Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Покритикуйте (посоветуйте) по планировке дома

Kotsu

Рекомендовані повідомлення

Перед тем как идти к архитектору решил определиться с приблизительной планировкой дома. Перебрал сотни вариантов и остановился вот на таком.

 

Интересно какие есть проблемы и что стоило бы поменять.

 

Дом до 250 кв м, 2 этажа (2й возможно мансардный) и подвал небольшой.

0_floor.gif.afc90a1747a2b5eb168951b0260e5c17.gif

1st_floor.gif.1b6bf438d8733759595794118a16c96c.gif

2nd_floor.gif.4a1d5b7615f1644cccdd32da491c11e0.gif

dom_v3_1floor.thumb.jpg.c22dc3040572c2fc3139d751d9025a27.jpg

dom_v3_2floor.thumb.jpg.83622a2d6156e31202b7f0625d9c0457.jpg

dom_v3_podval.thumb.jpg.1a5a29f6e65390595b0c63678fc9c7b6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко сприймається ескіз на якому двері позначені як двері і вікна як двері.

Не вистачає розмірів. Невистачає внутрішніх несучих стін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря, "советская" планировка: вход, коридор, всё разрезано на комнатушки. Неужели не хочется более современную открытую планировку с просторными пространствами и без коридоров, хотя бы возле входа?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Важко сприймається ескіз на якому двері позначені як двері і вікна як двері.

Не вистачає розмірів. Невистачає внутрішніх несучих стін.

 

к сожалению в home sweet 3d так все устроено :)

 

Добавлено через 49 секунд

Я бы не хотел иметь дверь в санузел в столовой...

 

согласен нужно его чем то прикрыть - буду думать. Спасибо!

 

Добавлено через 2 минуты

Честно говоря, "советская" планировка: вход, коридор, всё разрезано на комнатушки. Неужели не хочется более современную открытую планировку с просторными пространствами и без коридоров, хотя бы возле входа?

 

А можно пример? Просто чтобы сравнить и понять что такое современная открытая планировка. Коридор самому не нравится. Комнатушки это вы про первый этаж или второй?

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините. А зачем Вы этим занимаетесь, если собрались идти к архитектору? лучше бы использовали зря потраченное время на что нибуть полезное.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините. А зачем Вы этим занимаетесь, если собрались идти к архитектору? лучше бы использовали зря потраченное время на что нибуть полезное.

 

Сам хочу сначала понять чего хочу, чтобы изложить свои мысли архитектору а он под линеечку все начертит и рассчитает. Если предложит какие то кардинально лучшие варианты - буду рад.

 

А совет ваш действительно дельный и я с вами согласен на все 100% :) Как только надоест - остановлюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я еще один постик в Вашей теме ок?. Архитектор с начала должен создать дом, который Вы хотите, потом начертить, и расчитать, Ваши почеркушки ему никчему.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перед тем как идти к архитектору решил определиться с приблизительной планировкой дома. Перебрал сотни вариантов и остановился вот на таком.

 

Интересно какие есть проблемы и что стоило бы поменять.

 

Дом до 250 кв м, 2 этажа (2й возможно мансардный) и подвал небольшой.

 

недоліки з моєї точки зору.

1, порушено зонування - кухня далеко від входу, сан вузол що виходить в вітальню....

2, гардероб більший за кухню? вам потрібно окремо кімната-гладільня? - краще зробилиб там ще одну спальню або перекинути туди кабінет з 2-го поверху. (гардероб більш логічний або при вході для верхнього одягу (але явно менших розмірів) - або на 2-му поряд зі спальнями (чи ви вранці за чистою білизною будете а 1-й поверх іти?). Загалом подумайте - мутне приміщення у невдалому місці.

3. Неясно цільове призначення комірчини при вході, топкова? кладова? гардероб?

4. я особисто вважаю що кухня має бути ізольованою від вітальні - та це справа смаку.

5. Якщ бажаєте - скину подивитись кілька більш вдалих варіантів (з моєї точки зору).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я еще один постик в Вашей теме ок?. Архитектор с начала должен создать дом, который Вы хотите, потом начертить, и расчитать, Ваши почеркушки ему никчему.

