Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Суцільна алюмінєва гофра > 6м

wow4yk

Рекомендовані повідомлення

Шукаю суцільну алюмінєву гофру довжиною бліьше 6м. Діаматер - не суттєво, але бажано чим поменьше.

 

В продажі стандарт - 3м, довших не зустрічав.

 

Гофра буде повітропроводом від електричної сушильної шафи на лоджії і вся буде "на виду". З цих міркувань постало два критерії:

а) хочу уникнути видимих зєднань на гофрі - чисто з естетичних міркувань

б) в холодну пору повітропровід, коли включена сушка, буде додатково обігрівати лоджію - навіщо викидати тепло в трубу якщо можна використати :) Тому бажано матеріал алюміній, а не пластик чи плівку.

 

Де таке можна купити? Чи таке тільки замовляти на виробництві ?

 

Ну на крайняк, думаю, можна змайструвати з оцинкованих труб чи нержавійки, але думаю ціна буде зовсім інша. Та й гофра, все ж таки, краще виглядає, ІМХО, і загальна площа теплопередачі повітропроводу буде більша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та й гофра, все ж таки, краще виглядає, ІМХО, і загальна площа теплопередачі повітропроводу буде більша.

 

инхо, нержавейка блестявая будет круче смотреться))) а если заказать заводского изготовления ваще ляпота будет)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

инхо, нержавейка блестявая будет круче смотреться))) а если заказать заводского изготовления ваще ляпота будет)

 

Гофра з нержавійки типу (ссылка устарела)? Ну як варіант можна :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да нет, цельная и блестящая ))) (ссылка на изображение устарела)

 

я ще точно не визначився де цю шафу повішаю (+-0.5м). ІМХО, з гофрою більше можливостей по розміщенню труби по факту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з гофрою більше можливостей по розміщенню труби по факту.

согласен. тогда закажите у производителя гофру и все.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
согласен. тогда закажите у производителя гофру и все.

 

Звязався недавно з одним місцевим постачальником(виробником) - сказали без проблем, відріжуть скіки нада :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Гофра приїхала навіть швидше ніж пообіцяли. Просили тиждень зачекати поки на лінії запустять 100 діаметер, але зробили швидше.

IMG_5155_S.thumb.jpg.922068146d764538dd39a5bdcf6f45ff.jpg

Була 6м довжиною до того як її стиснули. Дзвонили і питали чи її стискати - попереджали що назад в повних 6 метрів вона після стиснення не розтягнеться. Але мені по фатку треба 5м. А в стисненому вигляді, ІМХО, менше шансів помнути її при трнаспортуванні.

 

Ціна питання 60грн - кажись получилось навіть дешевше ніж дві гофри по 3м з магазину.

 

На вигляд і дотик якість непогана, один кінець спробував розтягнути - нормальок. По жортскості різниці з вентсівською не помітив, принаймі в гіршу сторону. Решту покаже монтаж і експлуатація...

 

Запропонували на другий раз замовити гофру з нержавійки - кажуть на віки... :drinks:

Змінено користувачем wow4yk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...