Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будівельний паспорт - відмова - Дамба!

rostg

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

 

Шановні форумчани, ситуація наступна.

 

Вже 7 місяців я стараюсь отримати будівельний паспорт для будівництва котеджу і без успішно.

 

Нема диму без вогню! Є людина яка є членом виконавчого комітету яка є проти. Опишу ситуацію.

 

Ділянка має кадастровий номер та призначена для будівництва - всі документи є. Проект є.

 

Перша спроба - подача документів через ЦНАП - 1,5 місяці очікування - відмова без вказання причини!

 

Попадаю на прийом до головного архітектора міста - він підтвердив що у архітектури зауважень немає!

 

Друга спроба - подача документів через ЦНАП - 3 місяці очікування - відмова без вказання причини!

 

Скарга на ім'я мера - 1,5 місяці очікування - відповідь від начальника архітектури наступна: рішення не набрало потрібної кількості голосів на виконавчому комітеті!

Прошу звернути увагу на те, що відповідно до статті 27 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" :

2.4. Пакет документів для видачі будівельного паспорта або внесення змін до нього повертається уповноваженим органом містобудування та архітектури замовнику з таких підстав:

неподання повного пакета документів, визначених пунктом 2.1 або 2.2 цього розділу;

невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам територій, планувальним рішенням проектів садівницьких та дачних товариств, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

 

Третя спроба - подача документів через ЦНАП - 3 місяці очікування - відмова! На цей раз причина відмови вказана наступна:

 

 

Містобудівною документацією передбачено будівництво гідротехнічних споруд (дамби) Оскільки ваша земельна ділянка в межах затоплення 1% забезпеченості, вам відмовлено у наданні будівельного паспорта забудови земельної ділянки до моменту спорудження дамби!

Проект дамби з’явився тільки в 18 році територія вже давним давно забудована. Є купа сусідів.

 

Пошуки по нормам ДБН не дав результат - я не знайшов жодний ДБН який забороняє будівництво на такий території!

Маючи 2 безпричинні відмови я вже мав намір подавати в суд!

Що порадите зробити в даній ситуації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. якщо не знайшли самостійно, то звертайтесь з запитом/зверненням міської адміністрації з вимогою вказати якою саме нормативною документацією заборонено будуватися на подібних територіях.

2. якщо Ваша земельна ділянка, та сусідні ділянки, дійсно знаходиться в зоні підтоплення - вимагати оприлюднення поетапного плану з недопущення підтоплення заселених територій.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. якщо не знайшли самостійно, то звертайтесь з запитом/зверненням міської адміністрації з вимогою вказати якою саме нормативною документацією заборонено будуватися на подібних територіях.

2. якщо Ваша земельна ділянка, та сусідні ділянки, дійсно знаходиться в зоні підтоплення - вимагати оприлюднення поетапного плану з недопущення підтоплення заселених територій.

 

1% це раз на 100 років )). План - будівництво дамби. Хай будують дамбу - яж тільки за )) тільки причому тут моя ділянка ). Ще є таке

 

Відповідно до частини 3 статті 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» зонування території здійснюється, зокрема, з урахування попередніх рішень щодо планування і забудови території.

 

Тобто там будували і до дамби всі. Коли вони дамбу збудують - це може бути і через 50 років.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...