 

Спасибо за пост и советы. Последнее слово будет за архитектором в любом случае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за пост и советы. Последнее слово будет за архитектором в любом случае.

 

Тут ви не праві, останнье слово за проектантом має бути лише в плані конструктивів - а по плануванню - архітектор має лише підказати нюанси і направити - а вирішуєте ВИ. Архітектору там не жити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

недоліки з моєї точки зору.

1, порушено зонування - кухня далеко від входу, сан вузол що виходить в вітальню....

2, гардероб більший за кухню? вам потрібно окремо кімната-гладільня? - краще зробилиб там ще одну спальню або перекинути туди кабінет з 2-го поверху. (гардероб більш логічний або при вході для верхнього одягу (але явно менших розмірів) - або на 2-му поряд зі спальнями (чи ви вранці за чистою білизною будете а 1-й поверх іти?). Загалом подумайте - мутне приміщення у невдалому місці.

3. Неясно цільове призначення комірчини при вході, топкова? кладова? гардероб?

4. я особисто вважаю що кухня має бути ізольованою від вітальні - та це справа смаку.

5. Якщ бажаєте - скину подивитись кілька більш вдалих варіантів (з моєї точки зору).

 

1. Про кухню - в другом случае вид из гостинной будет грустным (у меня уклон 3 метра на участке), но спасибо за замечание - подумаю еще. Про сан узел понял - как то сам не заметил - буду думать куда переместить и выложу что получилось

 

2. Да гардероб хочу большой, комната гладильня - постирочная и она же кладовая нужна. Спален хватает вродебы. Но я очень хорошо обдумаю ваши комментарии и постараюсь "примерить" на себя.

 

3. по задумке это Тамбур-гардероб в котром 4 человека могут одновременно одеться

 

4. я хочу что то среднее и отдельно и без дверей

 

5. с удовольствием посмотрю. За ранее благодарен!

 

Добавлено через 2 минуты

Тут ви не праві, останнье слово за проектантом має бути лише в плані конструктивів - а по плануванню - архітектор має лише підказати нюанси і направити - а вирішуєте ВИ. Архітектору там не жити.

 

Я, возможно, не правильно выразился. Хочу прийти к архитектору уже с чем то (какие то идеи - пожелания). А он уже поможет подправить - улучшить и задокументировать. А решать подходит это мне или нет буду сам (ну почти сам... вторую половинку еще спрошу :) )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. справа ваша.

З практики - гладільна у вас буде у тій кімнаті де буде стояти телевізор.

Напишіть мені на почту - кину кілька варіантів, може поможуть.

seyvalter@yandex.ru

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок. справа ваша.

З практики - гладільна у вас буде у тій кімнаті де буде стояти телевізор.

Напишіть мені на почту - кину кілька варіантів, може поможуть.

seyvalter@yandex.ru

 

Так сложилось что телевизор не люблю смотреть вообще. Я больше по части музыки :)

 

Написал вам письмо по указанному адресу.

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так сложилось что телевизор не люблю смотреть вообще. Я больше по части музыки :)

 

Думаю це білье буде стосуватись Вашої дружини :), кармеліта, бідна настя і т.д. саме те під глажку :)

 

Добавлено через 14 минут

Написал вам письмо по указанному адресу.

 

Спасибо!

 

Скинув 5 штук щоб вам було чим у вечері зайнятись :). Всі планування вже "обсмоктані" - деякі - вже побудовані ( а перший - вже і не один раз :good:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Kotsu, если не передумаете ити к архитектору посмотрите тему обратите внимание на пост №18. подобного рода задание много больше поможет Вам, нежели планировочные попытки. но если нравится ...

seyvalter, сори, но вы немного отстаете от современных гаджетов. сегодня телевизор там где планшет.:drinks:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

seyvalter, сори, но вы немного отстаете от современных гаджетов. сегодня телевизор там где планшет.:drinks:

:D не те.

планшет -планшетом - а щоб телевізор гавкав для фона - то святе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Kotsu, если не передумаете ити к архитектору посмотрите тему обратите внимание на пост №18. подобного рода задание много больше поможет Вам, нежели планировочные попытки. но если нравится ...

