Активність
- Остання година
-
Знайомлюсь дуже просто, підходжу і кажу: "Ти така красива, що я зараз помру", - і це діє, вона ж не хоче щоб я помер. В житті цілі немає, і я думаю, що не має бути. Я думаю, що ми всі отримуємо якийсь кайф, і задоволення від процесу. Думаю, що головне, це все ж таки процес. Так само як от про дівчат... Яка може бути ціль знайомства з дівчиною? Саме процес. Митець
-
Івасика Телесика намагалася з'їсти кацапка андрофажка
-
переход на особистості заборонений правилами форуму : великі розуми обговорюють ідеї , середні розуми обговорюють події , дрібні розуми обговорюють .... окремих людей
- Сьогодні
-
У тебя жена уехала, что ты с утра уже говнища навалил тут?? Давай уже про то как Иван Грозный подорвал ЧАЭС.....
-
По прихованим дверям. Їх вартість може бути ідентичною звичайним дверям Приховані двері краще фарбувати на виробництві бо якщо ви їх пофарбуете фарбою для стін то через пів року вони залапаются і будуть грязними. А що до Данапріс то потрібно розуміти який профіль ви обираете бо там їх чотири варіанти
-
одружуються виключно лохи
-
стосовно пушкінихколотушкінихтолстоєвськихбулгакових та подібної їм кацапощелепної мразоти , разом з кацапопопами кацапського паханату імені злодія в законі япончика . розмовляв з цікавим раптовим дядечкою з бувшого Марганця Дніпропетровської області ( постійно під страшними кацапськими обстрілами через річку Дніпро ) Дядечка - 60 + , у 2014 му - рік воював добровольцем під час АТО , зять - з АТО й досі воює , попри травму ( шия на бік ) каже , воюватиме або до перемоги , або до останнього подиху. так от - той самий дядечко почав переконувати мене , що в кацапів - велика література світового рівня , а в українців ..... ничого окрім Тараса Шевченка та Лесі Українки нема ... что не доделал узкій штьік , доделает узкій поп і узкій учитель (с) Муравйов вішатель кацапощелепну педопіхвомразоту на гілляку - поряд з кацапощелепними попами
-
та вже те що є - нієбічеський крок в бік від кацапії
-
сто років тому саме так і було - Антанта скасувала Брестський мир , Антанта надавала зброю денікіним - колчакам - врангелям , брали участь у боях з петлюрівцями за Одесу на боці кацапів , та покривали вбивць укранців шварцбадів . за що й отримали згодом громадянську в Іспані , Другу світову та розвал кацапами британської та французької імперій . дебіли блд (с) піхворіз в Іспанії кацапи влаштували , використовуючи ще кацапоімперську - тобто підготовлену ще за часи царату аґентуру , тобто ще імперські консерви слова - уродженець Дніпра , музика - уродженець Запоріжжя
-
Бухал видно всю ночь....
-
Скеля, Польща, ордена, напад з Білорусі, ретранслятори, «далекобійні санкції», атаки по московському НПЗ… Скеля, Польща, ордена… Хтось ще памʼятає про «Міндіч-гейт?», кооператив «Династія», і Єрмака?.. Європейці не забули, і відклали виділення 5,9 млрд євро допомоги на виготовлення дронів до зʼясування обставин того, на що і як використовуються ці кошти. (С)
-
Первый пошел? Уряд Данії повідомив, що не надаватиме статус біженця українським чоловікам віком від 23 до 60 років. Про це йдеться у повідомленні Міністерства імміграції та інтеграції Джерело: https://censor.net/ua/n4010299
- Вчора
-
Це нормальний стан холерика)
-
akineo знов півасіка хільнули?🍺
-
У проксмокс плюс в том что можно поставить еще что то рядом, ХАОС у меня ест аж 1% от ресурса мини пк, а рядом еще десяток сервисов Плюс удобны бекапы целой ВМ с ХА, хотя внутри и родные делаются
-
А могли давать данні, а нам ракети)))
-
Екофло і гена входить в основний список проживання )
-
Чесно кажучи, я останнім часом очерствів , що якось думати про себе треба і про людей. Тварини то таке. Іноді, в деяких місцях, вони можуть біди наробити багато. Оці всі фонди краще б дронів підкидали, бр гляди не буде кому потім і тваринами займатись там ..
-
І вам треба змиритись з цьою думкою, бо нічого не зміниться поки бидлу не зроблять штраф 20 000. Або 10 днів виправних. Так само, батькам самокатчиків і остальним уебанам
