Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

мастерок

Пользователи
 • Публікації

  10 661
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  9

Усі публікації користувача мастерок

 1. Ніякої сітки там не потрібно,просто треба верхню половину дротів розтягнути поширше,щоб між ними був хочаб такий проміжок,як між нижньою половиною.Ніколи не розумів отаких безтолкових єлектріків та замовників,які такі щирокі ряди дротів роблять сплошним масивом,та красота нафіг не потрібна під штукатуркою! Ну а якщо сильно хочете перебздіти,то можете додатково вдарити любу просечно-витяжну штукатурну металеву сітку. Тих дибілів що під цементно-вапняну штукатурку пропонують ротбант та фасадну сітку не підпускати до хати на пушечний постріл!!! Ну і якщо вирішити такі добавити металеву сітку,то все одно порозсувайте дроти.
 2. На моїй пам'яті 2 рази розбивали із заду стіни бо була аналогічна проблема.Перший раз банально сантехники не поставили резінку в 100 канашку,у другому випадку був заводській брак лиття пластмаси баку.Ну і прямо зараз сусідка вже не знає куди рити,балка перекриття в гостинний 1 поверху уся мокра і вже грибок пішов,прямо над нею санвузол 2 поверху з інсталяцію,на 2 поверсі усе чудово.Бити стіни та підлогу не хоче,ось такий цуцванг.
 3. Так у Вас і так усе добре,шви в дверних проємах рівно посередині полотна,це 2 см від наружної стіни вглибь проєму.Їх буде видно лише при відкритих дверях.І деальний розмір,це квадрат зі сторонами 3×3 метри,усе інше це можливі проблеми.В принципі вони усуваються обов'язковим застосуванням сітки для стяжки з віком 50×50 мм.Таком проблемні любі наружні кути,навіть маленьки,в дверних проємах,там треба армувати додатково.Ну і полусухий метод для Вас взагалі не підходить.
 4. Я темою трохи володію,тому і написав Вам найбільш приємливі з моєї точки зору варіанти.
 5. Гарний проект!Якраз хотів написати що з Вашого списку я би вибрав лише топінг.Але з того що Ви відкинули шліфований бетон чи мікроцемент.У Вас практично усі шви будуть під дверними полотнами,тільки зимовий сад 100 % треба ділити пополам,ну і гостінну я також би розділив,но там ще можно похімічити.
 6. Принцип Ви правильно зрозуміли,але ще й повинні зрозуміти що усі деформаційні шви основи в КАТЕГОРИЧНОМу порядку повинні дюблюваттся на фінішному оздобленні.Також Вы не зовсім вірно розумієте як вони робляться,нарізати робиться лише для того,щоб потім далі,на уси глибину,стяжка лопла саме в тому місці.Можно надрізи взагалі не робити,але фізику ніхто не відміняв,стяжка сама полопає там де потрібно,в місцях концентрації напруг.
 7. Не абсурд,я так робив декілька раз.Але ж людина не розуміє що шви мають проходити і через усі проєми,і не тількі дверні.Великі приміщення також мають ділитися демпферними швами.
 8. В принципі без різниці,але Ви не вказали розміри,якщо ніша до вікна буде вузька,то там буде дуже не зручно працювати,банально може не влізте шурупокрут,та й шпаклювати та красите не зручно.Тому при вузьких нішах роблять стелю всплошну,потім кусок за аркою шпаклюють та красять,а вже після того чипляють арку.
 9. З чого Ви взяли що Ваші двері мають зрушити з місця та пошкодити відкоси?Дурня повна!Для того і використовуеться домкрат,щоб перенести на нього по чергово вагу кожної точки опору і поміняти там газоблок на жорстку підошву.Точки опору це лише під вертикальними стійками. На далі я пас,не робіть нічого,просто стартуйте укладку плитки від площини стіни,щоб плиточний шов проходив між рухомою стяжкою теплої підлоги та не рухомою газоблочною основою коло дверей.Той шов потім заробити не фугою,а герметиком в колір фуги.
 10. Якби у Вас замість газоблоку був кірпіч,то цей варіант мав би право на життя.Ви ж не уважно прочитали мій допис,на газоблок взагалі не можно ставити такі рами,а якщо він у Вас ще й не повнотілий і Ви ще й зменшити його ширину то це взагалі буде купка сміття і рама буде тіліпатися на усі боки та висіти в повітрі.Особисто я Вам категорично забороняю робити таку дурню,якщо не хочете зробити по людські,то краще залишить як є.
