Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

кто использовал для утепления фасада теплую штукатурку "Тепловер" или "Изолтэко" ?

Touareg07

Рекомендовані повідомлення

Дякую що розяснили деякі положення ДБН.Але є одна маленька нестиковочка.В Німечинні як правило ззовні утепляють якраз тим самим ЕППС .До речі в тій самій Німечинні вату використовують в ролі утеплювача лише в багатошарових конструкціях , а не так як в нас в Україні передфінішним покриттям.

Плюс хочу зауважити що Поляки також утепляють пінопластом і чехи також.

Думаю що це все від незнання Української мови через це вони не можуть прочитати на ші ДБНи.....

 

О це цікаво. Маю іншу інформацію. Можете дати посилання на джерела?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О це цікаво. Маю іншу інформацію. Можете дати посилання на джерела?

 

Посилання на джерела - це взяти авіаквиток і самому попасти в Німечинну і все побачити своїми очима.:D

А взагаліто в мене є родичі які проживать в Німечинні ( акцентую увагу на ПРОЖИВАЮТЬ ) і вони мені розказують що дочого і почом.Реально за 10 років вони не бачили щоб хтось із Німців утепляв хату ватою легким мокрим методом - лише в трьох шарових конструкціях.А так зовнішнє утеплення пінопластом .

Регіон Баварія .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на джерела - це взяти авіаквиток і самому попасти в Німечинну і все побачити своїми очима.:D

А взагаліто в мене є родичі які проживать в Німечинні ( акцентую увагу на ПРОЖИВАЮТЬ ) і вони мені розказують що дочого і почом.Реально за 10 років вони не бачили щоб хтось із Німців утепляв хату ватою легким мокрим методом - лише в трьох шарових конструкціях.А так зовнішнє утеплення пінопластом .

Регіон Баварія .

Можливо Німецкий ЕППС паропроникни.Я чув що виготовляють ЕППС з якимись маленькими дирками для виходу пари.А в Україні я такого ще незустрічав.І ще про ЕППС подивіться www.youtube.com/watch?v=8UA426ghT3w

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо Німецкий ЕППС паропроникни.Я чув що виготовляють ЕППС з якимись маленькими дирками для виходу пари.А в Україні я такого ще незустрічав.І ще про ЕППС подивіться www.youtube.com/watch?v=8UA426ghT3w

Этот ролик таскают, как дохлую кошку, по всем темам.:)

Что это за помещение?

Может - баня? Или душ? Или там крыша протекала, и залило стены?

Тогда влага там уместна.

 

Сейчас масово применяются виниловые обои. Какая влага сквозь них пойдет в стены?

Да и о вентиляции уже сто раз говорили.:)

 

ЗЫ А если ЭППС весь продырявить, то это будет пенопластовое решето, а не утеплитель.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо Німецкий ЕППС паропроникни.Я чув що виготовляють ЕППС з якимись маленькими дирками для виходу пари.А в Україні я такого ще незустрічав.І ще про ЕППС подивіться www.youtube.com/watch?v=8UA426ghT3w

Говорят, для фасадов ЭППС выпускают в виде фрезерованных плит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О це цікаво. Маю іншу інформацію. Можете дати посилання на джерела?

Я на этой странице уже указал на каталог Церезит с названием "Системные решения. Утепление фасадов".

На странице 12 в разделе "Классификация и область применения " церезит предлагает использовать как бисерный (вспененный) пенопласт, так и экструдированный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я на этой странице уже указал на каталог Церезит с названием "Системные решения. Утепление фасадов".

На странице 12 в разделе "Классификация и область применения " церезит предлагает использовать как бисерный (вспененный) пенопласт, так и экструдированный.

 

Ага. Внезапно производителю не выгодно продавать свой товар в максимальном объеме. Или он волнуется за покупателя. А еще я верю в Деда Мороза.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Внезапно производителю не выгодно продавать свой товар в максимальном объеме. Или он волнуется за покупателя. А еще я верю в Деда Мороза.
Тогда риторический вопрос :"А судьи кто?":)

Вот Церезит, по-Вашему, любит максимальные продажи.

А Капарол, видимо, не любит максимальные продажи.

Зато максимально любит людей.:)

 

И вообще, Стиродур фирма БАСФ придумала исключительно для нас, а немцы его никогда не видели.:)

А Аустротерм австрийцы тоже не видели, поскольку всю продукцию сплавили в Украину.:)

 

Давайте не будем искать заговоров капиталистов против доверчивых украинцев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говорят, для фасадов ЭППС выпускают в виде фрезерованных плит.

Так випускають но не факт що клей буде ліпше триматися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так випускають но не факт що клей буде ліпше триматися.

