Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

насос для дома

julia.drohoviz@gmail.com

Рекомендовані повідомлення

добрый день ,подскажите кто розбираеться в насосах водяных ,те что для воды в дом ,купила дом в деревне , стал вопрос воды в дом ,ситуация такая что мужской руки нету , надо вода в дом ,наняла монтажников ,говорят до воды 6 метров , посоветовали этот насос центробежный самовсасывающий 1.1квт hmax 55м qmax 90л/мин leo с каким то щитом для выключения , но насос для меня не дешёвый , у меня с огородом и домом 9 соток ,подскажите что то не дорогое. Змінено користувачем Dealer
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый день ,подскажите кто розбираеться в насосах водяных ,те что для воды в дом ,купила дом в деревне , стал вопрос воды в дом ,ситуация такая что мужской руки нету , надо вода в дом ,наняла монтажников ,говорят до воды 6 метров , посоветовали этот насос центробежный самовсасывающий 1.1квт hmax 55м qmax 90л/мин leo с каким то щитом для выключения , но насос для меня не дешёвый , у меня с огородом и домом 9 соток ,подскажите что то не дорогое.

 

погружні насоси від 1500 грн в конжному інтернет-магазині. особо підписуватись про якість за такі гроші ясно,що ніхто порядний не буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...