Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонтую підлогу. Допоможіть порадами.

vitalgor

Рекомендовані повідомлення

Квартира хрущовка 3 поверх. Всю зиму без опалення і тепло. Підлога - панель на якій підсипка зі вапняною стяжкою всього 10 см товщина. Перепад рівня підлоги в кімнатах до 2 см, якщо по квартирі то 4см. Вирівнювати думаю по середній кімнаті, де рівень самий низький -до підвісної стелі 236см :) Там на стяжку бітумом приклеєні квадратики з лінолієму, а поверх залита самовирівнююча суміш з перекосом в 2см в одному кінці кімнати вздута, з іншого потріскана.

Варіант - все збивається, виноситься, плівка, пінополістірольні плити, стяжка, напевно дорого і займе багато часу.

Чи потрібно видалити шар самовирівнючої підлоги, лінолієму, чи можна поверх нього стяжку зробити? В вищих кімнатах планую збивати стяжку, підсипку частково видалити, розгорнути, спланувати, а далі не знаю чим заливати той мусор, щоб не до сусіда. Порадьте. Пів-прихожої буде плитка, в інших кімнатах ламінат.

[/img]

e970927bf9bet.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброе утро. Могу сказать что "лечить" эту проблему нужно полным демонтажом стяжки и изготовлением новой по описанной вами технологии. Поверьте если будите пытаться как то выровнять другими способами, возможно это будет дешевле и быстрее, но высота потолков смущает. Я 12 лет назад стоял точно пере таким выбором. Всю стяжку выкинул и сделал новую по всей квартире выиграв чуть-чуть в высоте и не разу об этом не пожалел.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы тоже всё ломал и вывозил. Контор, которые занимаются демонтажом и вывозом мусора хватает. Даже можно немного сэкономить. Машина,которая будет забирать мусор может уже приехать с материалом на новую стяжку. Мусор вниз, материал наверх.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...