Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ФОН

Пользователи
 • Публікації

  1 622
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ФОН

 1. Якщо плита 100*200*600 має вагу 2.5кг то вага 1м3 згідно розрахунку буде становити 208 кг.Що означає густина даного матеріалу становить 208кг а не 150кг.
 2. 25 см. це маловато . Саманні стіни товщиною 60см утепляти вже непотрібно.Утепляти можна усім .Головне правильно дотриматись технології.Скажімо ППС можна але щоб він мав велику густину,і товщина його повинна бути такою щоб ТР знаходилась круглий рік в ППС.Тоді глина буде сухою.Але також все залежить від вентиляції в приміщенні.Простіший варіант паропроникні утеплювачі (вата,бетоль,веліт+) це трішки дорожчий варіант але більш практичніший для глиняної стіни. І останній варіант якщо позволяє фундамент наростити ще один прошарок глиною 25см і забути про утеплення.
 3. Згоден з вами що це не лабораторні дослідження.Але в домашніх умовах можна також провести дослідження.і отримати наближені показники до лабораторних. Тим самим порівнявши свої показники з протоколом досліджень бачимо наскільки різняться ці дані. Така різниця в утеплювачах нерідкість .Скажімо виробники ППС теж по протоколу досліджень декларують густину 25 з вагою18-20кг. А коли купляєш цей ППС в магазині чомусь при зважуванні вона становить11-13кг.При такій вазі це вже не 25 а 15.
 4. На фото зображені чотири різні матеріали різних виробників. На першому фото де вага 1дм3=108г Це Мультіпор в Україні він невиробляється. На всіх інших фото це українські виробники.Усі вони декларують свій матеріал який становить густину 150кг. Але провівши сушку цих матеріалів можна зробити висновок що не усі матеріали відповідають тому що задекларовано.Два з них відносяться до теплоізоляційного матеріалу Д200 .А один до Д150. Відповідно показники теплопровідності у них різні. Хоча вартість цих матеріалів однакова. Тому рекомендую перед тим як купувати аналог БЕТОЛЬ ретельно перевіряйте матеріал .Не довіряйте рекламі на сайтах.Успіху усім
 5. Для внутрішнього застосування?А що саме стіни,перекриття,криша.?
 6. Новин.Бетоль вийшов на рівень густини Д140 запустили у виробництво. Також є експеремантальні зразки Д 130 в даний момент проводяться експерименти .Якщо все пройде успішно буде впроваджений у виробництво.
 7. Ні це не аналогія. Зовсім інші складники та є відмінності у виробництві. Лямда теж інша.Бетоль це матеріал до 150кг/м3 а Енерго від 150кг/м3.Грубо кажучи середня густина Бетолю=140 а аерок 180
 8. Якщо є бажання доутеплити то тепла штукатурка підійде. якщо ні то проста .А внутрішньо армуєм сітка клей +гіпсова штукатурка .
 9. Такий блок утепляти дійсно непотрібно.Його теплоопір досить таки хороший.Але є деякі нюанси: Стіни з ГБ а особливо з легкого Д300 потрібно правильно оштукатурити з середини і зовні.Причина в тому що у таких блоках висока продуваємість,та велика паропроникність,пар також виноситьт тепло з будівлі. Тому внутрішнє оздоблення стін рекомендую оздоблювати матеріалами з низькою паропроникністю. А тепер про бетоль. На сьогоднішній день утеплення з бетолю 1м2 дорожче від ППС на 20% і дешевше від вати на 50%.пРОЦЕС РОБОТИ З БЕТОЛЕМ НАБАГАТО ЛЕКШИЙ ВІД РОБОТИ З ВАТОЮ.
 10. Золотий бетоль чи ні .Можна оцінювати тільки після розрахунку. Почну з дешевшого. 1м2ППС+усі комплектуючі -дійсно дешевший на відсотків 20.Я про ППС який продається в магазинах і невідповідає нормам які декларує. А знайти якісний ППС дуже важко+він дорожчий. А вата чи бетоль зпробую прорахувати. 1м2 Бетоль+комплектуючі =170грн В цю суму входить Бетоль 130грн Клей універсальний для плит з розрахунком 12.5кг-м2=36грн Дюбель 4шт-м2=4грн. Інші комплектуючі ідентичні що і при утепленні ватою.Тому і ціна їх практично однакова. 1м2 Вати+комплектуючі=210-220грн Вата 140грн клей 12.5кг-м2=45-50грн Дубель зі сталевим сердечником 8шт-м2=25грн П.С Якщо щось неправильно описано підправте мене.Можу помилятися. Цей розрахунок відноситься до мокрого фасаду. Вам оберати золотом утепляти чи ні.
 11. Я вважаю що проблема не в пропусканні,а в накопиченні вологи між ППС і стіною.Якщо вона буде там накопичуватись то рано чи пізно вилізе через шви щось погане.А матепіал який паропроникний навідь якщо набере якусь кількість пологи зможе її віддати. А ППС цього незробить.
