Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прочитав дві книжки - дуже рекомендую...

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Володимир Лис. "Століття Якова"

lib.rus.ec/b/357975

 

та Мирослав Дочинець "Вічник. Сповідь на перевалі духу"

(ссылка устарела)

 

Дуже вразили. Дуже рекомендую. Вони варті того щоб їх прочитати...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну для начала у нас отдельная темка о книгоедах есть!;)

Может туда это все?

И если уж вы создаете тему с призывом прочитать книгу, так хоть расскажите что в ней такого захватывающего...8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По правде сказать, название темы сначала слегка озадачило.

Неужели, думаю, автор рекомендует всем в жизни прочитать только две книжки ? А как же, думаю, быть тем, кто уже прочитал больше... Например, три...

Но вот открыл тему и слегка попустило. Все же к написанию тем надо относиться тщательнЕе.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По правде сказать, название темы сначала слегка озадачило.

Неужели, думаю, автор рекомендует всем в жизни прочитать только две книжки ? А как же, думаю, быть тем, кто уже прочитал больше... Например, три...

Но вот открыл тему и слегка попустило. Все же к написанию тем надо относиться тщательнЕе.

Дык ТС - не писатель, ТС - читатель....:Yahoo!:

 

А название темы - ну просто бальзам на душу, эдакий щенячий восторг....:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дык ТС - не писатель, ТС - читатель....:Yahoo!:

 

А название темы - ну просто бальзам на душу, эдакий щенячий восторг....:lol:

 

Мучать вас такі книжки...правда в очі колить - ото щоб знали всю правду - те що совєти робили з українцями. Слава Богу що совок закінчився.

 

Правда деякі духи совка тут ще по форумі шастають...:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мучать вас такі книжки...правда в очі колить - ото щоб знали всю правду - те що совєти робили з українцями. Слава Богу що совок закінчився.

 

Правда деякі духи совка тут ще по форумі шастають...:D

 

Мама дорогая.....а где ж Вы последние лет восемь были-то???

В каком-то окопе сидели, накрывшись тазиком и все события проспали?

 

Почитайте ещё что-нибудь про "Голодомор" - вот по сравнению с этими событиями - две первые книги в Вашей жизни, сказочками Андерсена покажутся....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мама дорогая.....а где ж Вы последние лет восемь были-то???

В каком-то окопе сидели, накрывшись тазиком и все события проспали?

 

Почитайте ещё что-нибудь про "Голодомор" - вот по сравнению с этими событиями - две первые книги в Вашей жизни, сказочками Андерсена покажутся....

 

Вам так хочеться мене принизити ? Чому Ви вирішили що це мої перші книжки ? І при чому тут дороая мама ? :D

 

Муляє Вам та українська мова ... і книжки на ній написані - поперек горла стоять...та не довго вже Вам залишилось.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам так хочеться мене принизити ? Чому Ви вирішили що це мої перші книжки ? І при чому тут дороая мама ? :D

 

Муляє Вам та українська мова ... і книжки на ній написані - поперек горла стоять...та не довго вже Вам залишилось.

Ну-да, ну-да... прям как по-писанному: "Бодливой корове Господь рогов не даёт"

Да и что тут говорить, если "тело" осилило всего две книжки и враз решило всю историю переписать...

То, чем Вы, читатель, пытаетесь заниматься, называется "национальная вражда" - данное явление, цивилизованные люди не приемлют, а иные еще и крайне отрицательно относятся.

Я принадлежу к последним, посему, беседу прерываю, предпочитаю с "умным потерять, чем с дураком найти"....8)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну-да, ну-да... прям как по-писанному: "Бодливой корове Господь рогов не даёт"

Да и что тут говорить, если "тело" осилило всего две книжки и враз решило всю историю переписать...

То, чем Вы, читатель, пытаетесь заниматься, называется "национальная вражда" - данное явление, цивилизованные люди не приемлют, а иные еще и крайне отрицательно относятся.

Я принадлежу к последним, посему, беседу прерываю, предпочитаю с "умным потерять, чем с дураком найти"....8)

 

Та ні, це не національна ворожнеча. Це чистої води українофобія з Вашої сторони. Боїтеся всього українського і ненавидите все українське:).

Бажаю Вам особисто міцного здоров"я і довгих років життя.

 

Але совок вимирає...сіпається...останні конвульсії - і це радує :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И если уж вы создаете тему с призывом прочитать книгу, так хоть расскажите что в ней такого захватывающего...8-)

 

Я не закликаю - я рекомендую :)

 

Обидві книжки - це історія життя людей що прожили по сто років (столітніх дідів). Крокуючи історією життя цих людей, читач також паралельно спостерігає історію двох куточків України: Волині та Закарпаття. Книги насичені мудрістю, житєвою мудрістю, тим що приходить тільки з життєвим досвідом. Там можна почерпнути дуже багато корисного, а дехто можливо і знайде для себе рецепт довголіття :)

 

Бажаю приємного читання!

 

P.S. Вирішив порекомендувати книги для читання шановним форумчанам, оскільки сам з них багато чому навчився та багато чого зрозумів в житті.

 

Добавлено через 57 секунд

Мдя-а.... давно не встречал такого примитивного вброса...

 

Що хотів сказати - конкретніше - що не подобається - не любиш читати чи вважаєш ці книги примітивними ? Чи та сама проблема що в Шарманщика ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто этих книг не читал, попросили рассказать - а Вы набросились на людей.

Мучать вас такі книжки...правда в очі колить

Я хотел сказать, что по такой тупой и селюковой агрессивности и составляют мнение о нашем народе и стране.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никто этих книг не читал, попросили рассказать - а Вы набросились на людей.

 

Я хотел сказать, что по такой тупой и селюковой агрессивности и составляют мнение о нашем народе и стране.

 

 

Ну чому ж - тим хто попросив про них розказати - я і розказав.

А хто хотів мене принизити - отримав по зубах.

 

Де Ви бачите агресивність - хіба я когось обізвав (на відміну від декого) ?

І чому агресивність селюковська - я не розумію ? При чому тут село ???

 

 

Бачу таки що та ж сама проблема що і в Шарманщика...а шкода!

 

Все зрозуміло - можете не відповідати на мої питання.

 

P.S. Якби Ви, шановний, зробили стільки для "страны и народа" скільки робили і роблять "агресивные селюки" - то би давно вже Україна цвіла і пахла!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

толстый вброс не проканал

тему - в мусорку, тролю - пред, дабы лулзы тут не собирал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тему - в мусорку, тролю - пред, дабы лулзы тут не собирал

Поддержу.

Лучше ветку закрыть - "совок плохой, а деды - мудрые" ни к чему хорошему не приведут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друже Sharkan, мені здається що ніхто тебе образити не хотів. Але коли люди попросили стислу анотацію рекомендованих книжок, ти не виклав її (чудово зробивши це в пості #11 ) а повівся досить агресивно, при чому не зрозуміло чому.

Цей сплеск печерної агресії призведе лиш до того, що багато хто з форумчан не завантажить наведені книги, а відповідно не дізнається про ті моменти з історії України, які ти (до речі, цілком справедливо) вважаєш важливими та вражаючими.

Так "совєти" помирають (і слава Богу) але чи не здається особисто тобі, що ти сам хотів би діяти "совітськими" методами??? Це велика біда багатьох патріотів України.

П.С. Я сам родом зі Львівщини, чудово розумію і багато в чому поділяю твої почуття. Але так не робиться, тим більше на форумі де спілкуються багато людей з різними переконаннями...

 

Прохання до модератора - закрити тему, поки не розпочався флуд и срач.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...