Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

seyvalter

Пользователи
 • Публікації

  1 687
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача seyvalter

 1. за часів діда цегла іншою була, зараз є таке що після двох дощів росипається. Капітальність цегляної будівлі 150 років. Якщо грошей багато нема - беріть не цеглу а газоблок. Дешевше, скоріше, тепліше.
 2. 4 спальні? я бачу одну. Спальня це мінімум 12 м.кв., мастер-спальня - мінімум 20. А те що намальовано - це собача буда. Приміщення 8м.кв. це що? Жертвуйте ним і перекроюйте планування. Приміщення 4,9 перекидайте у верх, за рахунок цього правий нижній блок витягуйте вліво, і пробуйте приміщення правого верхного кута розширити за рахунок коридору. Там можна погратися з розстановкою простінків і дверей. І бажано для розуміння функціоналу хоч від руки підписувати що то. І ще - приміщення без вікна - зло, що б там не знаходилось (підозрюю - санвузол). П.С. Я б спробував змістити зал у центр будівлі і розкинути спальні на дві сторони з входами з залу. Виграєте 8кв.м. площі і приберете ту довгу кішку без жодного вікна.
 3. Будинок як будинок. Ставлять на бетонних стовпчиках або бурових палях невеликого розміру. По суті - той же каркасник тільки в зборі. Комунікації підключать без проблем. Документи робляться у вигляді ескізника як на звичайний каркасник, усе проходять і усіма погоджуються, і це точно - у мене каркасників зданих уже за десяток буде. Єдине - там де буде висіти котел газовий треба буде зробити негорючу накладку на стіну з магнезитової плити. Те саме стосується місця під камін. Обкладка негорючими матеріалами і все. Поскільки під підлогою фактично вітер гуляє - нічого там не гниє. Єдиний мінус - логістика. Дійсно - далеко не по всіх дорогах може пройти фура з високим грузом. Ну і звичайно якість виконання. Коли привозять в зборі - не провіриш як і з чого воно зроблено і що там в середині стіни. П.С. Собі б не брав, хіба під дачу. Чогось коли маю справу з такими ерзац-будинками - завжди згадую казку про трьох поросят.
 4. Мав справу з одним забудовником. Він будував а я робив документи. Приходжу на об"єкт - дивлюся його хлопці підшивають крокви на мансарді гіпсокартоном - а під гіпсокартоном ні паріка, ні утеплювача немає ВЗАГАЛІ. Тупо бляха і обрешітка. Це при тому що мансарда жила і там уже опалення змонтоване. Я його питаю - що ж ти робиш? у тебе ж зимою батареї тут позамерзають. А він мені - Я до зими продам. Це на рахунок того як забудовники економлять і знають де схалтурити.
 5. А нащо ревізія якщо там тої 50-кі - від мийки - і зразу через коліно в підлогу? буквально метр. Тим паче пластик - розбирається в любий момент. Засор якщо і є то в коліні. Там сенсу немає ускладнювати все - тим паче що і прочистити реально скоріше не через ревізію - а просто знявши коліно. Хз. Можна звичайно шукати цікаві та оригінальні рішення і навіть пишатись потім своєю винахідливістю - а можна зробити так щоб проблема просто не виникала. І тут правило просте - більший діаметр - менше запорів. Зи. Колись на фірмі була проблема з каналією, то є злив - то нема - причому без всяких видимих причин. Полізли ми з колегою розбиратись. Загнали пружину (червяка) - проходить без проблем, спускаєш унітаз - навіть просто воду - запор. Розкополи повортний колодязь - і що виявилось - якийсь мудак спустив в каналізацію пластикову кришку з банкі- вона на виході впіймала дві точкі і стала на них як поворотний клапан на осі - маленький напор води або червяк - її на осі розвертало і вона пускала, а скид унітаза - її водою прокручувало і ставило перепендикулярно трубі повністю блокуючи злив. Аби сам її не виймав - не повірив би.
