Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проведена купівля-продаж в нотаріуса: що далі робити?

salerius

Рекомендовані повідомлення

Була придбана дачна ділянка. в нотаріуса нам дали договір купівлі-продажу, його копію, а також Акт на право власності (на попереднього власника, але з штампом в якому вказується новий власник згідно договору купівлі-продажу №ХХХХ, та вказується кадастровий номер, акт був виданий попередньому власнику в квітні 2011 року)

 

Які наші наступні дії, наскільки я зрозумів - потрібно щоб в якійсь інстранції внесли нового власника ділянки, куди це потрібно йти.

 

І чи потрібно замовляти новий акт, так як цей старий акт був виданий попередньому власнику в квітні 2011 року. Мені кажуть що не потрібно міняти просто на ньому мають зробити відмітку про нового власника, наскільки це правда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Була придбана дачна ділянка. в нотаріуса нам дали договір купівлі-продажу, його копію, а також Акт на право власності (на попереднього власника, але з штампом в якому вказується новий власник згідно договору купівлі-продажу №ХХХХ, та вказується кадастровий номер, акт був виданий попередньому власнику в квітні 2011 року)

 

Які наші наступні дії, наскільки я зрозумів - потрібно щоб в якійсь інстранції внесли нового власника ділянки, куди це потрібно йти.

 

І чи потрібно замовляти новий акт, так як цей старий акт був виданий попередньому власнику в квітні 2011 року. Мені кажуть що не потрібно міняти просто на ньому мають зробити відмітку про нового власника, наскільки це правда.

Да, правильно говорят, Вам нужно пойти в местную инстанцию которая занимается землеврядуванням и сдать копии заверенные нотариусом (при подписании договора должны были предоставить пару штук), заплатить сбор, и ждать пару месяцев,(это если повезет). потом Вас вызовут, и Вы с оригиналом поедите и поставите отметку в акте. И усе.:Yahoo!:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, правильно говорят, Вам нужно пойти в местную инстанцию которая занимается землеврядуванням и сдать копии заверенные нотариусом (при подписании договора должны были предоставить пару штук), заплатить сбор, и ждать пару месяцев,(это если повезет). потом Вас вызовут, и Вы с оригиналом поедите и поставите отметку в акте. И усе.:Yahoo!:

 

А скільки буде коштувати збір, і від чого ціна залежить (ділянка 6 соток)?

 

Тобто не варто перероблювати АКТ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки буде коштувати збір, і від чого ціна залежить (ділянка 6 соток)?

 

Тобто не варто перероблювати АКТ???

Нет, акт не нужно переделывать, в сентябре я платила 400 гривен в Макаровском районе, тоже за 6 соток. Судя по форуму, то стоимость зависит от района, из личных наблюдений.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А скільки буде коштувати збір, і від чого ціна залежить (ділянка 6 соток)?

 

Тобто не варто перероблювати АКТ???

Извиняюсь за недостоверную информацию, случайно попался чек на глаза, тот самый по которому платила в сентябре, вообщем 98 гривен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу уточнити -то мені потрібно нести договір куплі-продажу в "земельний відділ" чи в "державне підприємство Кадастру"?

Для інформації:згідно акту на право власності -- кадастровий номер ділянці вже присвоєний ще при попередньому власнику.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу уточнити -то мені потрібно нести договір куплі-продажу в "земельний відділ" чи в "державне підприємство Кадастру"?

Для інформації:згідно акту на право власності -- кадастровий номер ділянці вже присвоєний ще при попередньому власнику.

В квитанции написано "Управління держкомзем ..... району", и еще, подготовьте копии идентифткационного кода, паспорта 1,2 и с пропиской страницы. Сделайте пару экземпляров, на всякий случай.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...