Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите построить дом)

burguy30

Рекомендовані повідомлення

такі довгі анкера(1м),і 20 раз розказував про розміри бруса,і всерівно деякі позапускали так,що прийшлось доварювати!!!!

ну ,що за народ!добре що скоро Новий рік)))))

 

Так їм же однаково - вони вже поїхали собі і ваші гроші на Новорічні подарунки витрачають...:(

Мої теж вже витрачають.... а анкери мені замість 13-15см повипускали на пів-метра (це ж мої шпильки, не жаль перерозходу)... до того ж майже половину випустили не з ТОГО БОКУ - треба було 5см від внутрішньої сторони вінця, а вони випустили на ті ж 5см, але від ЗОВНІШНЬОЇ...:evil:

Точно добре, що скоро Новий рік, ДУЖЕ ДОБРЕ :Yahoo!::Yahoo!::Yahoo!:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зачем деревянные прокладки под мауэрлат? Никогда не видел такого.

 

тимчасово,дахівники іх піднімали туди-сюди,я так розумію,щоб було за що схопитись

хоча я думаю вони будуть щось підкладати ,бо горизонталь на одному куті не гра на 4см на іншому 2см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приемно ,що памятаете про мене!

дякую за вітання!

вас також вітаю!

у новому році бажаю здоровя!!!!

ну і ясно натхнення і можливостей закінчити будинок!

 

Щось не чутно від вас новин?

Мабуть, по-буржуйські чкурнули на Канари?

... чи в Альпи??? :rolleyes:

 

немае нічого кращого і дорощого(дорощого-сприймати буквально) ніж святкувати у себе на Украіні)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

після усіх святкувань,завітав сьогодні на будову

процес по-маленько іде

найперше, приємно кидається в очі -розрівняна ділянка

 

так було

(ссылка на изображение устарела)

 

так є

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також по-маленько зводиться дах

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

висота до конька-десь 7,5 м

(ссылка на изображение устарела)

 

крокви по 6,5м зєднюєм між собою,місця зєднання підпирає балка "стільця

(ссылка на изображение устарела)"

 

відстань між кроквами 62 см

тільки в районі димоходів ширина більша

також маю визначитись з місцем розташування вікон-там також крокви мають розмістити ширше

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також по-маленько зводиться дах

 

 

відстань між кроквами 62 см

тільки в районі димоходів ширина більша

також маю визначитись з місцем розташування вікон-там також крокви мають розмістити ширше

 

 

А почему не 60? Пидется помучаться с подгонкой утеплителя(плитного), или будете нарезать рулонный?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не 60? Пидется помучаться с подгонкой утеплителя(плитного), или будете нарезать рулонный?

 

 

хороше запитання

завтра зясую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не 60? Пидется помучаться с подгонкой утеплителя(плитного), или будете нарезать рулонный?

 

Так наверное 62 это межосевое расстояние, т.е. еще нужно отнять толщину стропил....

И вообще-то если ориентироваться на маты из минваты, то расстояние между внутренними частями стропил должно быть на 1см меньше, чем ширина матов... т.е. 59см...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

також по-маленько зводиться дах

 

cc6d2e755e33.jpg"

 

відстань між кроквами 62 см

тільки в районі димоходів ширина більша

 

Виходить, що димохід не доклали до кінця? Тобто будете залишати отвір у даху і потім докладати?

А чому не доклали - цегли не вистачило чи часу?

І можете показати детальніше - як саме кріпили мауерлати?

Я так зрозумів, що в місцях випусків арматури засвердлювали отвори в мауерлаті і надівали на ці "штирі"... а як КРІПИЛИ? щоб не совалося і не піднімалося?

 

І ви плануєте і надалі працювати? Щось погода мені не подобається...

Дуже вже холодно, ліс перемерзлий... думаю, що і гвіздка до ладу не заб'єш... да і пиляти рівно мабуть не дуже вийде...

Я от собі дивлюся і думаю розпочати десь уже наприкінці січня...

Які у вас (і у інших) думки з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не 60? Пидется помучаться с подгонкой утеплителя(плитного), или будете нарезать рулонный?

 

 

помилився,відстань 60 см

в місцях вікон і біля них-різна,через те, що підганяють мансардні вікна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить, що димохід не доклали до кінця? Тобто будете залишати отвір у даху і потім докладати?

А чому не доклали - цегли не вистачило чи часу?

 

димоходи не доклав,як і фронтони зрештою.