Ну, как это не факт, если он специально для фасадов применяется? Я думаю, больше проблемой будет его найти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вижу, что вытащили из кладовки очередной миф о том, что для приклеивания ЭППС нужен особый клей.:)

 

Звонил технологам как Церезита, так и Капарола.

Уверяют, что клею для пенополистирола все равно, получен пенополистирол путем вспенивания, или путем экструзии.

 

То есть клей реагирует с материалом - пенополистиролом, независимо от того, это ЭППС, или ПСБ. На адгезию как способ изготовления плит, так и конфигурация поверхносты плиты, практически не влияют.

 

Ребята, может хватит всякую ерунду выдумывать?:)

Для фасадных систем что ЭППС, что ПСБ - все едино.

С паропроницаемостью нужно разбираться отдельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вижу, что вытащили из кладовки очередной миф о том, что для приклеивания ЭППС нужен особый клей.:)

Вы читайте внимательно. Говорится, что есть специальный ЭППС.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рад, что основную тему благополучно забыли. Впрочем и название темы неверное. "оформления" должно быть вместо "утепления".
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

У меня коридор в пол кирпича,какую толщину нужно наносить что бы эта штукатурка возымела эффект теполизоляции?

И как высчитать толщину нанесения ее на стену?

Подскажите пожалуйста более-менее бюджетный вариант утепления коридора-веранды толщина стен которого в пол кирпича,таком вот или подобным способом штукатурки или другой отделки,потому как нашианиям брусов под сайдинг и тп., там нет места идут труби,да и дорого это будет.

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Всім доброго дня,

через нестачу коштів (3 дітей, я один працюю) шукаю тип утеплювача та метод монтажу, який я (нефахівець) зможу виконати сам. Оскільки я ще й дуже обмежений в часі, дана робота розтягнеться на декілька сезонів. Але утеплюватися чимось треба, оскільки за свою одну зарплату я комунальні оплатити не можу. У мене будинок 1,5 поверхи, стіни 40 см не поштукатурені, пустотіла цегла.

 

Перечитавши різні форуми та поспілкувавшись із різними людьми, не зміг сформувати чіткої та очевидної думки... З точки зору найменшого показника теплопровідності напрошується матеріал ЕППС, проте вартість усіх необхідних матеріалів (плити ЕППС, клей, сітка, дюбелі) доволі висока. Також цей метод потребує досвіду і його важко виконати одній людині, ще й розтягнути процес на декілька років.

Інший варіант, до якого я схиляюся, - тепловер. Він менш ефективний, але більш дешевий. Технологія значно простіша і наносити його можна поетапно.

Також не можу зрозуміти чому всі тут на форумі намагаються утеплитися "згідно" ДБН. У нас більша частина східної України взагалі побудована з білої цегли без будь-якого утеплення... Як на мене, навіть просту штукатурку, що збільшує товщину стіни та заповнює зовнішні пустоти між цеглою, можна роглядати як невелике утеплення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чердак утеплён? Сначала утеплите его (слоем сантиметров 20 для начала), затем занимайтесь стенами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

через нестачу коштів (3 дітей, я один працюю) шукаю тип утеплювача та метод монтажу, який я (нефахівець) зможу виконати сам. Оскільки я ще й дуже обмежений в часі, дана робота розтягнеться на декілька сезонів. Але утеплюватися чимось треба, оскільки за свою одну зарплату я комунальні оплатити не можу.

Примерно таким вопросом сам озадачился пару лет тому...и пришел к тому что сам себе изготовил термопанели и сам их смонтировал. https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=133169&page=94

 

Добавлено через 34 минуты

шукаю тип утеплювача та метод монтажу, який я (нефахівець) зможу виконати сам.

Посмотрите здесь https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=88519&page=17

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Доброго дня. Порівнявши показники теплопровідності різних утеплювачів Ви зробили правильний висновок «З точки зору найменшого показника теплопровідності напрошується матеріал ЕППС». Відповідно щоб вийти на однакові показники з ЕППС теплої перлітової штукатурки потрібно більше. Питання не у нормах ДБН, а у доцільності утеплення. З приводу простої штукатурки теж об’єктивно: однорідність, заповнення всіх пустот, тріщин та негараздів кладки позитивно вплине на загальний стан стін. З точки зору фінансів та технології нанесення, не значно простіше. Комплектація по системі Тепловер теж як і ЕППС не закінчується одним утеплювачем: обов’язковий обриск, тепла штукатурка (один мішок на один м² товщиною 25 мм),шпаклівка, фасадна сітка та кутники, ґрунтовки. Теплоізоляційні суміші Тепловер наносяться штукатурним способом, але для отримання якісного результату необхідно більш ретельно розібратися у технології нанесення матеріалів ТМ Тепловер.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...