 6. Ок. Моя особиста практика (каналію робив сам) - від мийки, умивальника і пралки - опуск до рівня підлоги 50-ю, на рівні підлоги перехід на 110 і в підлозі 110-та з ухилом 3см на 1м.п. Працює як годинник уже 12 років. 50-ка на колінах часом забивається - як правило якимись ватними паличками чи зубочистками на які потім налипає всяке - та поскільки коліна зверху - усе розбирається і ліквідується. А 110-ту в підлозі таким дріб"язком не заб"єш. Якби клав в підлогу 50-ку теж - уже б разів 5-6 довбав би підлогу. Ті чортові ватні палички не розчиниш ніяким Кротом.
 7. У мене так само. 12 років - жодних нарікань. навіть жодного разу не чистив. Крім всяких хитрих формул на потік і т.д. - труби мають здатність банально засмічуватись, обростати з середини жиром, кальцинуватись і т.д (доречі поклади спресованої кави страшна штука). І тут логіка проста - 110-ту трубу забити набагато важче ніж 50-ту. Бувають у житті випадки коли теорія зустрічається з практикою, і при цьому теорія завжди програє. Не морочіть собі голову з тими формулами і т.д. - запитайте досвідченого сантехніка який ті труби щодня у руках тримає - і зробіть як він скаже. А він скаже - 50-ка тільки там де є доступ, усе що хорониться - мінімум 110. Зробив - і маєш чистий спокій на все життя (якщо звичайно рушників в унітаз не спускати).
 8. Так, ви праві. Про ТС-а це не відомо. Та якщо людина не володіє профільними програмами - то скоріш за все вона не являється профільним спеціалістом. А проектувати будівлю мають саме спеціалісти. Від ТС треба тільки загальні побажання та контроль за тим щоб звіряти роботу спеціаліста з своїми хотьелками та можливостями. А це все совання меблів у 3Д.... Я просто з досвіду знаю у що це потім вилазить. Чотири переробки готового проекту бо замовник надумав один диванчик поміняти на інший - а той інший не влазить, тож будьте ласкаві - посуньте стіночку на пів метра, вам же не важко, тож комп"ютер сам все робить.... Або ще краще - замовник який приходить прижимаючи до серця викреслений план - каже зробіть так і з любими порадами навіть не сунься. У результаті - будинок що має 8 спалень - і з них 7 прохідні. Повірте, не в образу вам - та я за 20 років проектування такого надивився.... А всі ваші інсинуації з меблями полетять коту під хвіст як тільки вам попаде акційний холодильник з трошки іншими габаритами ніж ви думали. Тож особливо цим не заморочуйтесь.
 9. Ці спеціальні люди можливо взагалі відрадять вас робити кухню у цьому місці або такої конфігуації. І всі ваші совання шафок стануть пустою тратою часу. Я бачив людей які так само займались самодіяльністю - і у результаті робили кухню у яку газовики тупо відмовлялись підключати газ. Бо людина затіяла перепланування дупля не відбиваючи про якісь будівельні, санітарні чи газові норми.
 10. Якщо вам аби побалуватись - то SketchUp. Якщо збираєтесь щось будувати - беріть листочок в клітинку - малюйте свої хотілки і показуйте професіоналу. Він порадить, вкаже на ваші помилки і зробить у 3Д скоріше і краще ніж ви. Вам так чи інак треба буде до когось звернутись, а поскільки є спеціально навчені люди - сенс паритись самому? Ви всерівно самі зробите неправилно, бо не розумієте тонкощів та нюансів.
