Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пропал лабрадор. Нивки

NewWawe

Рекомендовані повідомлення

ПОМОГИТЕ,

16 июня 2012 года, в парке «Нивки» пропала собака палевый лабрадор-ретривер по кличке «СОНО». Просьба вернуть за вознаграждение.

СИЛЬНО СТРАДАЕТ РЕБЕНОК!!!

Тел.: (096) 015-90-71, Оксана

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажіть будь ласка, парк "Нивки" - це той, що від м.Берестейської?

Зранку не бачила жодного оголоження вздовж доріжок, якщо це той парк - можу розклеїти оголошення, дайте знати!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это парк возле Берестецкой и Нивок. Объявления хозяева повесили на на Нивках и по дороге от переезда к озерам, только там телефон другой - девочки Кати и фото нету. Но так как Катюша маленькая еще, а очень часто по таким объявлениям звонят мошенники, то телефон теперь ее мамы- Оксаны. Если вы можете расклеить еще объявок - будет очень хорошо, спасибо. Со слов Кати - Сонно убежал за рыжим кокером, с ним гуляли мужчина и женщина.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нажаль побачила відповідь лише зараз, завтра роздрукую оголошення і розклею вздовдж основної доріжки, там багато місцевих собачників гуляє, і спробую попитати у них,якщо когось зустріну! Напишіть буль ласка одразу, якщо Сонно знайдеться!

Бажаю хазям і лабрику швидше знайти один одного! Маю лаброморду, тож знаю які вони любителі інших собак та і людей теж.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні зранку питала собачників чи ніхто не знаходив лабрадора, сказали, що знають про кого я говорю, але ніхто не знаходив.

Зараз планую розклеїти оголошення вздовж доріжки.

Єдине - сиджу думаю над оголошенням - може неварто вказувати ім"я собаки?

як ви вважаєте, більш досвідчені собачники?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розклеїла оголошення по парку по ходу основного руху людей, плюс там, де бачила людей з собаками.

Від усього серця бажаю Вам знайти і повернути улюбленця, тримайтесь!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Сончик дома! Сегодня забрали, Катюша сказала что он прибился в какой то подъезд и какие то бабушки его палками выгоняли, это увидела одна жительница подъезда, забрала его, свозила к ветеринару ( у него была ранена лапка), и отвезла на дачу. Вот такая вот история, пардон за неинформативность, но Кате лет 10-12:D.

KarriDa спасибище за помощь с объявками и сопереживание.

 

Пы Сы : KarriDa, а вы плавать своего собачку водите? А то мы собачьей компанией там каждый вечер гуляем, а вас почему то не знаем. Приходите на совместные собакозаплывы, мы в 8-9 вечера гуляем,

мой телефон 361-20-90 приятно будет познакомиться.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сончик дома! Сегодня забрали, Катюша сказала что он прибился в какой то подъезд и какие то бабушки его палками выгоняли, это увидела одна жительница подъезда, забрала его, свозила к ветеринару ( у него была ранена лапка), и отвезла на дачу. Вот такая вот история, пардон за неинформативность, но Кате лет 10-12:D.

KarriDa спасибище за помощь с объявками и сопереживание.

 

Пы Сы : KarriDa, а вы плавать своего собачку водите? А то мы собачьей компанией там каждый вечер гуляем, а вас почему то не знаем. Приходите на совместные собакозаплывы, мы в 8-9 вечера гуляем,

мой телефон 361-20-90 приятно будет познакомиться.

 

Ураааа! Я дуже рада і сердечно вас вітаю!!!!!

Спасибі за запрошення, я дуже хотіла б погуляти разом, але насправді я тут недалеко працюю, а живу більше ніж за годину звідси, і, проходячи парк зранку, я навіть з легкою заздрістю дивлюсь на ці щасливі собачі мордахи в парку і на озері, моя лаброДанюка стрибала б до неба від радості, якби мала такий шикарний вигул!

Ще раз вітаю вас з поверненням Соно!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, что Все так закончилось!!!

KarriDa, Вы молодец! Не каждый может так откликнуться!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хорошо, что Все так закончилось!!!

KarriDa, Вы молодец! Не каждый может так откликнуться!!

 

Тінк, спасибі велике, але Ви мене "шмущайєте" :oops:

Я навіть близько не стою біля дійсно героїчних людей-волонтерів і безмежно сердечних любителів тварин, яких тут на форумі не один (не однА, щоб бути конкретніше, Ліля - пардоньтє за прозорий натяк на Вас, Гурру :))

Я просто щиро рада, що Сонік знайшовся, і насправді попитати людей і розклеїти оголошення - ну це і справою не назвеш.

Аби тільки поменше приводів таких було :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...