Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленький будинок за 15 000 у.о. МОЖЛИВО !!!

BOBka

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня ! Рівно рік тому я почав будівництво свого каркасного будинку, в чотири руки (з братом), під час трьох відпусток і вихідних. Будинок 6*8, 1,5 поверхи. На сьогодні це накритий, утеплений будиночок з електропроводкою, каміном (Tarnava), стіни зашиті гіпсокартоном,вікна і вхідні двері. Тему пишу для всіх в кого немає багато грошей, але є ділянка і бажання жити в власному будинку, а не квартирі. Фотографії процесу буду поступово викладати !
  • Лайк 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так виглядав будинок в березні цього року, зараз добавились вхідні двері, балкон, дах.

IMG_3101.JPG.2b3d241da10015f2d247d65fba43edad.JPG

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Основні витрати:

 

плита ОСБ - 14 910 грн

вікна 11 000 грн

ековата + задувка 14 200 грн

вхідні двері 8 000 грн

пісок щебінь цемент 2 800 грн

доска 10 кубів 11 000

бляха оцинкована 3 750 грн

гіпсокартон профілі шурупи 5 000 грн

кабель гофра 3 000 грн

чавунна топка Тарнава 10 200 грн

доставка всього 3 500 грн

інструмент (половина купляв на двох з другом) 5 600 грн

 

Добавлено через 24 минуты

Решта це плівка, болти,гайки,цвяхи,труби, пінопласт, геотекстиль і т.д.

Ще попереду дорога покупка - це блокхаус - по попереднім підрахункам 11 000 грн

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, ви - молодці. Хоча я і замітив деякі косяки (не зовсім вірно організовані віконні і дверні пройоми), але це не так вже критично. Я теж будую каркасні будинки, зачасту приходиться все робити одному, тому можу з знанням справи ще раз сказати - молодці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Косяки є :) це ж перший будинок :) та й продавати його не збираюсь, вчусь на собі. Всім цим ділюсь тільки для того щоб інші розуміли що це можливо і не платили по 20 років кредити по 100 000 у.о.
  • Лайк 17
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Косяки є :) це ж перший будинок :) та й продавати його не збираюсь, вчусь на собі. Всім цим ділюсь тільки для того щоб інші розуміли що це можливо і не платили по 20 років кредити по 100 000 у.о.

 

Уважаемый ВОВка, в водоподающюю трубу можно ввести саморегулируемый кабель нагрева - гарантия от всяких неожиданностей.

Хороший получается дом, молодцы.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый ВОВка, в водоподающюю трубу можно ввести саморегулируемый кабель нагрева - гарантия от всяких неожиданностей.

Хороший получается дом, молодцы.

 

Думав про це , напевно так і зроблю ! Дякую !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
  • 2 тижні потому...

Фальш брус був прогрунтований Біотексом як тільки привезли з двох сторін. На стіні покрив Тіккурілою, колір 5050. незнаю як називається :) получилось апетитно, будинок як медом намазаний.

 

Добавлено через 3 минуты

Ну і продовжуються внутрішні роботи, крутим гіпсокартон, встановив камін, проводку доробляю. Тепер в магазинах буд матеріалів зупиняюсь не у відділах з будматеріалами, а у відділах сантехніки :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...