спочатку вирішував чим обшити димоходи,потім погода застала

у мене цегла і розчин на горі,розчин замерз....

одним словом чекаю ,на "плюс"

якщо не застану його у процесі ставлення покрівлі-прийдеться залишати отвори.

стосовно фронтонів-то аргументом було-спочатку звести дерево,а потім мурувати

 

 

І можете показати детальніше - як саме кріпили мауерлати?

Я так зрозумів, що в місцях випусків арматури засвердлювали отвори в мауерлаті і надівали на ці "штирі"... а як КРІПИЛИ? щоб не совалося і не піднімалося?

 

анкера-арматура, замурована в цеглі і залита бетоном(у вінці,як ви кажете)

на виступи насаджують мауерлат і закручують гайками

зроблю фото і викладу

 

І ви плануєте і надалі працювати? Щось погода мені не подобається...

Дуже вже холодно, ліс перемерзлий... думаю, що і гвіздка до ладу не заб'єш... да і пиляти рівно мабуть не дуже вийде...

Я от собі дивлюся і думаю розпочати десь уже наприкінці січня...

Які у вас (і у інших) думки з цього приводу?

 

так,планую.

свята всерівно забрали половину днів.

з порізкою дерева проблем не помічав-у робочих електропила,пиляють рівно,цвяхи бються))))."мій" прораб оцінює роботу на дуже добре.

боюсь не встигнути до дощів

краще хай помаленько рухаються зараз,ніж потім на "галярм"

зараз можу притормозити роботу,нормально придивитись-і ніхто нічого не скаже,бо альтернатив по роботі майже немає у працівників-зима.

наприкінці січня бачив по прогнозам маленький плюс і дощі

ясно вірити на всі 100 не можна.як на мене краще мороз,ніж мокрий одяг у робочих.вони у мене вже раз застудились -через мокру погоду і мокрий одяг.

положимо плівку,а там буде легше.та й відкладати немає дуже куди-у мене дах великий,можу і не встигнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тепер починаю ламати голову як цю "коробочку" перетворити на щось чуть краще ніж "коробочку"

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки розглядаю такий варянт:

"Мансардне вікно ROTO (Рото) модель 439 K (ПВХ). Базова модель вікна з центральною віссю повороту стулки"

 

(ссылка на изображение устарела)

 

"Переваги даної моделі:

мансардне вікно 439k - з ПВХ, трикамерний білий профіль ПВХ з підвищеними протиударними властивостями, посилений сталевим внутрішнім профілем

відкриття відносно центральної осі 439k

зручне користування завдяки ручці, розташованій в нижній частині стулки

зручне положення стулки для миття вікон після її повороту на 135°

кількість точок замикання вибирається відповідно до розмірів і моделей вікна

використання як ущільнювач між алюмінієвою рамкою і склопакетом штучного каучуку epdm, що не дозволяє утворюватися на склі конденсату

пропонуються два варіанти склопакетів

також із загартованим термоізоляційним склом Rс=1,4м2 С/Вт"

 

це все інформація з сайту

є багато різноі інформаціі на форумі у різних вітках

від вас хотілось би почути узагальненний коментар набутий з власного досвіду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поки розглядаю такий варянт:

"Мансардне вікно ROTO (Рото) модель 439 K (ПВХ). Базова модель вікна з центральною віссю повороту стулки"

 

 

Я коли вивчав мансардні вікна, то для себе зробив вибір однозначний - тільки Velux (www.velux.com.ua/)...

Причому це не просто "поради" продавців вікон (їх можна зрозуміти - вони ж дорожчі), а також опитування продавців покрівельних матеріалів, дилерів (і того і іншого і третього), будівельників, архітекторів, конструкторів, споживачів...

 

Так що уважно зважте все ще раз... а потім ще раз...

Принаймні зверніть увагу на дерев'яні вікна, а також уважно придивіться до фурнітури...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я коли вивчав мансардні вікна, то для себе зробив вибір однозначний - тільки Velux (www.velux.com.ua/)...

Причому це не просто "поради" продавців вікон (їх можна зрозуміти - вони ж дорожчі), а також опитування продавців покрівельних матеріалів, дилерів (і того і іншого і третього), будівельників, архітекторів, конструкторів, споживачів...

 

Так що уважно зважте все ще раз... а потім ще раз...

Принаймні зверніть увагу на дерев'яні вікна, а також уважно придивіться до фурнітури...

