництво електроенергії з альтернативних джерел..."

, а на страничке Види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню Національною комісією регулювання електроенергетики України в перечне фигурирует виробництво електроенергії.Так нужна лицензия или нет и какова процедура?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и я наклнец зашел, почитал и возник вопрос:

в ПОСТАНОВі від 4 липня 2001 р. N 756 "Про затвердження переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності" размещенной на сайте нерк отсутствует вид деятельности "виробництво електроенергії з альтернативних джерел..."

, а на страничке Види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню Національною комісією регулювання електроенергетики України в перечне фигурирует виробництво електроенергії.Так нужна лицензия или нет и какова процедура?

 

Зачем Вам это? Неужели не ясно, что туда пускают только своих, и тариф придуман тоже для своих, а всех левых будут под разными предлогами футболить, какие бы документы те не предоставляли?

Не будьте наивными, мы как раз "в той" стране живем.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

 

ЛИСТ

 

02.07.2010 N 4029/23/17-10

 

На N 260/173 від 02.06.2010

 

Інститут відновлювальної

 

енергетики НАН України

 

Щодо "зеленого" тарифу

 

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула лист Інституту відновлювальної енергетики НАН України від 02.06.2010 N 260/173 щодо продажу електричної енергії за “зеленим” тарифом фізичними особами та повідомляє.

 

Відповідно до статті 15 Закону України “Про електроенергетику” Оптовий ринок електричної енергії України зобов’язаний купувати за “зеленим” тарифом електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії — вироблену лише малими гідроелектростанціями), і не продану за договірними цінами безпосередньо споживачам або енергопостачальним компаніям, які здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. Здійснювати продаж електроенергії на Оптовому ринку електричної енергії України можуть суб’єкти, які є Членами Оптового ринку електричної енергії України. Членами Оптового ринку можуть бути лише суб’єкти підприємницької діяльності.

 

Крім цього однією з вимог функціонування Оптового ринку електричної енергії України є умова, що всі суб’єкти підприємницької діяльності з виробництва та постачання електричної енергії мають рівноправний доступ до оптового ринку електричної енергії України та послуг електричних мереж після отримання відповідної ліцензії на право здійснення цих видів діяльності.

 

Враховуючи зазначене, Оптовий ринок електроенергії України може купувати за “зеленим” тарифом електричну енергію, вироблену понад власні потреби, виключно у суб’єкта господарювання, який здійснює господарську діяльність з виробництва електричної енергії (отримав відповідну ліцензію НКРЕ з виробництва електричної енергії). Фізичні особи — власники електроустановок з виробництва електричної енергії з використанням альтернативних джерел енергії після набуття статусу суб’єкта підприємницької діяльності у встановленому законодавством порядку та отримання ліцензії НКРЕ на виробництво електричної енергії зможуть реалізовувати електричну енергію за “зеленим” тарифом на Оптовому ринку електричної енергії України.

 

Член Комісії С.Дунайло

 

 

Інструкція про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності

 

ПОЛОЖЕННЯ про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії

 

Проблемы с РЭСом будут. С перекосом фаз (допустимо 10%, максимум - 20%, поэтому надо преобразовывать в три фазы) и с синхронизацией частоты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НАЦІОНАЛЬНА.....

............................................................................

Проблемы с РЭСом будут. С перекосом фаз (допустимо 10%, максимум - 20%, поэтому надо преобразовывать в три фазы) и с синхронизацией частоты.

Другими словами мечтать о том, что я устелю крышу собственного дома панелям, и днем буду "отдавать" электричество по 505 коп за квт, а вечером по 36 коп. за квт получать его обратно несколько преждевременно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другими словами мечтать о том, что я устелю крышу собственного дома панелям, и днем буду "отдавать" электричество по 505 коп за квт, а вечером по 36 коп. за квт получать его обратно несколько преждевременно?

 

Кто-то должен быть первым..

По 36 коп/кВт не выйдет - скорее всего по нерегулируемым тарифам, для предпринимателя.

Я бы пока не входил в этот бизнес - вряд ли необходимые сейчас затраты окупятся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

правильно ли я понял из вышеописаного что для юр лиц (например ПП) проблема будет только в получении ТУ и их выполнением

и кто может помочь в киевской области

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё проблема будет фактически получить деньги с Энергорынка.

У них спросите что и как: ДП "Енергоринок"

И нам расскажите о планах :)

Serg-Solar занимается солнечными батареями, может он расскажет о практике применения "зелёных тарифов"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...