Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Свердловинні насоси Дельфін варті уваги?

Rost.GL

Рекомендовані повідомлення

Привіт.

Пошук по форуму відповіді не дав.

 

Є у мене заміський будинок в селі, який використовується в основному як дача, тобто нерегулярно.

Минулого тижня зробили мені артезіанську свердловину. Тепер потрібне все обладнання.

 

Оскільки дебет будинку невеликий, мийка на кухні, умивальник, унітаз, душ, ну і, як уже згадував, на даний момент будинок використовується нерегулярно, як дача, купувати Грюндфос смислу не бачу.

Тому або любимий тут усіма, як я уже встиг помітити :) Водолій, або ще щось дешевше. Але якщо з китаєм типу Спрут все зрозуміло, то про Дельфіни реальних відгуків Гугл мені не знайшов. Хоча ціна натякає на спорідненість з тими ж Спрутами.

Тому прошу підказки, чи воно того варте? Чи не економити тисячу грн. і взяти Водолія, щоб не мати регулярних проблем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы сами себе уже ответили.

А вообще если китай брать, то лучше уж спрут чем дельфин - на спрут хоть какая никакая сеть сервисных центров есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взяв Водолія.

Але пишу не похвалитись :) а тому, що є певні зміни в політиці.

Принаймні у Львові.

Брав в офіційному представництві, перед покупкою запитав, як же таки бути з гарантією при встановленні оголовка.

На що отримав відповідь, що тепер можна перерізати кабель перед самою коробкою з конденсатором, гарантія при цьому зберігається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...