Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пошук плитки у Львові

Західний

Рекомендовані повідомлення

Доброго ранку Панове ! Підкажіть , де у Львові можна придбати по хорошій ціні - хоршу плитку? Звичайно крім Епіцентру і т.д. А може хтось власник чарівної карточки на знижки , і навіть може нею (карточкою) поділитись ... В свою чергу можу запропонувати хороші ціни на двері міжкімнатні та вхідні .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Співпрацюю з виробниками і деякими постачальниками дверей .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретної назви поки що немає. Купувати буду через місяць-два, покищо пробую знайти контакти , почути поради ,подивитись "воочию". Взагалі то буде потрібно - ванна (плитка , сантехніка) - 2штука ,кухня - підлога і стіни .Столова ,зал,прихожа (біля 80м.кв.)-підлога. От і шукаю де б купити щось нормальне і не дуже переплатити ...:pardon:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, коли буде конкретика, тоді список в личку. А так, що запитувати? Може там, колись, десь, щось?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую ! Але тому і питаю хто знає, де можна подивитись в "живу" , і вибрати... Домовились, буде список - буду звертатись, і все ж таки чекаю на підказки ! :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

garnaplitka.at.ua/

 

Щиро Вам вдячний ! Ціна зі старту нижча ніж на Азов-Галичині,Епіцентрі і т.д. Плюс пообіцяли хорошу знижку і навіть порадили де можна ще подивитись. Ваша допомога швидка і позитивна !:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав у Керама центрі на Городоцькій. Якщо замовлення достатньо велике - дають знижку, хоч по телефону дати знижку відмовились. Мабуть там не найдешевший варіант, але мені сподобались кілька речей:

1. Безплатний дизайн при купівлі в них плитки (як виявилось - це була акція, коли дозамовляв на другу ванну кімнату, то вже платив за дизайн 100 грн, що теж дуже дешево). Вони точно рахують скільки і якої плитки треба і залишком можна повернути ( в мому випадку - я повернув один колір і добрав інший)

2. В мене трапився випадок, коли під час загрузки-перезагрузки плитки більше двох пачок дорогої плитки було пошкоджено. магазин забрав її назад і повернув нову (правда за 3 тижні, бо треба було дозамовляти)

3. Продавці там нормальні - і поговорять з тобою і порадять. коли прийшов консультуватись про фугу двокомпонентну - передзвонили до постачальника, в їх технолога все випитали і дали точні поради. одним словом - СЕРВІС

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро Вам вдячний ! Ціна зі старту нижча ніж на Азов-Галичині,Епіцентрі і т.д. Плюс пообіцяли хорошу знижку і навіть порадили де можна ще подивитись. Ваша допомога швидка і позитивна !:beer:

прошу. Можете послатись, що від Назара з Києва, мав би дати -15%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брав у Керама центрі на Городоцькій. Якщо замовлення достатньо велике - дають знижку, хоч по телефону дати знижку відмовились. Мабуть там не найдешевший варіант, але мені сподобались кілька речей:

1. Безплатний дизайн при купівлі в них плитки (як виявилось - це була акція, коли дозамовляв на другу ванну кімнату, то вже платив за дизайн 100 грн, що теж дуже дешево). Вони точно рахують скільки і якої плитки треба і залишком можна повернути ( в мому випадку - я повернув один колір і добрав інший)

2. В мене трапився випадок, коли під час загрузки-перезагрузки плитки більше двох пачок дорогої плитки було пошкоджено. магазин забрав її назад і повернув нову (правда за 3 тижні, бо треба було дозамовляти)

3. Продавці там нормальні - і поговорять з тобою і порадять. коли прийшов консультуватись про фугу двокомпонентну - передзвонили до постачальника, в їх технолога все випитали і дали точні поради. одним словом - СЕРВІС

Дякую ! Завжди приємно коли відчуваєш підтримку ! Вчора збирався туди заїхати,але вже не вистачило сил . Але після Вашої рекомендації обов"язково зроблю .:beer:

 

Добавлено через 16 минут

прошу. Можете послатись, що від Назара з Києва, мав би дати -15%

 

Буду банальним і ще раз буду вдячний ! Мені було обіцяно 15% знижки ,але це мені , а от можливість скористатись 15 % ВАШОЇ ЗНИЖКИ (зовсім чужої людини) , це ж зовсім інші відчуття ! ДЯКУЮ !:beer:Зустрічна пропозиція - можу допомогти в придбанні польського гіпсокартону , мдф плити , Поротерм,є польський Стабіл (в Епіцентрі 135 грн, а є по 100), правда хочуть продати багато . Сьогодні брав собі гіпсокартон - 50 грн 2500*120*12,5 Польща.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...... от можливість скористатись 15 % ВАШОЇ ЗНИЖКИ (зовсім чужої людини) , це ж зовсім інші відчуття ! ДЯКУЮ !:beer:

ггг. :) навіть не знаю, може зараз у них акція всім -15%, тому що в києві ледь 5% на їх продукцію давали, звичайно все залежить від об'єму, на більший -більша знижка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ггг. :) навіть не знаю, може зараз у них акція всім -15%, тому що в києві ледь 5% на їх продукцію давали, звичайно все залежить від об'єму, на більший -більша знижка

 

Стверджують що буде -18%, як буду проплачувати - розповім .:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Дякую Назаре за підказку ! Вчора забирав першу частину плитки , як і обіцяли знижка - 18% , спілкування з менеджером Миколою - конструктивне ,витримане і плідне в плані подальшої співпраці . Дуже задоволений !:beer::beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...