-
Публікації
32 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Пол
Мужской
kobzarman's Achievements
-
Доброго дня. До вище сказаного з приводу доріг і людей можу додати, що дороги на старій стороні в гіршому стані через активну забудову, бетоновози та інші вантажівки зробили свою справу. На сьогоднішній день стара сторона орієнтовно в 3 раза більш забудована ніж нова. Тобто коли на новій стороні кількість будинків прирівняється до старої сторони, то дороги будуть в подібному стані. Крім того на весні дороги будуть приведені в задовільний стан засобами і силами людей, які об'єдналися як зі старої сторони, так і з нової. Переважна більшість мешканців з обох сторін - адекватні люди. А винятки є завжди. Тому приїжджайте на місце, роздивляйтесь, спілкуйтесь з місцевими і зробіть правильний вибір. Успіхів вам.
-
Особисто я зробив так: поки не було вікон і дверей, зварив металеві грати на вікна і металеві двері (вони потім пішли на армування септика). Коли з'явилися вікна і двері, і відповідно збільшилась кількість матеріальних цінностей в будинку, по периметру будинку встановив декілька камер плюс камера на стовпі. Декілька прихованих камер в будинку... Частина камер з інфрачервоною підсвіткою, тобто знімаються навіть в ночі. На будинку встановив декілька потужних світлодіодних прожекторів з датчиками руху. Сервер відеоспостереження фізично захищений і надійно схований не скажу де, самі розумієте. Все разом, прожектора, камери і сервер відеоспостереження підключені через джерело безперебійного живлення, потужності якого вистачає на підтримку відеозйомки протягом декількох годин (залежить від часу роботи прожекторів). Відео записується лише при наявності руху в кадрі, архіви зберігаються протягом декількох місяців (можливо скоро налаштую дублювання всього збереженого відео на віддалений сервер). Таким чином всі вікна і двері в будинку потрапляють в фокус камер і добре освітлені прожекторами. Якщо хтось тиняється під вікнами, то будинок перетворюється на яскраву новорічну ялинку, яку видно здалеку. В будинок залізти можна, але дещо складніше. Та і нащо, якщо в ньому такі ж перфоратор\дрель\болгарка, як і в неосвітлених і без відеоспостереження будинках навколо (цинічно, але правда). Доцільність таких заходів кожен може порахувати для себе. Частина обладнання у мене була, частину докупив. Можливо таке рішення не найкраще, але особисто мене влаштовує.
-
Сусіди, хто де купував чи збирається купувати дрова чи інше пальне для котла на зиму? Яка вартість? Продають колоті дубові дрова природної сушки при виїзді з Києва на Житомирській трасі, Зіл 3600 грн, Камаз 5600 грн. Поворот на Ворзель, Зіл також 3600 грн. Стосовно об'єму, думки "продавців" розходяться , Зіл 4-5,5 м3, Камаз 8-8,5 м3. Діліться інформацією і досвідом, будь ласка.
-
Доброго дня. Пилорама в Кічеєво, Микола +380677235417. Два роки тому брав дошки і бруси на дах. Відхилення були +-5 мм на брусах, +-2 мм на дошках. Частина лісу була сухою, інша свіжостиляна, за літо всохлася, думаю через те такі розбіжності. На цих вихідних взяв 1м3 дощок, +-2 мм від заданих розмірів, особливо на сучках гарні фігуристі лінії . 1м3 сосни - 2100 грн. Може постругати, сушки немає, лише сосна. Їхати 5 хв. Пилорама в Козинцях, Валентин +380979845696. Крім хвойних порід у нього інколи є листяні дерева. Недавно брав декілька вільхових дощок на підвіконники. По розмірах нічого не скажу, брав з того, що було в наявності. Постругати не може, є сушка, бувають листяні породи. Їхати 30 хв.
-
Алекс65, асенізатора ще не викликав, люк знаходиться біля воріт, достатньо відкрити їх і спустити шланг. edox, будь ласка, я завжди радий коли мій досвід стає в нагоді ; не забудьте зробити нахил труби між будинком і септиком, хоча б 2-3 %; Якби у мене була купа грошей я б точно купив ЛОС. Але реалії інші... Тут все просто, якщо є гроші, то або ЛОС, або правильний дренаж по всій території плюс підсипка землі на мерт, і тоді можна не так сильно турбуватися про затоплення. Якщо грошей мало, то спробувати максимально якісно зробити типу септик з бетонних кілець, морально готуючись до можливих неприємних підтоплень. От і все. Розрахунки ви привели правельні, тільки не дописали, що за тими ж нормами септика повинно вистачати принаймні на 10 днів автономної роботи, без викачки. 3600літрів*10днів=36000 літрів, 36 кубів. Ви собі можете уявити таку яму у себе під подвір'ям? Я перш ніж зробити собі, розглядав багато варіантів, і 4-6 кубова пластикова бочка, і "єврокуби" зліплені до купи та інші варіанти. Але зупинився на варіанті, який описав вище, як на оптимальному. Об'єм мого септика приблизно 4 куба, об'єм стандартної бочки асенізатора. От і думайте
-
За різними даними глибина промерзання грунтів на території України досягає 1 м. Якщо все ж труба буде на глибині 60 см, принаймні присипте її керамзитом. Уявляєте як буде прикро, якщо серед зими в трубі замерзнуть какашульки!? :D Маю сумніви, що вам вдасця герметизувати першу яму (септик), якщо будете використовувати дно окреме від кільця. Існують в продажу кільця уже з дном, це кращий варіант. Ціна приблизно така ж, як кільце+дно. Перша яма буде\може промерзати, оскільки її перекриття на рівні землі. Крім того це ще й не гарно , бетонна плита замість трави. Також не забудьте вивести стояк на дах, щоб у септику була вентиляція і не висмоктувало воду із сифонів. На якій глибині каналізаційний вихід із будинку? На якій відстані від будинку перша яма? Будете робити самі, чи найматимете робітників? У минулому році виклик асенізатора коштував близько 100 грн (4 м3). Ви рахували за скільки років відіб'ється друга яма?