 11. Ну то не виноходьте велосипед,вибивайте нафіг ото неподобство з газоблоку,який доречі не являеться жорстким матеріалом ,на нього взагалі не можно було ставити Ваші тяжкі рами.Опори рам повинні бути жорсткими і лише під вертикальними стійками,робляться вони або з кірпіча чи аналогичних матеріалів,чи з дуба.Потім утеплювач кладеться з виходом на зовні,а під самою рамою ставити смужки утеплювача вертикально.При заливці стяжки між нею та бетоном від рами ставиться демпферна стрічка.Якщо хочете перебздіти,можете нижні пластини кріплення рами пропустити скрізь демпферну стрічку і заглубити в бетон стяжки,ще більще перебздіти,то ще зв'язати з армуючую сіткою стяжки.Усе це і з фотками самого процесу як я то роблю за допомогою домкрата без демонтажа рами є на форумі.В Вашому випадку роботи аж на годину,набагато гірше коли вже стоїть утеплювач і намотані труби. П.С.Як приємно зайти на форум і просто обговорювати будівельні проблеми.
 12. Аж важко згадати скількі сотен таких непродуманних вузлів я переробив своїми руками! По темі.Перше питання,викладіть будь ласка розріз підлоги з Вашого проекту,бо 32 см від чорнової до чистової це офігенно багато.Конвектор відкидайте одразу,крім купи грошей та банальних незручностей при експлуатації це ще купа гемору абсолютно усім майстрам.
 13. А це залежить від перфікціонізму особисто Вас та Вашого оточення,родини,друзів,усіх тих що будуть дивитися на ті стіни та стелю.Ось я прямо зараз це пишу в будинку дочки в Канаді,ремонт такої якості,що в Україні за це майстрам поламали би руки,а їм,та й не тількі їм,усім канадійцям,глубоко похер,головне що хоч покрашенно.Але через місяць вони їдуть відпочивати в Домінікану,а через два на концерт Металіки в штати. Просто вра***те що різниця між просто ремонтом та ідеалом по грошах та часу раза так в 3-4.
 14. Ви найшли чудове фото,просто почитайте технологічні карти по роботі з матеріалами на фото і усе зрозумієте самі.До речі,Ваш майстер не прав.
 15. Ніяк не треба закріплювати,вона прижимаеться утеплювачем,поліетиеленовий лепесток ставиться поверх утеплювач.
 16. Про штук є декілька спеціалізованих тем,там давно усе розжованно та пережованно.
 17. Під звичайні та рідки шпалери в принципі склохолст не потрібен.
 18. Зовсім не однакові.Маеш інвалідність,прийшов в ТЦК,пройшов ВЛК,признали годним і пішов в армію.А вже після того судишся з ТЦК бо інвалідів не мають права забирати. Особисто я був в ТЦК,як тількі ти туди зайшов то одразу на ВЛК,а вже після того з тобою можуть і поговорити.Но зазвичай розмова проходить з виписанною повісткою на відправку.Хоча,справедливості раді,з армії уволитись набагато легше,ніж туди не попасти.
 19. Ездил он летом ещё,семья была дома,дочка просто на пару дней раньше поехала в Польшу.Ну а сейчас вообще без проблем ездит,потому что после всем известного награждения списан по здоровью со 2 группой боевой инвалидности.Также можно списаться по уходу за инвалидом и точно также с этим инвалидом выехать за границу.Или у Вас какая то другая причина списания?Можно в личку,бо ещё родной брат жены,рядовой,задолбался сидеть на передке.
 20. Как то не верится что всё так сложно,мой родной брат,офицер,в свой законный отпуск спокойно съездил к дочке в Польшу,ну и между прочим оттуда смотался в Турцию.Без всяких знакомств и договорняков,хватило какой то бумажки из части.Он и сам не думал что прокатит,но так поступали и выезжали многие его знакомые.
 21. А його ніхто не шліфував,це як раповка з кусками різнокольорового скла,реально об стіну можно порізатися.Годину назад якраз був коло того будинку,завтра знову буду,сфоткаю як не забуду.
 22. Можно и даже нужно,когда читал ещё советсткие исследования о стеклобетоне.Ну и у нас в городе цемзавод когда из стеклобетона построил даже несколько домов для своих рабочих,там даже наружная штукатурка из битого стекла,до сих пор очень красиво выглядит.
×
×
 • Створити...