Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

wow4yk

Пользователи
 • Постов

  746
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент wow4yk

 1. Ну однозначно стверджувати не буду, але в мому випадку, наразі, ідея життєздатна. Але без додатковго збору конденсату в теплій зоні/приміщенні я б таке городити не ризикнув. Тут багато речей впливає - різниця темеператур, вологості, швидкість повітря і тд. Ну як частвое виправдання можна сказати, що останні роки, зими у нас не дуже й то морозні. Також на лоджії, в зимку, в мене температура переважно коливаєтсья в межах 15-20 градусів, тобто нижча ніж, за звичай, в жилих кімнатах. Тяга в вентканалі в мене получилаэться досить високою і без ввімкненого вентиялтора - в холодну пору його частенько крутить природна тяга.
 2. Та нічим особливим наразі. Було виправлено одну важливу помилку - зняли переломаний шланг. Тепер в дощі вода ніколи не добирається в середину - конденсатозбірник працює. Але він виокрнує більше роль дощозбірника - в сильний дощ так і чути як вода по трубі струмком тече. Позапрошла зима пройшла успішно. Останньої зими, разок було те що і передбачалось - конденсаторзбірник мабуть підмерз, і після чергової відлиги вода(конденсат) почала капати з труби в середину приміщення. Накапало, може з півтора-два літри, але я до такого сценарію був готовий. Як писав раніше, передбачив відвід води у ємніть в кладовці. На майбутнє, всерівно, планую зовнішню трубу утеплити. Але, як то кажуть, загалом можна жити. За тим що зробив додатковий вентканал на лоджії зовсім не шкодую. Навпаки. Поставив витяжний вентилятор із дачиком вологості. Білизна сушиться з частотою не рідше одного тижня, сушилка тоже в експлуатації, а ще зловживаю курінням на лоджії - вентиляція зі всім справляється супер.
 3. Дарма. Процес тепер доволі формалізований і швидкий. Принаймі в порівнянні декілька років назад.
 4. Післяплата через Нову Пошту трохи попадалово - стараюсь не користуватись. Пару днів тому вдруге за роки користування НП приїхав пошкоджений вантаж. І хоч, велика підозра на недобросовісного відправника, але НП і цей раз погодилась з перетнзіями і відшкодувала оціночну вартість вантажу на протязі дня від подачі скарги. Правда, погодився, закинути на бонусну картку, так як часто користуюсь їх послугами.
 5. Ось така кмопромісна компоновка получилась:
 6. Фанера 10мм на стяжку - ансерколл, дюбелі 6х40, паркет до фанери - бона р777. Листи фанери 500х1250 - стандартний (2500х1250) розрізаний на троє.
 7. wow4yk

  шкаф-купе

  Які можливі альтернативи по ціні-якості алюмінієві розсувній системі Komandor Lazuryt для вбудованої шафи купе? Колір стандатрний ("сріблястий"). Розмір проєму 250х140 - дві дверки. Такий щоб не був гірший по жорстоксті (статиці) ну і форма профілю подібна.
 8. Які можливі альтернативи по ціні-якості алюмінієві розсувній системі Komandor Lazuryt для вбудованої шафи купе? Колір стандатрний ("сріблястий"). Розмір проєму 250х140 - дві дверки. Такий щоб не був гірший по жорстоксті (статиці) ну і форма профілю подібна.
 9. Ні не жалкуєм, навпаки. Мінуси... : ціна, тепловтрати більші ніж через муровану(утеплену) стіну, відносно легко можна ненавмисно пошкодити склопакет (на рівні ніг), нічого не повішаєш не прибєш... ІМХО, якщо лоджія є продовженням кімнати то робити підмурівку, а якщо відділена то можна до самої підлоги.
 10. Тепер більше схиляюсь до більш гнучкого рішення ,яке планую реалізовувати самостійно, як вказав в останньому пості. Справа в тому що , окрім реле пріоритету , як згадано вище, є ще функція "вимкнути все" і розумний будинок запланований (можливо дистанційне керування електроспоживачами) - деякі виконавчі модулі (контактори і реле ) будуть задяні одночасно для різних функцій. Думаю на готових модулях типу РМТ-101 думаю увязати все це буде важко та й дорожче мабуть. Добавлено через 51 секунду Колись цікавився інфою для рішення на інверторах, але побачивши ціни..., вирішив - не зараз і не тут Добавлено через 8 минут Кажись тут відповів. А які параметри "алгоритмів" відключення-включення для Ваших реле можна задавати - струм відключення-включення, часові інтервали, ещ щось? А є зовнішні входи для примусовго відключення ліній, можливість дистанційного зчитування поточного стану ліній і сили струму ? Яка орієнтовна ціна 4-ох канального модуля ?
 11. Повністю переробляєм щиток. До Після (не завершений)
 12. Замінили більшість "добра" на Шнайдер. Заодно повністю переробили, правда ще не завершили, щиток. Так було до: Загальний вигляд "творіння" попередніх електриків. Славнозвісні автомати і ПЗВ. Доречі одне ПЗВ виявилось несправним. Також АВ номіналом 20А, як було, ставити на лінії 2.5 мм.кв. ніззя - макс 16А. Шина PE (жовта "збірка") і нульова(синя "збірка") Багатожильні проводи були затиснуті в клеми без наконечників, та ще й поскручувані. Так стало після: Збірка каркасу на EDF-профілях Тильна сторона Каркас в щитку Більшість ліній підключалась через клемники Загальний вигляд з пластронами. Другий ряд з верху - місце під контактори ліній і реле пріоритету. Поточний(ще не кінцевий) розподіл споживачів по автоматам і ПЗВ
 13. Тафльована коробка 67 см Більше деталей здеся.
 14. угу Кинув в приват. Загалом круглі стіни вииглядають класно, але проблем додають.
 15. А хламу і дійсно туди багато влазить
 16. Вирішив обійтись малою кровью - просто підрізв до потрібної довжини, і наклеїв звичайні войлочні накладки для мебельних ніжок. Більше пів року експлуатації - політ нормальний.
 17. Імпровізований "чердачок" виявився незамінним, особливо враховуючи відсутність меблів. Вроді не велекий, а стільки добра(барахла) дружина умудряється туди запхати... Драбина Факро чотирьох секційна
 18. Як і де це все поміщалось колись в зйомній квартирі ?....
 19. Вибирав, вибирва реле.. .в кінці-кінців, вирішив реалізовувати своїми силами
 20. Подумав, а чому б не спробувати реалізувати реле пріоритету самостійно з такою кількістю ліній і алгоритмами, як забажаю... Вирішив і я примкнути до мейнстріму Ардуіно аматорів. Наразі експерментуєм з блоком на 4 реле, які по задумці будуть включати контактори. Хоча непотужні споживачі думаю можна і на пряму через 10А реле. Струм будем міряти датчиком типу такого.
 21. Трохи фоток, ще не повністю завершеного санвузла Поки не виготовили стільницю з умивальником, то ось такий тимчасовий варіант А ця "труженица", придбана б.в. як холостяцький варіант десь 6 чи 7 років тому, вже давно перепрацювала свій ресурс, але ще справно справляється зі своїми обовязками (тьху, тьху...) не хоче щоб її поміняли на нову...
×
×
 • Создать...