Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Знайомлюсь дуже просто, підходжу і кажу: "Ти така красива, що я зараз помру", - і це діє, вона ж не хоче щоб я помер. В житті цілі немає, і я думаю, що не має бути. Я думаю, що ми всі отримуємо якийсь кайф, і задоволення від процесу. Думаю, що головне, це все ж таки процес. Так само як от про дівчат... Яка може бути ціль знайомства з дівчиною? Саме процес. Митець
  3. Івасика Телесика намагалася з'їсти кацапка андрофажка
  4. Якщо ви беретеся гарантувати ТС якість примикання, яке будуть робити невідомо хто - то ваше право )
  5. переход на особистості заборонений правилами форуму : великі розуми обговорюють ідеї , середні розуми обговорюють події , дрібні розуми обговорюють .... окремих людей
  6. Сьогодні
  7. У тебя жена уехала, что ты с утра уже говнища навалил тут?? Давай уже про то как Иван Грозный подорвал ЧАЭС.....
  8. По прихованим дверям. Їх вартість може бути ідентичною звичайним дверям Приховані двері краще фарбувати на виробництві бо якщо ви їх пофарбуете фарбою для стін то через пів року вони залапаются і будуть грязними. А що до Данапріс то потрібно розуміти який профіль ви обираете бо там їх чотири варіанти
  9. Я з командою на рік робимо десь біля сотні великих таунхаусів. Кожен має біля 30 метрів примикань. За 3 з гаком років вже змонтували біля 9 кілометрів примикань. Вгадайте, скільки з них мають протікання
  10. стосовно пушкінихколотушкінихтолстоєвськихбулгакових та подібної їм кацапощелепної мразоти , разом з кацапопопами кацапського паханату імені злодія в законі япончика . розмовляв з цікавим раптовим дядечкою з бувшого Марганця Дніпропетровської області ( постійно під страшними кацапськими обстрілами через річку Дніпро ) Дядечка - 60 + , у 2014 му - рік воював добровольцем під час АТО , зять - з АТО й досі воює , попри травму ( шия на бік ) каже , воюватиме або до перемоги , або до останнього подиху. так от - той самий дядечко почав переконувати мене , що в кацапів - велика література світового рівня , а в українців ..... ничого окрім Тараса Шевченка та Лесі Українки нема ... что не доделал узкій штьік , доделает узкій поп і узкій учитель (с) Муравйов вішатель кацапощелепну педопіхвомразоту на гілляку - поряд з кацапощелепними попами
  11. та вже те що є - нієбічеський крок в бік від кацапії
  12. сто років тому саме так і було - Антанта скасувала Брестський мир , Антанта надавала зброю денікіним - колчакам - врангелям , брали участь у боях з петлюрівцями за Одесу на боці кацапів , та покривали вбивць укранців шварцбадів . за що й отримали згодом громадянську в Іспані , Другу світову та розвал кацапами британської та французької імперій . дебіли блд (с) піхворіз в Іспанії кацапи влаштували , використовуючи ще кацапоімперську - тобто підготовлену ще за часи царату аґентуру , тобто ще імперські консерви слова - уродженець Дніпра , музика - уродженець Запоріжжя
  13. Скеля, Польща, ордена, напад з Білорусі, ретранслятори, «далекобійні санкції», атаки по московському НПЗ… Скеля, Польща, ордена… Хтось ще памʼятає про «Міндіч-гейт?», кооператив «Династія», і Єрмака?.. Європейці не забули, і відклали виділення 5,9 млрд євро допомоги на виготовлення дронів до зʼясування обставин того, на що і як використовуються ці кошти. (С)
  14. Первый пошел? Уряд Данії повідомив, що не надаватиме статус біженця українським чоловікам віком від 23 до 60 років. Про це йдеться у повідомленні Міністерства імміграції та інтеграції Джерело: https://censor.net/ua/n4010299
  15. Вчора
  16. Це нормальний стан холерика)
  17. akineo знов півасіка хільнули?🍺
  18. У проксмокс плюс в том что можно поставить еще что то рядом, ХАОС у меня ест аж 1% от ресурса мини пк, а рядом еще десяток сервисов Плюс удобны бекапы целой ВМ с ХА, хотя внутри и родные делаются
  19. А могли давать данні, а нам ракети)))
  20. Екофло і гена входить в основний список проживання )
  21. Чесно кажучи, я останнім часом очерствів , що якось думати про себе треба і про людей. Тварини то таке. Іноді, в деяких місцях, вони можуть біди наробити багато. Оці всі фонди краще б дронів підкидали, бр гляди не буде кому потім і тваринами займатись там ..
  22. І вам треба змиритись з цьою думкою, бо нічого не зміниться поки бидлу не зроблять штраф 20 000. Або 10 днів виправних. Так само, батькам самокатчиків і остальним уебанам
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...