
ficus41
Пользователи-
Публікації
455 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Про ficus41
- День народження 15.09.84
Персональная информация
-
Имя
Сергій
-
Откуда
м. Переяслав
-
Род занятий
землевпорядкування та геодезія
-
Автомобиль
Нісаан Рог
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
4 084 перегляда профілю
ficus41's Achievements
-
Тому і рекомендується спершу винос на місцевості, потім нотаріус і купівля продаж Я цитував статтю 28 Закону України про землеустрій про те, що розробник документації, по якій виготовлявся умовно державний акт(пишу умовно тому, що з 2013 року держ акти не видають) несе відповідальність за виконану роботу.
-
ficus41 підписався на Побудова тераси що заходить на сусідню ділянку
-
Наведіть конкретний приклад з існуючими кадастровими номерами, щоб я міг їх перевірити. Яка розбіжність у кожного наступного вимірювача? Знову ж таки, конкретний приклад для аналізу, оскільки, якщо ділянка мірялася супутниковим обладнанням(при умові його правильного налаштування), то ніяких проблем не буде з новим власником поряд. Головне запитання тут в тому, чи мірялася ділянка за допомогою супутникового обладнання та чи замовляв громадянин перед встановленням паркану межування власної ділянки чи вирішив зекономити та рулеткою з сусідом "порішав".
-
Як я вже писав вище, геодезист працює з координатами, які є в Національній кадастровій системі (далі НКС), тому слова про кращий і правий не зовсім підходять до опису ситуації. В даному випадку потрібно замовнику послуги з виносу меж(наприклад як у випадку з вашим сусідом) коректно пояснити, що у нього можливо є проблеми з координатами його ж ділянки, щоб замовник(наприклад ваш сусід) не мав претензій до вас(вашої ділянки), а зосередився на вирішенні проблеми зі своєю ділянкою. Так згоден, але в цьому суть роботи геодезиста: донести про можливу проблему, пояснити за бажанням замовника шляхи її вирішення. Хоча можна приїхати, винести, що є, отримати оплату, залишивши при цьому сусідів у ще більшому стані афекта, через те, що винесені межі не співпадають з існуючими парканами. Тому кожна ситуація в цьому плані унікальна і має якогось шаблону її вирішення.
-
Пункт перший: що мається під словами «втручання у базу»? пукт другий: координати в прилад вантажаться ті, по яких ділянка проходила державну реєстрацію, тобто відповідь НІ. До Національної кадастрової системи доступ мають лише державні кадастрові реєстратори (не плутати з реєстраторами речового права), які на основі розробленої документації із землеустрою можуть вносити виправлені відомості до координат.
-
Сучасне супутникове обладнання працює с режимі реального часу, отримуючи поправки від надавачів даних послуг. Надавачі цих послуг мають певну кількість базових станцій по містах, залежно від регіону і ці базові станції привʼязані до Державної геодезичної мережі України. Коли «дядько з палкою» приїздить на земельну ділянку для проведення кадастрової зйомки(не плутати з топозйомкою, бо інший геть вид робіт з іншими вимогами), то його прилад підключається до вищезгаданих базових станцій для отримання поправок та відповідно можливості якісно виконати свою роботу.
-
Для вас як замовника послуги, головним результатом є відповідність координат поворотних точок межі в Національній кадастровій системі та на місцевості. Тобто щоб не виникло ситуації, коли ділянка має встановлений паркан, а по координатах знаходиться в іншому місці чи знесена, чи розкручена. Плюс розробник документації із землеустрою має дотримуватися статті 28 Закону України «Про Землеустрій»