 11. Ну а так хто сказав що над мансардою не може бути горища? У мене особисто є. Так, трикутне і місцями напівпрохідне - та є (фактично на ширину затяжок що стягують крокви). Усе залежить від габаритів будинку і кута нахилу покрівлі. Це раз. Два - мансарда економить орієнтовно 20% на стінах і 50% на перекриттях (ви банально замість двох перекриттів робите одне) - якщо для когось це мізер - вітаю, та для більшості - Ні. Ми можемо ще довго обговорювати це все - та я проектую індивідуалку 20 років і повторюсь за статистику - 80% це мансарди. Бо це самий економний варіант.
 12. Чому? якщо мурлат припіднятий хоча б на 1,2м і дах хочаб під 30-35 градусів - то на відстані витягнутої руки від стіни стоїш у повний зріст. Втрат площі немає. А економія матеріалу порівняно з двоповерховим є. Можете рахувати як завгодно, та з моєї практики за 20 років - мансарди становлять 80% приватного житла, 15% одноповерхові і тільки 5% двоповерхові. Це чиста статистика.
 13. Є кілька цікавих ходових малогабаритних мансард, якщо цікавить - стукайте в ПП - скину подивитесь.
 14. запас біди не чинить. зробіть таку котельну щоб можна було встановити ЛЮБИЙ котел. Бо сьогодні пожалієте лишній квадрат - а взавтра виявиться що для електроопалення банально не вистачає потужності - або просто надумаєте ставити газ.
 15. Камін на зовнішній стіні - чиста декорашка. Для опалення треба розміщати як можна ближче до центра будинка. санвузол далеко від кухні = лишні танці з розводкою води та каналізації. Загалом таке собі. на любителя.велике. наплутане. складне і дороге. Хочаб тому що у залі - над обіднім столом треба монтувати 4-хметровий прогон - без нього перекриття не лягає (а зверху на ньому ще й несуча стіна стоїть). Якщо ж перекривати як зазначено в проекті - монолітом - то це реально дуже дороге і довге задоволення. Загалом - не раджу. шукайте ще. А хочете - напишіть в пп - скину щось з свого - вже готового.
 16. Для одноповерхового будиночка на нормальних грунтах - і при монолітних фундаментах - армування запроектоване вашим конструктором було абсолютно достатнье - це я вам як інший конструктор кажу. Армування верхньої зони немає сенсу - там зона стиску - а арматура працює на розтяг. Армування в цоколі має сенс якщо фундаменти бутобетонні або з ФБС блоків - тоді - щоб стягнути крупноелементний фундамент - по верху роблять армований ростверк. Можете кидатись тапками - та я б заклав вам таке саме армування -більше там не треба. Якби не забувайте - що по технології - газоблок при кладці теж армуєця + монолітні армовані пояси під перекриття та під кріплення мурлата. ЗИ. Вам для роздумів - є люди які виконують фундаменти з ФБС блоків - так от - ці блокі, фабричного виготовлення зауважте - армування не мають НІ ГРАМА. Розумієте? НІ ГРАМА АРМАТУРИ. І на них якось 9-типоверхівкі будують і нічого. А у вас один поверх - з газобетону... Ви вирішили що знаєте предмет краще за дипломованого інженера? Ну-ну.
 17. Проектую індивідуалку 15 років. Скажу так. Обовязкові - архітектурна та конструктивна частини. Генпланчік і ситуаційна схема входить у склад Ескізів намірів забудови , детальніше - вам не треба. Так само як не треба проектів на розбивку клумб, доріжок, організацію рельєфу, баланси замляних мас, організацію робіт і т.д. і т.п. Це все можна звичайно якщо лишні гроші жмуть - та не треба. Проект комунікацій - однозначно замовляти у безпосередніх виконавців - інакше засмикають ("а ми з таким не працюємо", "а те краще б було" і т.д. і т.п.). Якщо не вміють креслити - не біда - вам конкретно проект не дуже і треба - вам треба щоб виконавець знав чого і скількі закупити і потім не казав - що взяли не те. н6у а метраж - самі контролюйте. Крім того - часто буває що при будівництві виникає ідея фікс з переміщенням вікон-дверей - і тоді всі проекти комунікацій накриваються мідним тазом.