 12. Згіднол норм нерекомендують.Але теоретично і практично можна утепляти.Саме важливе в такій конструкції після утеплення шар штукатурки повинен бути пароізоляційним,або скажімо веніл оббої.
 13. Я вже писав який ППС повинен бути згідно норм. Якщо вага невідповідає нормам то це брак. Я особисто більше вірю ДЕРЖАВНИМ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ ТА дсту. А прайсам майже недовіряю.
 14. В ДЕНЬ СКОРБОТИ ЗА СВОЇМИ ПОБРАТИМАМИ З 81 ОАЕМБр Це СТАС розвідник. Загинув на пром зоні м АВДІЄВКА. А Це Олег теж розвідник. Загинув на пром зоні м АВДІЄВКА. ВІЧНОЇ ВАМ ПАМЯТІ.
 15. Згідно норм повинен важити не меньше 16кг.Я особисто важив СТОЛІТ 25 рік назад.Він мені заважив 13 кг м3.Слабо.
 16. Вважаю що ніодин з варіантів не є досконалим. Неможу зрозуміти чому вибираєте ЕППС. На мокрий фасад він непідходить.Хіба що на інші варіанти. Та й ЕППС паронепроникний то для вашого варіанту 100мм замала товщина. При утепленні паронепроникними матеріалами потрібно добре розрахувати знаходження ТР.Вона повинна бути постійно в ЕППСі.Також для нормального комфорту в примішенні потрібно буде подумати про примусову вентиляцію.ЕППС вам усе закупорить в середині примішенні.
 17. Важко зараз довіряти виробникам.Кражче самі провіряйте. В магазині можна зважити ППС .Так ви впевнитесь в достовірності декларованої густини ППСа. ППС 25 повинен важити не меньше 16кг-м3.Хоча важко віриться що зараз можна знайти якісний ППС.
 18. ХРИСТОС ВОСКРЕС.Усіх будівельників з святом.Смачної пасочки.
 19. Усім доброго вечора.Я вже вдома.Дембельнувся але повістка нова наруках.Недільку віддихнув.З понеділка приступаю до роботу.Постараюсь частіше писати про ніздрюваті плити для утеплення.Є багато нововведень хороших пропозицій.Утеплювач покращив свою міцність,густина стабілізувалась на позначці Д-150,але це ще не межа експерименти продовжуються по зниженні густини.Появився новий клей для системи утеплення.Розробляються проекти для будівництва утеплювач+цегла.Усіх вітаю з наближаючими святами. Також незабувайте що внас війна з кацапами.Маленький відео ролик про нас ВДВ.https://www.facebook.com/BanderaCynic/videos/624493774369761/?fref=nf
 20. Шановнi форумчани . Тема про утеплювач Бетоль.Який суттэво рiзниться вiд таких утеплювачiв як ППС та ВАТА.Великое прохання спiлкуватись по темi а не рекламою вати.I непрофесiйно оцiнювати утеплювач лише за характеристикоу теплопровiдностi..утеплювачi мають ще багато iнших хороших тай також поганих характеристик.Неiснуэ поганих утеплювачiв.Вся причина в неправильному застосуваннi. Також теплопровiднiсть невсе вiдповiдаэ дiйсностi що зодекларовано.я вже вижче в темi описував як виробники манiпулюють цифрами.Тому не все що написано правда. Краще перевiряти все практично беручи за основу дбн та гост .
 21. Бетоль екологiчно чистий матерiал. Основний матерiал з якого виготовляють утеплювач це будiвельний цемент.який становить у 1 м3 лиге 15%.все iнше повiтря. Бетоль з легкистю витримуэ пiдвищення температурой до 400 градусiв невидiляючи нiяких шкiдливих речовин.
 22. Звiсно що можна. Але без пароiзоляцii необiйтись.
 23. Усiм привiт. Вiтаю з приближенням весни.та початком нового будiвельного сезону. З 1 березня бетоль подорожаэ на 100 грн.цiна 1м3 буде становити 1400грн. Також буде дiяти система знижок для клiэнтiв. Про знижку опишу в березнi. Усiм успiху.
 24. Усiм привiт.Майже цiлий рiк незаймався активно дiяльнiстю на форумi,бо знаходився в зонi АТО i знаходжусь по теперiшнiй час.Але пiдвести пiдсумки цього сезону потрiбно.З хорошого: Бетоль став якiснiший,добилися стабiльностi у густинi яка вiдповiдаэ D150.Вартiсть матерiалу суттево неподорожчала.А повiдношенню до курсу доллара суттэво здешевшала.незважаючи на те що частина складових купуэться закордоном. З поганого:цiлий сезон був таким насичений на замовникiв що фiзично виробництво невстигало виконувати замовлення були суттэвi затримки а подекуди i вiдмови у продажах.Над цiею проблемою думаэм i будем розширятись. Усiм мирного неба та теплоi економноi зими.
 25. Невпевнений що цей матеріал має густину д-150.Особисто з цим матеріалом проводив експерименти і мжу вас запевнити що там густина Д-200.Невірите мені_ купіть як зразок висушіть і зважте.
×
×
 • Створити...