 

ігоре,ось бачите

ви вже це питання вивчили(саме на це я і сподівався)

я прошу вас конкретно написати всі "за" і "проти" які у вас були

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ігоре,ось бачите

ви вже це питання вивчили(саме на це я і сподівався)

я прошу вас конкретно написати всі "за" і "проти" які у вас були

 

Насправді аргументів було стільки, що перераховувати не вистачить терпіння щоб читати... Якщо чесно, то то було рік тому (навіть більше)... а потім все ж я вирішив взагалі відмовитись від вікон на даху - поробив такі собі люкарни - і квит...

Але вибір - справа суто суб'єктивна... і тут у кожного свої аргументи.

Ви просто уважно перегляньте характеристики, асортимент, поширенність, відгуки, і т.п...

Принаймні треба детально вивчити все про мансардні вікна, хоча б тут:

(ссылка устарела)

та тута:

(ссылка устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а потім все ж я вирішив взагалі відмовитись від вікон на даху - поробив такі собі люкарни - і квит...

 

а причина?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а причина?

 

1. Проблема з регулюванням освітлення. Шторки не зручні в користуванні, доступ до них незручний.

2. Відкривати-закривати. Якщо всі вікна однакові, то рухи доведені до автоматизму, а так - по-різному... Я тренувався на стендах виробників - так і не зміг призвичаїтись... Звичайно, коли інакших вікон немає, то звикнеш врешті-решт.

3. Герметизація в місцях встановлення. Якщо робити все з фірмових матеріалів, то вистачить на 3-5 років (а дорого ж, зараза...). Якщо з "підручних" засобів - через рік-два можна очікувати проблеми...

4. Теплоізоляція. Одна справа - вертикальні вікна (зазавичай під ними радіатори стоять, які створюють "теплову завісу" для доступу холодного повітря з боку вікна), зовсім інша - похилі. Не забувайте, що в цих місцях (де вікна) мав би бути шар мінвати 20см завтовшки... і те, що цей теплозахисний шар в багатьох місцях "продірявлено" вікнами, зовсім не додає в плані утеплення... До того ж задля тієї ж інсоляції площа мансардних вікон повинна бути більшою на 30-40% (залежно від кута нахилу).

5. Огляд місцевості. Мені здається незручним, якщо потрібно для цього приймати позицію "стоячи навшпиньки з витягнутою шиєю".

6. Ремонтоздатність. Якщо щось там зламається, то вартість ремнтних робіт відразу домножайте на ТРИ в порівнянні зі звичайними вікнами.

7. Безпека. Як би там не казали, а стоячи на даху значно легше розбити вікно і спуститись в приміщення (для "звичайних" вікон потрібна драбина). Да і решітки на мансардні вже НІЯК не притулиш.

8. Затоплення. Часто йдучи на роботу люди ЗАБУВАЮТЬ закрити вікна, а коли повертаються додому, то бачать наслідки дощу, що пройшов вдень (у мене один знайомий вже ТРИЧІ наступив на ті ж самі граблі).

9. Обслуговування. Мансардні важче мити. Думки на шталт того, що "дощем змиє" не годяться - побачите які "патьоки" на них будуть постійно. Після кожного дощу доведеться мити.

10. Сніг. А от взимку випаде сніг (скажімо, як зараз). Що ви побачите в мансардне вікно? НІЧОГО...

11. Провітрювання. От я зараз відкриваю собі вдома вікно на "зимове провітрювання" (3-5см) і спокійно собі сплю... І дощ мені не страшний і вітер...

12. ДОРОГО............... (якщо якісно)...

...................................................................

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

на сьогодні таке намалювалось

 

(ссылка на изображение устарела)

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До того ж задля тієї ж інсоляції площа мансардних вікон повинна бути більшою на 30-40% (залежно від кута нахилу).

 

Тут якраз навпаки. Та сама інсоляція при застосуванні мансардних вікон досягається при менших площах вікна. Необхідність підвищення освітленості мансарди одна з головних причин вибору таких вікон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Прочитала немного а ваше стройке. Спасибо за ветку. Скажите, пожалуйста, подсчитывали ли вы стоимость сделанных работ? если можно, напишите по-этапно. Спасибо.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Прочитала немного а ваше стройке. Спасибо за ветку. Скажите, пожалуйста, подсчитывали ли вы стоимость сделанных работ? если можно, напишите по-этапно. Спасибо.

 

відправив вам на вашу сторінку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...