Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть очистити воду

rt21

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть очистити воду, зробив бак аналіз і там колі індекс 230, що мені зробити щоб підвести воду до харчових стандартів, чи це не можливо( криниця на 4 кільця) по хімічному складі в межах норми( каналізаційна яма за 20-25 метрів від криниці)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть очистити воду, зробив бак аналіз і там колі індекс 230, що мені зробити щоб підвести воду до харчових стандартів, чи це не можливо( криниця на 4 кільця) по хімічному складі в межах норми( каналізаційна яма за 20-25 метрів від криниці)

Если психологически Вас не смущает пить воду в которой присутствовали сточные воды, то можно и почистить.

Коли-индекс это показатель наличия группы бактерий кишечной палочки, которые находятся в фекалиях человека. Сами по себе они не вредны. Но если человек чем-то болеет, холера и т.д. то употребив такую воду тоже можно заболеть.

Методов несколько.Напишу просто

1. Дезинфекция = хлор и т.д. т.е. вы просто "убьёте" бактерии.

2. Очистка (удаление) - мембранные технологии - ультрафильтрация если солевой состав в норме.

Но честно говоря оно Вам надо?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если психологически Вас не смущает пить воду в которой присутствовали сточные воды, то можно и почистить.

Коли-индекс это показатель наличия группы бактерий кишечной палочки, которые находятся в фекалиях человека. Сами по себе они не вредны. Но если человек чем-то болеет, холера и т.д. то употребив такую воду тоже можно заболеть.

Методов несколько.Напишу просто

1. Дезинфекция = хлор и т.д. т.е. вы просто "убьёте" бактерии.

2. Очистка (удаление) - мембранные технологии - ультрафильтрация если солевой состав в норме.

Но честно говоря оно Вам надо?

 

я її пити не хочу, і взагалі я її не пю біля 2-х років, в мене є хлорний патрон на скільки стане йог, я просто хочу користуватися нею на побутові потреби, але як що би можна було провести знезараження криниці і підвести колі індекс до мінімуму було би добре і як за часто треба було робити знезараження ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы не хотите устранить попадание сточной воды из выгребной ямы в колодец? Скорее всего в этом вся проблема. Это было бы самое верное решение.

А на бытовые потребности для чего Вы её используете?

Обеззараживать воду нужно каждый раз когда Вы её используете, т.е. приходит новая порция воды. Я так понимаю она у Вас всегда с повышенным коли-индексом.

Т.е засыпали реагент, забрали воду из колодца, вода набралась опять насыпали и так каждый раз. Не совсем удобно да и дозу не всегда понятно какую сыпать. Можно поставить дозировку реагента в поток - это если вы насосом воду забираете.

В потоке можно поставит Ультрафиолетовую лампу, но эффективность её не всегда хорошая, особенно зависит от прозрачности воды - если она мутная, то лампа работать не будет - сами понимаете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы не хотите устранить попадание сточной воды из выгребной ямы в колодец? Скорее всего в этом вся проблема. Это было бы самое верное решение.

А на бытовые потребности для чего Вы её используете?

Обеззараживать воду нужно каждый раз когда Вы её используете, т.е. приходит новая порция воды. Я так понимаю она у Вас всегда с повышенным коли-индексом.

Т.е засыпали реагент, забрали воду из колодца, вода набралась опять насыпали и так каждый раз. Не совсем удобно да и дозу не всегда понятно какую сыпать. Можно поставить дозировку реагента в поток - это если вы насосом воду забираете.

В потоке можно поставит Ультрафиолетовую лампу, но эффективность её не всегда хорошая, особенно зависит от прозрачности воды - если она мутная, то лампа работать не будет - сами понимаете.

 

 

прання, купання, миття посуду

 

ви кажете що знезаразити можливо, але це треба робити періодично, воду забираю з дна колодязя гідрофором

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прання, купання, миття посуду

 

ви кажете що знезаразити можливо, але це треба робити періодично, воду забираю з дна колодязя гідрофором

 

В подавляющем большинстве вода в колодце прозрачная и с минимальной мутностью.

Поэтому я бы рекомендовал:

 

1. Делать периодически хлорирование

2. Поставить ультрафиолет

 

Как говориться лучше перебдеть, чем недобдеть.

 

Правда при эксплуатации УФ ламп надо учесть некоторые нюансы:

 

1. УФ лампа не дает 100% гарантии обеззараживания !!!

2. Блоки питания чувствительны к скачкам напряжения

3 Подбирать производительность с запасом 20-30%

4 Не подключать питание через реле потока или т.п. ( пусть себе горит )

5 Менять лампу через 1 год

6 Найти поставщиков, которые продают и сервесят их не менее 3-х лет и имеют ЗИП.

7 При установке помещение должно вентилироваться, чтобы не образовывался конденсат

 

Цена вопроса от 250 американцев и вверх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допоможіть очистити воду, зробив бак аналіз і там колі індекс 230, що мені зробити щоб підвести воду до харчових стандартів, чи це не можливо( криниця на 4 кільця) по хімічному складі в межах норми( каналізаційна яма за 20-25 метрів від криниці)

В даному випадку знезаражувати цю воду є не розумно. Знезаражувати потрібно постійно і складно. При цьому будуть підвищуватись хімічні показники (дивно що вони зараз в нормі, чи Ви не робили аналіз по хім. складу?). В будь-якому випадку вода не придатна для використання. Ви миєте посуд в унітазі? Напевно, ні, так для чого таке видумувати?

Норма по колі-індексу - 3 бактерії на 1 літр води. І це вже є багато. У Вас 230. Для того щоб собі зробити проблем Вам хватить одної на "помитій" тарілці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...