 

Спасибо. Пойду почитаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно пример? Просто чтобы сравнить и понять что такое современная открытая планировка. Коридор самому не нравится. Комнатушки это вы про первый этаж или второй?

 

Спасибо!

Например, сейчас такой дом делаю:

floorplan_000.thumb.jpg.6dd5454176d8f1a6892520a6b7b24251.jpg

floorplan_001.thumb.jpg.8fbe4bc3b197f4013fba517e2bfb40e3.jpg

floorplan_002.thumb.jpg.ecdfb2f9f0ac78dc3151556eacca9cbb.jpg

3D.thumb.jpg.d7109731dd34e87930b41c9bf068061a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Например, сейчас такой дом делаю:

[ATTACH]267113[/ATTACH]

[ATTACH]267108[/ATTACH]

[ATTACH]267109[/ATTACH]

[ATTACH]267112[/ATTACH]

 

Спасибо! Красиво получается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Сходил к архитектору. Вот какой вариант получился. На втором этаже это второй свет (справа внизу)

 

Что скажете?

plan_1_etaz.thumb.png.72720e8d8ebc5a76be6b02f635333846.png

plan_2_etaz.thumb.png.b5f7ba6e7afb3c2c9730f9d047961e74.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не в образу колегам - та ваш архітектор - або недоучка - або кретин.

Погляньте на сан.вузол другого поверху - а тепер сумістіть його з планами першого поверху. Каналізаційні стояки у вас будуть йти прямо посеред кладовкі. Хай ваш, з дозолу сказати, архітектор - розставить вентканали - і подиветесь де і як вони повилазять на другому поверсі. Також зверніть увагу - у вас по будинку немає ніодної внутрішньої несучої стіни - а з того що бачу я їх має бути мінімум 3.

Наскільки я зрозумів - будинок мансардний? скати даху будуть сікти вікна на 2-му поверсі. Далі - друге світло - воно вам треба? це пряма втрата площі будинку - при тому що будувати і опалювати цей об"єм ви всерівно будете, крім того друге світло на такому невеличкому участку буде мати вигляд скоріше дивний ніж гарний, крім того - це реально дуже незручно у експлуатації (скажімо навіть вікна мити на 2-му в районі 2-го світла) - загалом подумайте над цим моментом. І заодно над тим - чому про це все неподумав ваш "архітектор"....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не в образу колегам - та ваш архітектор - або недоучка - або кретин.

Погляньте на сан.вузол другого поверху - а тепер сумістіть його з планами першого поверху. Каналізаційні стояки у вас будуть йти прямо посеред кладовкі. Хай ваш, з дозолу сказати, архітектор - розставить вентканали - і подиветесь де і як вони повилазять на другому поверсі. Також зверніть увагу - у вас по будинку немає ніодної внутрішньої несучої стіни - а з того що бачу я їх має бути мінімум 3.

Наскільки я зрозумів - будинок мансардний? скати даху будуть сікти вікна на 2-му поверсі. Далі - друге світло - воно вам треба? це пряма втрата площі будинку - при тому що будувати і опалювати цей об"єм ви всерівно будете, крім того друге світло на такому невеличкому участку буде мати вигляд скоріше дивний ніж гарний, крім того - це реально дуже незручно у експлуатації (скажімо навіть вікна мити на 2-му в районі 2-го світла) - загалом подумайте над цим моментом. І заодно над тим - чому про це все неподумав ваш "архітектор"....

 

Т.е. планировка в общем имеет право на жизнь, только надо поработать над техническими моментами. Я полностью согласен со всеми вашими аргументами и обсужу их с архитектором при встрече.

 

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа в тому що коли добавляться тіж вентканали і стоякі - це планування политить у топку- бо комунікації повилазять серед кімнат. тому НІ - права на життя вона немає - вона зміниться, ну або комин серед спальні стане для вас сюрпризом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

справа в тому що коли добавляться тіж вентканали і стоякі - це планування политить у топку- бо комунікації повилазять серед кімнат. тому НІ - права на життя вона немає - вона зміниться, ну або комин серед спальні стане для вас сюрпризом.

 

Вашу мысль понял, большое спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...