Активність
- Остання година
-
На каких надо правах, на таких и получает... Притом достаточно давно....но мало...
-
на експорт поза нато можна до 300 . тобто Україна отримує ракети на правах члена альянсу ?
-
Троль 80 Левел https://www.facebook.com/share/v/1C1D6dBgwk/
-
Те что у нас сйчас- 560, базовый вариант НАТО
-
www.instagram.com/reel/DZz36AqKdzw/ любов до басейнів це мабуть окрема хвороба...
- Сьогодні
-
Z-воєнкор закликав росіян робити запаси: "В стране будет п#здец. Солярки нет, посевной - х#й. Закупаем соль, спички, тушенку. Готовимся к осени". ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v4009617
-
Я вас, як естета, який читав спогади німецьких офіцерів німецькою, в оригіналі, без подвійного перекладу, дуже розумію! Тож не можу заборонити вам вивчити японську, щоб читати оригінал. Для розуміння контексту можна почитати "Хагакуре" та ще кілька давніх текстів на тему. Аале тоді доведеться вивчити вже не сучасну, а ще й стару японську. Щодо перекладу: подвійний, з англійської, тільки у "Мусасі". Але цей варіант "Десяти мечоносців" я бачу вперше. Хз навіщо його було робити, якщо вже були гарні прямі переклади. "Десять мечоносців" - прямий переклад з японської на російську, і доволі, по пам'яті, приємний. Анекдот згадав: *** Черга до кас Національної опери України імені Т. Г. Шевченка, до віконця адміністратора. Підходить чоловік у фраку, з метеликом. За ним дружина у вечірній сукні: дорогий парфум, зачіска із салону. — Добрий день, дівчино. Я — естет. Викладаю філософію в КНУ. Моя дружина… Валю, підійди, будь ласка… працює у видавництві «Мистецтво». Ми хотіли б подивитися оперу, але десь із десятого ряду і бажано посередині, щоб краще сприймати сюжет. — Чоловіче, ви собі уявляєте? Квитків немає. — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет. Я викладаю філософію в КНУ. Читайте по губах: К-Н-У! Моя дружина… Валю, ще раз підійди, будь ласка… вона працює… — Чоловіче, я вас прекрасно розумію. Але квитків немає. Повний аншлаг. Усі відкидні місця зайняті. Я ж не посаджу вас у проході, це все-таки Національна опера України імені Т. Г. Шевченка! — Дівчино! Дівчино! Ви мене не розумієте! Розумієте, я — естет… Ззаду дружина: — Гришу, давай, може, краще в кіно сходимо. Або до цирку ... — ТА СТУЛИ СВІЙ ПИСОК, ТУПА ШЛЬОНДРО!!! Дівчино, розумієте, я — естет!.. ***
-
Так, якщо взяти дві, то вже шістсот.
-
Порт-Артур тримав українець Роман Кондратенко . Як тільки Кондратенко загинув , німець Стессель миттю капітулював .
-
відстань ураження шторма - до 300 кілометрів . скільки там до Вороніжу ?
-
Цікаво, хто з кацапів, після сво, харакірі зробить?
-
Будинок біля річки десь під Житомиром
МаТраС відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Я виріс фактично в баби з дідом. В квартирі майже не жив. То я би запам ятав. Значить їх мало в нас було, бо ніхто сто пудов не боровся з нею. -
Ще раз - це кацапи працюють на ШІ.
-
Без всяких предварительных оценок - именно Штормы. Три штуки. Еще и жилой дом захерачили, походу собственным ПВО. А Фламинго птица гордая - пока не подминдичишь - не полетит.... video_2026-06-22_13-55-12.mp4
-
Цей ШІ головний рашапідор)))))
-
Штормшедоу - до 300 км. До Вороніжу - 500 . крилаті ракети - довгі Нептуни ? може нарешті Томагавків підвезли ? А може й насправді Фламіндічі ?
-
Ну не знаю, я их с детства помню (это начало 90х) , весной на даче их собирали с деревьев.
-
Виталий Портников 2 ч. · Путін з його манією конструювання пасток зараз потрапив у чергову – вже для самого себе. Він не бажає завершити російсько-українську війну, бо може побоюватися остаточного краху власного імперського проєкту – не кажучи вже про повернення з фронту майже мільйонної бандитської армії найманців, проти розгулу якої можуть виявитися безсилими його силовики. І він не може довго воювати, бо продовження ударів по Москві – насамперед по Москві, звичайно, – зруйнує сам імідж російської диктатури та її гарантій суспільству. Виходить, що за будь-якого з варіантів Путін пожирає сам себе.
-
Та таке враження що ШІ тільки на кацапів працює www.instagram.com/reel/DWzf5vDDPbG/
-
Собаки (рашапідори) брешуть, а караван йде!(С) Де посилання на твою брехню про контракт ЗСУ?
-
в Англії збирають і наліпки Storm Shadow клеять щоб не було так kurs.com.ua/novost/1467467-rossija-nanesla-udar-po-proizvodstvu-dronov-general-chereshnja
-
"Предложение лидера КПРФ Геннадия Зюганова изъять вклады и средства бизнеса из банков для пополнения бюджета является провокацией, заявил RTVI глава комитета Госдумы по финрынку Анатолий Аксаков. На предвыборном съезде КПРФ Зюганов обратил внимание на то, что в банках «в условиях войны» лежат 67 трлн рублей, принадлежащих физлицам и 63 трлн предприятий, что суммарно составляет 130 триллионов. «Это три государственных бюджета лежат и обогащают банкиров», — заявил глава коммунистов. «Они не вкладываются ни в производство, никуда — и даже на победу. Спокойно можно решить эту проблему быстро. И я бы на месте президента решил бы одним указом, в условиях войны имеет право, он — верховный главнокомандующий», — добавил Зюганов.