 18. фасади ззовні трошки того. нецікаві. Я того року робив з такою ж компоновкою та нанабором приміщень - та ззовні цікавіший, кутастіший. Хоча цей буде простіший у будівництві - і з простішою покрівлею. Якраз той варіант - коли сказав мені один замовник "хочу щоб хата була проста як хлів". хоч би еркер який дали чи що.
 19. Однозначно замовляти авторській. Можна "по мотивам" - але тількі інд.розробка. Тільки авторська робота з конкретним клієнтом враховує всі побажання (у тому числі і по матеріалах будівництва) замовника та індивідуальні особливості ділянки. А такі нюанси є завжди. Скажу так - за 15 років що проектую - маю серед іншого - кілька нароблених ходових будиночків, скажімо так - бюджетникі на середньостатистичну сім"ю. Брали у мене люди ці будиночкі вже разів 20-25 - та ЖОДНОГО РАЗУ не обійшлося без змін. Тому дай під панелі, тому під теріву, тому додай підвал, тому на півметра стіну посунь, тому вікна перемісти і т.д і т.п. Я як автор - це роблю - а купите готовий - з вами ніхто гратися не буде - або буде за додаткову оплату. Тож сенс платити двічі? По цінах - треба питати і дивитись. Часом і хороший архітектор може взяти недорого - якщо будиночок не складний і загрузкі немає. Просто щоб поколупатися на дозвіллі у якості хоббі. А часом трапляються роботи за великі гроші від "спеціалістів" з зірочкою в лобі - які інакше як халтурою і не назвеш. Дуже часто ціна на проект індивідуалку у певній місцевості залежить не від того наскільки робота якісна і які хотелкі у автора - а банально від того - скільки клієнт морально готовий заплатити. Грає роль економічна сиуація у регіоні, зайнятість і т.д. Загалом питайте - і знайдете. Спробуйте пошукати у провінції - далі від великих міст - ціна на ту ж кількісно і якісно роботу може відрізнятися вдвоє. По порядку сумми - можу зорієнтувати так (кажу за себе - виходячи з своїх умов) - індивідуалка Ескізник + КР - за все про все 3 у.є. за 1 кв.м. площі будинку. Грубо кажучи будиночок площею 100 кв.м. - 300 у.є. Якщо будинок технічно-складний або робота термінова - можлива націнка, Якщо замовник бідовий - можливі знижки (колись довелось сім"ї погорільців з маленькіми дітьми взагалі безплатно запроектувати - вони правда потім частково віддячіли - та під час роботи я на це не розраховував - просто мав час і хотів помогти людям). Ну якось так. Загалом - питайте - і знайдете. Удачі вам , сподіваюся - був корисним.
 20. а про вагу такого перекриття вам не сказали? на вскідку - перекриття панелями буде важити для вашої площі 40 тон - а деревом 5-6 тон. А це навантаження на стіни і на фундаменти. Плюс панельне перекриття холодне - вам прийдеться його утепляти, тут є два шляхи; 1 - засипка керамзитом на всю площу на товщину хоча б 30см і варіант 2 - по панелях кладете лагі, між ними кладете мінвату а по них стелите ходову підлогу горище. Що той - що той варіанти - це ще + 1-2 тони. І що тут простішого ніж зробити з дерева? на монтаж панелей ви вимушені брати кран і бригаду монтажників, дерев"яне зробите самі. Якщо другий поверх не експлуатований - робити будинок на 40 тон важчим нема сенсу ніякого. А ті хто будує 2-3 будинок - менше їх слухайте - вони будують не для себе а на продаж, і їм пофіг буде потім стеля промерзати чи не буде (був у практиці випадок - прийшов я на стройку до такого товариша - дивлюся а його бригада опалювану мансарду зашиває вже гіпсокартоном - а у кроквах утеплення і ізоляції нема ніграма. я до нього кажу - шо ж ти робиш - тут зимою батареї полопають? а він мені - не страшно - я до зими вже продам.). Так що думайте самі і краще послухайте того хто побудував 1 будинок - але для себе.
