Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Все вiрно,зараз тричi кожного отоварюють.Рiчна, дворiчна, пожиттева.
  3. країна мрій а була країна 2013 року...
  4. Там вже пенсія, да і сітка зі сторони цуцика
  5. Сьогодні
  6. Так , дійсно , це стосується старих версій Deye. Сподіваємся що с часом вони допиляють прошивку і буде коректно працювати у парі зі стабілізатором напруги
  7. sud.ua/uk/news/publication/364574-reforma-msek-ekspertnye-komandy-ustanavlivayut-invalidnost-tolko-na-god-pri-neobratimom-sostoyanii-zdorovya
  8. В спецификациях трехфазных инверторов Deye SUN-5/6/8/10/12K-SG04LP3-EU указано : Max. output up to 50% rated power for each phase (Максимальная мощность до 50% от номинальной на одну фазу) Т.е 12 ка спокойно держит 6 квт , а кратковременно двойной перегруз т.е 12
  9. При заряді до 100%, або розряді до 0% відбувається калібрування кулонметра БМС.
  10. Так напрямків вже створено: аж гай гуде Вони всі були закладені у 23-24-25 роках, а дещо у 22-му, а зараз почали реалізовуватись і робити кацапам сумно. Бо, самі розумієте: створити щось путнє, що літає, долітає і влучає, то не кілька буклетів надрукувати та пост у фейсбуці запостити. Якби тут хоч комусь було про те цікаво, то інформації в відкритих джерелах валом. Але треба напружити мозок, ну а ... це не про експертів цієї теми 😁))) А наліпки ... та хоч "зроблено руками Зеленського" нехай ліплять на ті вироби, аби долітало та гарно влучало. Я вважаю, що у Воронежі верифікація покаже Storm Shadow (SCALP). Бо по топових цілях логічно працювати звичною та надійною зброєю. Та й наслідки влучань натякають на велику БЧ, яка і є в цих ракет. Але інформаційний вірус, який пішов, теж непогана зброя Moscow Never Sleeps 😉 Сподіваюсь, що й надалі, дякуючи "партнерам", буде й більше та влучніше. Звісно, протидія теж не забариться, але то вже така гра ...
  11. И их тоже...6+3 Конспирология у меня такой, если чево...
  12. чим би не вдарили - вдарили чимось новим - влучним і потужним
  13. може бути цілий напрямок робити щось що виглядало б як щось інше. було б кумедно робити іскандери в штатах і стріляти ними по парашці або ті ж шахеди в Мукачево збирати і на парашку
  14. Тебе на бензині дрон не наздожене 😅
  15. Навколо Воронежу закручується інформаційна інтрига ))) Генштаб ЗСУ сказав конкретно про те, що пуски були з літаків (надрочувати на варіант фламіндіча немає сенсу): Сьогодні, 22 червня, підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України завдали ударів по підприємству з виробництва компонентів російських ракет у місті Воронеж (рф). Для ураження використовувалися високоточні крилаті ракети повітряного базування. Але ... не сказав якими саме ракетами Storm Shadow (SCALP EG), про які казали після удару, гарно себе зарекомендували в проривах російського ППО і природно було б бити ними. 200 км від кордону до Воронежу робоча відстань для них, і, можливо, робоча відстань безпечного пуску (але то не точно). Та ввечері пішла конспірологія, що застосовували не їх, а один з варіантів американських нових ракет, що створюються для України за програмою ERAM компаніями Zone 5 Technologies та CoAspire. Постачання їх планувалося восени 2026 року, зараз червень 😉 Почекаємо, що скаже верифікація з тієї сторони (уламки американських ракет, мабуть, тестові пуски, вони вже знаходили).
  16. найсмішніше , що той орден має кат Варшави Олександр Суворов досі не позбавлений
  17. Так мені зранку написали, що то не могло бути ТЦК, то вороже ІПСО. Глянув з іншого ракурса дійсно бандити, а не представники ТЦК, де б вони могли таке робити?! 😎 Всі, можуть помилятися. 😸
  18. То все спецоперація по відрверненню уваги від Міддіча з Єрмаком. Той жалюгідний орден коштує всього навсього від 5 до 20 кує. 😎
  19. Нету там ничего похожего
  20. Перефразируя - у нас их нет, но если будет надо - мы их применим....
  21. Тонкий троллинг ?: Ии -"Название «Честь самурая» — это издательский ход переводчиков и маркетологов. В оригинале книга Эйдзи Ёсикавы называется «Синсё Тайкоки» (新書太閤記), что переводится как «Новая хроника Тайко». Словосочетания «честь самурая» в названии автора нет. У меня нет технической возможности прочитать весь текст романа в интернете, так как полная электронная версия книги защищена авторскими правами и отсутствует в открытом доступе для скачивания или парсинга. Из-за этого точные текстовые цитаты со словом «честь» из этой книги найти невозможно."
  22. Виглядають як бандити. Вам ото би порядних захисників паплюжити
  23. Прикол, то саме з іншого ракурсу. Навіть цікавіше t.me/gnapinfo/4127
  24. американське кіно лайно про сильну вільну мордобойшу - не дивився , але осуждаю
  25. Там лобіюють трохи, щоб не давати більшу дальність https://www.facebook.com/share/r/1Ki9iEkf7b/?mibextid=wwXIfr
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...