Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

baroleks

Пользователи
 • Публікації

  1 746
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача baroleks

 1. Самый оптимальный вариант для этого узла я вижу такой: 1. Установить балку непосредственно на нижнюю полку двутавра (промежуточная доска не нужна) 2. Приварить уголки к двутавру с двух сторон от каждой балки и к этим уголкам закрепить балки. Другий пункт необов'язковий, балки вставити в двутавр і жорстко замкнути "ногінса и" між балками. Можна і інший варіант: одну балку вставити поздовж в двутавр і болтами закріпити, а вже лаги кріпити до неї через такі "штуки", як ви показали.
 2. baroleks

  Барный шкафчик

  Ідей завжди повно на Pinterest www.pinterest.com/search/pins/?rs=typed&q=diy%20wine%20bar
 3. Двутавр краще нормальний, ось такий можна і під балки, але тоді треба буде якось "облагородити" метал, замаскувати під деревяну балку, чи щось подібне. також треба дивитися де саме він буде, чи не буде заважати і т.д. В моєму ж випадку отримаєте рівну поверхню стелі.
 4. Можливо можна двутавр поставити на половині довжини балок підлоги? В балках вирізати під двутавр в залежності від варіантів можна так можна замість двутавра зкрутити дві-три балки, тоді ось так Вцілому це мало б виглядати приблизно так
 5. baroleks

  Авто из США

  Не впевнений чи в американців так же, але в англійців - estate car
 6. А дико це як? Що саме Вам не ясно з того, що я написав? Спробую пояснити.
 7. "малою кровю" можна засверлиьти під потай на половину товщини, далі свердлимо через половину паркету і в бетон свердлом меншої товщини. Заганяєм через паркет в бетон дюбель і саморізом притягуємо паркет до бетону. При цьому головка саморіза ховається в потай, її зверху закриваємо пробкою (вирізається з такого ж паркету). Пробку треба вставити так, щоб співпадали волокна на пробці і паркетені. Мав досвід такого ремонту паркету. Вцілому вийшло досить непогано. Ось такі сверла для потаю і відповідно фрези для пробок
 8. Краще переграти конструктив тераси на щось по типу такого
 9. Якщо плита утеплена, то можна і не доутепляти між лагами, але краще утеплити матами rockwool, чи чимось подібним. Зверху закрити пароізоляцією Якщо потрібно (залежить від конструктиву плити), то під низ покласти гідроізоляцію - можна товстий поліетилен. Лаги можна кріпити на кутники, але обовязково підкладати щось під них (фанеру чи інші підкладки), щоб лаги не весіли на одних кутниках.
 10. балки підлоги балкона мають на 2/3 бути всередині будинку і балка до якої вони кріпляться (краще з допомогою утримувача) має бути здвоєна.
 11. Можу запропонувати свого. Правда не три фази, зате чистий японець, зробленний для Великобританії (звідки я його і привіз). Стоїть в гаражі без діла. фото тут https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3112599&postcount=47 поцікавтесь в спеціалістів, чи він вам підійде. Хочу за нього 400$
 12. Щось одне із цих цитат не грає. Якщо стільниця лише на 10см. більша за тумби, то прикручувати до підлоги не обовязково ( в шафи нагрузите всякого кухонного начиння і нікуди воно не дінеться). Правда тоді небуде куди діти ноги, сидячи за таким островом. Якщо ж звіс буде 40 см. - то можна прикрутити, хоча я і не прикручував і вже років з 8 як все добре ( правда стільниця не така важка як планується у вас).
 13. Добрий день, хочу спитати в спеціалістів - чи можливо трубу з камінофена пустити в стіну з декількома каналами, щоб отримати накопичувач тепла. Щось типу такого, тільки не з каміном а з камінофеном
 14. на youtube є багато роликів про те, як зняти патрон шуруповерта https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D1%81%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%8C+%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD+%D1%81+%D1%88%D1%83%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B0 у вашому патроні, мабуть, вилетіла одна пружина.
 15. Теж таке буває - "розробив" пальці, розімяв, промасажував з допомогою другої руки і все. Нічого страшного, це така "крипатура", закінчите штукаткрити все пройде, або звикнете.
 16. Там є якась умовна градація для біт шуруповертів -gold, diamond, extra-tough, bitorsion і т.д., і окремо для імпактів. Але по такій ціні вони мали б всі бути "професійні".
 17. Ніхто і не нагнітає. Біти не погані, але wiha, як на мене, кращі. Ну але ж викрутка "злизалась" за один саморіз. В мене можуть вилітати по декілька біт в день (особливо коли крутити імпактом), а так, щоб роками їх використовувати, то треба раз в місяць по одному шурупу крутити.
 18. Теж користуюся Wera - в основному бітами і бітотримачами. В тримачі (такому як на картинці), через недовгий час, вилетіла утримуюча металева кулька, хоча магніт тримає. Подібні безіменні вже роками служать. Біти кращі за нонейм, але wiha кращі.
 19. можна ось так (більше ідей тут www.concepthome.com/house-plans/house-plan-ch407/21/ )
 20. не знаю наскільки це важливо, чи критично, але троси зкручені неправильно, говорять, що правильно ось так
 21. Я добре знаю, що це для верхньої двойної обвязки. Нижня, зазвичай, робиться з одинарного бруса з перевязкою зєднанням в півдерева. Перевязка всерівно має бути. На ваших фото я перевязки у тому вузлі не побачив. Можливо вона там і є, але тоді фотонрафії не інформативні. Ну і ще одне запитання, що це пройом, і чому heder такий
 22. Я відмітив червоним те, що мене "смущает" Чому немає перевязки між двойним нижнім обвязочним брусом?
×
×
 • Створити...