 21. 1. я б радив будувати 2-хповерховий (мансардний) з можлтвістю блокування 2-го поверху. він і обійдеця дешевше (хочаб за рахунок меншої протяжності фундаментів та меншої вдвоє площі покрівлі) - і економніший буде в експлуатації. Нема дітей - сім"я живе на першому - другий не опалюєця. Діти появились - 2-й поверх включівся в роботу. Діти виросли роз"їхались - 2-й поверх заглушився і не опалюєця. собі так і зробив. покі діти малі - 2-й використовую просто як утеплене горище, снасті рибацкі там, човен зимує, білтзна зимою сохне і т.д. Діти підростуть - все що мені треба - включити контур батарей другого в систему опаленя - і я маю повноцінний жилий поверх. 2. якщо ж суто про цей план - то з планом треба гратись. це не будинок а казарма. у вас площа коридору мабуть така ж як площа залу. Коридор - це мертва прохідна площа. Для мене - хороше планування - це де площа коридорів мінімальна. Я б радив перекроїти планування так щоб входи у спальні були з великої вітальні - без цієї кишки на 10 метрів. не можете придумати самі - зверніться до професіоналів, вам так чи інакше краще було б до них звернутись. Хороший інженер вам крім всього іншого до 20% матеріалу зекономить - і за досить помірну плату. Подумайте над цим. 3. Система опалення. якщо площа ділянки невелика - то для теплового насоса може просто нехватити площі відбору тепла. та і коштує воно не дешево, і місця займає немало, там різні бакі-акамулятори треба і т.д. І якщо не дай боже гавкне - то пошукати хто його відремонтує - не так просто. Електрокотел - ніби нічого, поки зимою снігопад провода не пообриває або, як у знайомих, - завівся хитровимаханий сусід що зробив у підвалі басейна і двічі на тижден саморобними електротенами воду там гріє - у всьому кварталі лампочкі гаснуть. Для себе виріши проблему опалення так - газовий двохконтурник + як резерв - грамотний камін з розводкою коробами гарячого повітря з нагрівальної камери. Мушу сказати - камін в опалені дуже ефективний і суперестетичний. Рекомендую. 4. я, як архітектор, мушу сказати - що у цієї коробкі фасади будуть досить сумні. Форма не сприяє зробити щось цікаве. Виручать хіба якісь панорамні вікна на всю стіну у залі абощо. Та те що я бачу зараз - це корівник. і 5. будувати з цегли я б не радив. Довго. Дорого. Холодно. Рекомендую газоблок або хоча б керамблоки пустотні. Тільки не цеглу. Все вище сказане - ИМХО. Сподіваюсь був корисним.
 22. скажу з точкі зору конструктора. у варіанті 1 - двох колон по краях - мало. треба хочаб 4 (з кроком 2м) - у вас там вага однієї частини покрівлі повністю лягає на висячу балку. по верху колон треба буде робити монолітну балку - по ній кидати мурлат - і тоді вже пакет покрівлі. І не дай бог щось неправильно змуруєте чи заармуєте. варіант 2 у цьому плані набагато простіший, тут опорні стіни - і дійсно можна обійтись 2-ма колонами. я б обрав його. ИМХО
 23. хз. як на мене будинок великий - та тут кожному своє. планування ніби непогане, переробкі - можливі. Єдине - планування 2-го як на мене трохи хаотичне. Робив краще, скажімо так.
 24. на другому поверсі спальня 6,6кв.м. - зло. житлова кімната не може бути менше 10кв.м. Краще на тому місці зробіть сан.вузол. він 2-му реально треба - щоб діти поночі по сходах на перший не ходили.
×
×
 • Створити...