Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

цокольне вікно...Допоможіть

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня!!! стикнувся з проблемою, коли по геологічним умовам довелось вкопатись вглуб на 2 метри, зроблю цокольний поверх, але треба ще туди вмостити вікна (точніше віконця), яка мінімальна висота вікна, я думав відступити 10 см від рівня отмостки, і зробити вікно висотою 300 мм. ділянка майже рівна, хоча є маленький ухильчик на 150 мм.

висота в 300 або 350 мм не мало для віконця? хоча я бачив і ще менші віконця в цоколі...

всім дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Минимальные размеры зависят от профиля и возможностей производства

Глухое окно может быть и 300 мм

Откидное сделать менее 400 мм вряд ли получится

И желательно, чтобы стороны стеклопакета не превышали соотношения 5 к 1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И желательно, чтобы стороны стеклопакета не превышали соотношения 5 к 1

Это для больших пакетов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это для больших пакетов

Что значит "больших", можете уточнить?

Когда заканчиваются маленькие и начинаются большие?

Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня!!!

А какую высоту потолка в цоколе планируете делать? Не ужели 2м???

Сделайте цоколь нормальной высоты 2,7 и поставите нормальные окошки. Да и эксплуатировать потом будет куда приятнее. При высоте 2,7 получите цокольный этаж, в котором можно разместить много полезностей и приятностей, а сделав цоколь высотой 2м получите в лучшем случае малопригодный подвальчик.:beer:

ИМХО ставить окно на уровне 10см от отмостки это самоубийство. Зимой будет вечно в снегу, весной будет таять и затекать, да и жить таким окнам не долго ещё раз ИМХО!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

висота планується 2300мм. просто через те віконце прийдеться переплачувати за бетон на загальному периметрі будинку.

у мене з'явилась ідея, а якщо зробити повноцінний вхід в підвал, тоді по нормам я зможу там зробити котельню (початково я принципово не хотів його, а зараз все більше схиляюсь)

які за та проти окремого входу в підвал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

висота планується 2300мм. просто через те віконце прийдеться переплачувати за бетон на загальному периметрі будинку.

у мене з'явилась ідея, а якщо зробити повноцінний вхід в підвал, тоді по нормам я зможу там зробити котельню (початково я принципово не хотів його, а зараз все більше схиляюсь)

які за та проти окремого входу в підвал?

У меня два отдельных входа в цокольный этаж, не считая входа из дома. В цокольном этаже разместил гараж, котельную, кладовки: "холодную" и "тёплую", сауна + санузел+место для отдыха, спортзал (бильярд + теннис + тренажёры).

Доволен как слон!:beer::D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...