Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чим позакривати штроби?

prinf

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір,

 

Хотів би поради, як краще позакривати штроби, що лишилися після монтажу системи опалення/води/каналізації і ті, що лишаться після прокладки електрики. Ті штроби я би розділив на три типи:

 

1. Штроба в підлозі, в стяжці від забудовника, ширина 10-15см, глибина 7-8 см. Знизу бетон. Висота труб 3-4 см. де перетинаються, то напевно під 6 см буде. Існуюча стяжка - 2см пінопласт і 5-6 стяжка, з чого саме не знаю, але знизу дуже кришиться, зверху ніби як пісково-цементна суміш.

 

2. Штроба в стіні, глибина 5-10 см. Зверху на стіні була чорнова штукатурка від забудовника 1-2см, а далі пустотілий керамоблок.

 

3. Штроба в стіні під електропровід, глибина 2-3см, та ж сама штукатурка зверху і далі керамоблок.

 

 

На штроби в підлозі думаю SILTEK F-35 + Siltek Arm-mix Е-120. На стіну не знаю... хочеться, щоб і гарно трималось, і щоб не було як бетон, якщо колись прийдеться розбивати. Буду радий почути ваші поради.

 

 

P.S. Шукаю маляра, який якісно повирівнює стіни і стелю під фарбування у Львові в квартирі (новобудова). Якщо тут є такі, хто може з цим допомогти - пишіть в особисті повідомлення.

IMG_20200127_170509.thumb.jpg.682cc90bf54d3f5ba2dcdf0aad9a758d.jpg

IMG_20200127_170523.thumb.jpg.dc7741067264c50aad7a8637810f8a97.jpg

IMG_20200127_170540.thumb.jpg.1260c770d17ed0210027e967200b191c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штроби повинні зароблятися тим самим матеріалом,що й основна площина.У випадку зі стяжкою ще й додатково промащувати усю внутрішню поверхню штроб любим клейом на цементній основі.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штроби повинні зароблятися тим самим матеріалом,що й основна площина.У випадку зі стяжкою ще й додатково промащувати усю внутрішню поверхню штроб любим клейом на цементній основі.

 

А як у випадку з пустотілими керамоблоками? Чим краще у них дірки заробляти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж Вам відповів-тим самим матеріалом,що штукатурились стіни.Судя по фото-любими гіпсовими сумішами для грубих слоїв.Чи у Вас штукатурено вапном?
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж Вам відповів-тим самим матеріалом,що штукатурились стіни.Судя по фото-любими гіпсовими сумішами для грубих слоїв.Чи у Вас штукатурено вапном?

 

Напевно не вапном, чи є легкий спосіб перевірити "на око" чи штукатурка гіпсова чи вапняна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...