Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куплю 200 м2 базальтової вати для мансарди

romanser3

Рекомендовані повідомлення

Мені потрібна базальтова вата товщиною 100 або 200 мм, 200м2. Можливі виробники техноніколь чи rockwool. (0638454340 - Роман).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну 200 кв.м. - это не совсем остатки... Но так могу предложить ТехноНИКОЛЬ Роклайт или протнее, Данова или Изоват. Цена в личке.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну 200 кв.м. - это не совсем остатки... Но так могу предложить ТехноНИКОЛЬ Роклайт или протнее, Данова или Изоват. Цена в личке.

 

И мне pls цену озвучте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

izovat 30 по 260 грн/м3

якщо потрібно здам контакти

Сдают обычно стеклотару)) или еще чего). А по поводу контактов это как-то звучит.... ну типа "из под полы продам" что-ли....)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сдают обычно стеклотару)) или еще чего). А по поводу контактов это как-то звучит.... ну типа "из под полы продам" что-ли....)))

 

шановна, перебив вам бізнес?

я написав ціну причому не озвучив її в особистих повідомленнях, а виставив на загал

 

здам контакти, це означає, що мені від того купить romanser3 чи ні однаково, але якщо він позвонить туди сам, то йому озвучать 320/м3 чи щось біля цього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шановна, перебив вам бізнес?

я написав ціну причому не озвучив її в особистих повідомленнях, а виставив на загал

 

здам контакти, це означає, що мені від того купить romanser3 чи ні однаково, але якщо він позвонить туди сам, то йому озвучать 320/м3 чи щось біля цього

 

Шановний, якщо Ви вважаєте, що Ви написали якусь дуже низьку ціну, то Ви помиляєтесь. Стосовно ціни на Izovat - це ціна, нормальна, зі знижкою як для хорошого підрядника. Капітальних знижок я тут не бачу. І не можу сказати, що ця ціна на скількись процентів нижча за ту, яку можу запропонувати я)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний, якщо Ви вважаєте, що Ви написали якусь дуже низьку ціну, то Ви помиляєтесь. Стосовно ціни на Izovat - це ціна, нормальна, зі знижкою як для хорошого підрядника. Капітальних знижок я тут не бачу. І не можу сказати, що ця ціна на скількись процентів нижча за ту, яку можу запропонувати я)

 

я не претендую на ціну від виробника, власне я написав, що особистого інтересу теж не маю, просто вирішив поділитись своєю знижкою.

ціна дійсно для підрядників, хоча називаючи об'єм в 25 м3 мені ніхто нижче 320 не давав

 

з приводу відгуків по ізовату, то скажу зважив 3 палети 2шт були по 9 кг і одна 9,6кг, тобто свої 30 підтверджує. хоча якщо брати в масі, то вата неоднорідна і попадаються листи явно меншої щільності ніж інші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...