Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

мастерок

Пользователи
 • Постов

  10 395
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  9

Весь контент мастерок

 1. "Може не витримати" це дитячі балачки,може не витримати 100 кг чи 100 тонн?Берете перетин балок,крок вкладання,довжину прольотів, робите розрахунки,і у відповідності до їх результатів плануеться система опалення.
 2. Так і робіть!І взагалі,навіщо Вам такий грубий слой,аж 30 мм,кіньте прямо на труби сітку,промажте врівень з трубами крепким розчином ,та й кладіть зверху плитку!
 3. Усе на багато простіше,нагріти кусок дроту і зразу ж поляти водою.Пошукайте в Ютубі як розрізати скляну пляшку.
 4. Огонь был зимой,от домов пооставались останки стен и стяжка.Весной только чуток раздолбали возле гребёнок,добавили муфты и дальше всё ок.Можете Мураву спросить,он делал один из указанных мною домов,может я в чем то и не прав.
 5. Не рівняйте товщину та міцність стяжки та штукатурки.
 6. Трубам и стяжке ничего не будет.Есть горький опыт нескольких домов после пожаров.
 7. Та что тут отвечать,и ежу ясно что на самый дешёвый,чтобы не было сильно жалко когда отвалится.
 8. Погонит пастух,бараны покорно пойдут.Я сам на половину белорус,большая часть родственников там,так что точно знаю что пойдут.
 9. Общаюсь переодически с тепличниками Запорожской области,которые сейчас в оккупации.Нет сплошной линии фронта как в кино показывают,типа ряды окопов друг напротив друга,поэтому местные хоть и с риском,но катаются куда надо,причём именно бусами.
 10. Просто откройте техкарты любого производителя систем ТП и включите мозги.Но не рекомендуют это не значить что не делают,делают,и оно даже работает,правда иногда бывают проблемы.
 11. Марка 300 бетономешалкой в принципе не может получится, а в остальном вы молодцы.Мы такой объём делаем за 2 часа.
 12. Вже декілька років я у цій темі писав про мрію кинути усе нафіг та й жити тільки виноградом,але не думав що це буде так скоро.Боженька посміявся з мене,хотів-тримай!І ось я вже безробітний,потинявся трохи Канадою та й сиджу тихенько дома,порпаюсь коло лози.Замовлення звичайно є,але буса я віддав на армію,хлопці мої пішли воювати,та й в мене вже серце не лежить до будівництва.Усе це сумно,як і уся ця війна,але,на щастя,бойові дії від нас далеко,тому життя триває,виноград росте. Так як я 100 % свого часу можу присвятити лозі,то стан теплиць та відкритого грунту практично ідеальний,ніяких ознак хвороб не має,цвітіння пройшло чудово і сьогодні почав окрашуватись Подарок Несветая та трохи розовіти Велес.Стару теплицю я загрузив гронами по максимуму,нову тількі трошки,бо ж кущі молоді,2 роки.Пам'ятаю що були сперечання чи зможу я сам довести до ума таку кількість кущів,відповідаю-зміг!Десь 300 з гаком дорослих та декілька десятків молодих.Але зрозумів що це границя моїх фізичних сил,тому поки що тількі посадив на новому участку 190 кущів та кинув їх на призволящі,бо вже й не знаю чи потрібно воно мені. Ну і як завжди фотки для історії.Звісно зелений виноград на зеленому фоні це не дуже показово,але вважаю що любий хто мав справу з виноградом зрозуміє,який буде гарний врожай.
 13. Звісно не головні,головний чинник в цій цитаті ,я просто задовбався жити бродячим життям будівельник.Тому й спробував спочатку канадійский варіант,зараз до кінця літа буду бачити фінансові результати виноградарства,ну і є ще деякі інші варіанти подальшого життя.
 14. Ваше "ну-ну" мае дуже легке пояснення,в мене бригада складалася з 6 чоловік,2 зараз в армії,один за кордоном.3 чоловіка технологічно не зможуть заливати стяжку,тому я працюю коло винограду,а 2 інших працюють зараз дома по тих цінах,що ми раніше робили в Києві.Ну і ще дрібничка,на роботи по усій Україні ми їздили моїм,повністю укомплектованним для роботи та побуту,бусом.Його я віддав на потреби армії,зараз возить харчі,зброю,поранених та вбитих.Тобто навіть якщо б я і назбирав ще хлопців,то їздити мені нема на чому,отаке кіно.
 15. Смійтись на здоров'я! Особисто мені якось вже пофіг ціни та завантаженність будівельників,захожу на форум по звичці,як до старого друга. Життя перейшло на таке,до якого готувався вже декілька років,тому просто в кайф займаюся своїм виноградніком,та й грошенят з цього хоббі мені на життя точно вистачить.
 16. Имею похожую проблему,но с натуральным камнем,вообще не парюсь, просто забил болт.Понимаю что законы физики никто не отменял.
 17. Сергій 31 завжди мав тариф в баксах і не міняв його навіть коли бакс падав. Ну і за малярів та мулярів.Телефон розривається, усім потрібні робітники,а їх фізично немає.Ціна взагалі нікого не хвилює,зараз з будівельниками точно така сама ситуація як з паливом.Недавно попалась інфа що Київміськбуд хоче продовжувати працювати,але зміг нашкрябати робітників аж 5 % від тогорічної кількості. До речі,я також не працюю,нема з ким,2 в армії,1 за кордоном.
 18. Я в 14-15 допомагав хлопцю з моеї бригади,як оказалось звичайний штукатур мав досить потужний бойовий опит ще до того,в Африці та Іраку.В 15 став інвалідом,зараз з такими самими спецами,причому і іноземними також,особисто навчають невеликі групи по 5-10 чоловік.Саме дурне,що офіційно це ніяк не оформленно,грошей їм не платять. Спеціальність розвідник діверсант. Він в перший же день пішов в военкомат,там сказали що по стану здоровья не можуть його взяти,зв'язалися з частиною де він служив і там запропонували такий типу волонтерській варіант.
 19. Если человек изначально залил гавном,то я сильно сомневаюсь что он сделает полный демонтаж и зальёт нормальным бетоном.Прочитайте его вопрос,"может полить какой пропиткой или помазать какой мазюкой?".
 20. Англійська в Китаї то вже банальщіна,зараз В'єтнам круто піднімається, в дочки подруга переїхала туди з Китаю викладати,платять більше.Саме смішне шо вона взагалі не викладач,просто сама трохи вчила мову,а в Китай попала з народним тацювальним колективом.
 21. Может ещё Вам и ключ от квартиры,где деньги лежат?Хреново в той Канаде,я ж назад приехал,а вчера и жена прилетела.
 22. Син друга ще в школі вчив японську,бо дуже мріяв там жити.Звісно ще й англійську,а перед універом й польську. Був кращім на потоці в Варшавському політехе,щось з програмування.По закінченню таки поїхав в Японію,але там йому дуже не сподобалось,тому вернувся в Варшаву де й живе та працює зараз.От такі карамболі може викинуте життя.
 23. Ви дуже крупно помилятися,у мому маленькому містечку колись було училище інженерних військ та купа саме таких підрозділів.Сотні понтонів на Кразах,катери,сотні плаваючої техніки для перевозки особового складу та навіть Волни,які вплавь везуть на собі танки.Багато вже відправили,а інщі прямо зараз тренуються на Дністрі.
×
×
 • Создать...