Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна порада - правильне примикання плінтуса до стіни з корковою панеллю

yuragon

Рекомендовані повідомлення

Описую ситуацію, в коридорі планується таке:

  • на стінах коркові панелі Пробка настенная Wicanders Bali 600*300*3мм
  • підлога ламінат
  • двері папа карло cosmopolitan і відповідні плінтуса ПЛИНТУС ПАПА КАРЛО ОРЕХ ИТАЛЬЯНСКИЙ ТАНГЕНТАЛЬНЫЙ ШПОН FINE-LINE

 

Питання по правильному з'єднанню лиштви і плінтуса з корком. Я вважаю що спочатку має бути приклеєний корок, а вже потім на нього буде находити і лиштва і плінтус.

Майстри що будуть робити плінтус, як виявилося, не мають досвіду роботи з корком взагалі (запропонували спочатку приклеїти корок, а потім для гарантії ще й цвяшками пройтися :lol:).

Плінтус МДФ вони ставлять на клей і додатково пришпилюють цвяшками. Корок я вже раніше клеїв і цього разу також справлюся, але майстри кажуть що плінтус до корку нормально не приклеїться. Пропонують щоб вони приклеїли плінтус до стіни, а потім я вже буду корок до плінтуса (і до лиштви) стикувати - я вважаю що це вкорні неправильно.

 

Підкажіть як правильно і в якому порядку потрібно виконати ці роботи.

Змінено користувачем yuragon
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Описую ситуацію, в коридорі планується таке:

  • на стінах коркові панелі Пробка настенная Wicanders Bali 600*300*3мм
  • підлога ламінат
  • двері папа карло cosmopolitan і відповідні плінтуса ПЛИНТУС ПАПА КАРЛО ОРЕХ ИТАЛЬЯНСКИЙ ТАНГЕНТАЛЬНЫЙ ШПОН FINE-LINE

 

Питання по правильному з'єднанню лиштви і плінтуса з корком. Я вважаю що спочатку має бути приклеєний корок, а вже потім на нього буде находити і лиштва і плінтус.

Майстри що будуть робити плінтус, як виявилося, не мають досвіду роботи з корком взагалі (запропонували спочатку приклеїти корок, а потім для гарантії ще й цвяшками пройтися :lol:).

Ламінат МДФ вони ставлять на клей і додатково пришпилюють цвяшками. Корок я вже раніше клеїв і цього разу також справлюся, але майстри кажуть що плінтус до корку нормально не приклеїться. Пропонують щоб вони приклеїли плінтус до стіни, а потім я вже буду корок до плінтуса (і до лиштви) стикувати - я вважаю що це вкорні неправильно.

 

Підкажіть як правильно і в якому порядку потрібно виконати ці роботи.

Думаю правильно Ваш вариант : пробка , затем плинтус. А Ваши майстры у меня вызывают сомнения. Ну и раз у них нет опыта работы с пробкой - то откуда они знают , что плинтус к ней не приклеится ? Но я думаю, что приклеить можно ( как говорит моя теща ) очень даже. И вот ещё интересно : какой это ламинат и куда они клеят на клей + гвозди ( надеюсь не насквозь ) ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю правильно Ваш вариант : пробка , затем плинтус. А Ваши майстры у меня вызывают сомнения. Ну и раз у них нет опыта работы с пробкой - то откуда они знают , что плинтус к ней не приклеится ? Но я думаю, что приклеить можно ( как говорит моя теща ) очень даже. И вот ещё интересно : какой это ламинат и куда они клеят на клей + гвозди ( надеюсь не насквозь ) ?

 

Це моя опечатка - мало бути не ламінат, а плінтус, поправив в оригінальному пості.

 

Добавлено через 3 минуты

Ну и раз у них нет опыта работы с пробкой - то откуда они знают , что плинтус к ней не приклеится ? Но я думаю, что приклеить можно ( как говорит моя теща ) очень даже. И вот ещё интересно : какой это ламинат и куда они клеят на клей + гвозди ( надеюсь не насквозь ) ?

 

Лицьова сторона коркової панелі провощена, також маю сумніви що там клей номрально буде тримати. Десь бачив фото як при приклеюванні такого плінтуса до стіни з шпалерами просто зрізалася полоска шпалерів. Думаю з корком так само запропонувати зробити, хоча корок і товстіший за шпалери.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Лицьова сторона коркової панелі провощена, також маю сумніви що там клей номрально буде тримати. Десь бачив фото як при приклеюванні такого плінтуса до стіни з шпалерами просто зрізалася полоска шпалерів. Думаю з корком так само запропонувати зробити, хоча корок і товстіший за шпалери.

Проще не срезать , а просто , при высоте плинтуса 8см , начать клеить пробку на высоте 7 см от пола. Ну и за одно можно сделать краш-тест с приклейко к стене пробки , а к ней плинтус .А через сутки попробовать оторвать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...