Строим Дом

Важная информация

Перезагрузить страницу

Допоможіть купити якісну фарбу для кованих воріт!

Старый 08.03.2017, 22:15   #1
neoteh
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 238
Поблагодарили 200 раз(а) в 146 сообщениях
По умолчанию Допоможіть купити якісну фарбу для кованих воріт!

Ситуація така) Є знайомий ковщик, зробив ворота і калітку! Прийшов час фарбувати!
Є декілька проблем) В 90% випадках він фарбує hammerite-ом, деколи снежкою... Якість кінцевого результату, через малий проміжок часу мене не влаштовує)
Річ в тому, що є в мене вироби, пофарбовані хамерайтом років 7тому назад, виглядають добре, ржавчини немає, трохи помутніли(потерти пальцем добре, чорні)! Є вироби пофарбовані рік-два тому, виглядають гірше ніж ті старі, місцями вже ржавчина!! Думаю, що це повязано з погіршенням якості і самої фарби(може підробка, оскільки фарба дуже популярна в нас, кращої не купити) і металу, оскільки останній теж якось дивно цвіте, хоча знаходиться в приміщенні! Сам коваль, каже що раніше такого поганого матеріалу не було)) І фарба каже не та! Мені здається що весь хамерайт в нас то підробка, або так попсувався, я не знаю навіть)) От такий

Але то таке. Почав моніторити трохи фарби, вирішив взяти щось хороше, бо через рік-два фарбувати не вихід!
Дивився в сторону WS plast, вирішив брати і грунт і фарбу! Знайшов сайт (www.ws-plast.com.ua/) не реклама, написав на пошту , дзвонив, написав на вайбер ніхто нічого не відповідає((
Хто з Вас може мені таке продати?)) або ткнути де можна купити, бо знайти щось її не можу!!!
Можливо є якісь рекомендації, по іншій фарбі, може й не треба мені того вс пласта?? Може є щось хороше, чим Ви фарбуєте? Може є той же хамерайт якийсь оригінал?) порадьте/продайте/відправте де купити)))
Ворота такі, колір має бути +/- так, може бути трохи коричновіша!
з.и. чим закриті ворота? пластик? монолітний полікарбонат?
neoteh вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.03.2017, 14:00   #2
svyato
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 33
Поблагодарили 81 раз(а) в 63 сообщениях
Отправить сообщение для svyato с помощью AIM

Оцинкуйте ворота гарячим цинкуванням, тоді легенька поліровка-матування, тоді або WS, або будь які фарби на цинк. Можливий варіант піскоструй, тоді цинкування напиленням або цинковмісний грунт, тоді майже будь які фарби
svyato вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.03.2017, 11:47   #3
arsenalstroy
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 150
Поблагодарили 127 раз(а) в 114 сообщениях
По умолчанию краска

поищите ролакс отечественный производитель
arsenalstroy вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 29.03.2017, 12:33   #4
silver8848
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 695
Поблагодарили 592 раз(а) в 372 сообщениях
Отправить сообщение для silver8848 с помощью AIM

Краска это в конце, гораздо важнее подготовка.
Себе летом красил молотковой краской Polifarb 3в1, в 2 слоя.
Но до этого, весь метал почистил от ржавчины, обработал преобразователем ржавчины, так как уже через 2 часа зачищенный метал начинает окислятся от влаги которая есть в воздухе и пока свариш ворота они уже имеют очаги ржавчины ну и чистить потом сваренные ворота не удобно, легче пока метал не порезаный.. Преобразователь создает защитную пленку.
После сварки опять зачистил проблемные места и нанес преобразователь.
Потом слегка зачистил наждачкой, потому что выступили соли на поверхности, обезжирил растворителем.
И только после этого начал красить. После первого слоя выждал неделю, прошел дождик, и вылезла ржавчина в паре сложных для обработки мест. Зачистил их и покрасил все вторым слоем. Пока все держится.
Подобным образом обработал и покрасил гаражные ворота 3 года назад. Краска Зебра, простая не 3в1, даже не грунтовал. Все в порядке.
silver8848 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.04.2017, 09:43   #5
dimakon
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 309
Поблагодарили 50 раз(а) в 41 сообщениях

Цитата:
Сообщение от neoteh Посмотреть сообщение
Ситуація така) Є знайомий ковщик, зробив ворота і калітку! Прийшов час фарбувати!
Є декілька проблем) В 90% випадках він фарбує hammerite-ом, деколи снежкою... Якість кінцевого результату, через малий проміжок часу мене не влаштовує)
Річ в тому, що є в мене вироби, пофарбовані хамерайтом років 7тому назад, виглядають добре, ржавчини немає, трохи помутніли(потерти пальцем добре, чорні)! Є вироби пофарбовані рік-два тому, виглядають гірше ніж ті старі, місцями вже ржавчина!! Думаю, що це повязано з погіршенням якості і самої фарби(може підробка, оскільки фарба дуже популярна в нас, кращої не купити) і металу, оскільки останній теж якось дивно цвіте, хоча знаходиться в приміщенні! Сам коваль, каже що раніше такого поганого матеріалу не було)) І фарба каже не та! Мені здається що весь хамерайт в нас то підробка, або так попсувався, я не знаю навіть)) От такий

Але то таке. Почав моніторити трохи фарби, вирішив взяти щось хороше, бо через рік-два фарбувати не вихід!
Дивився в сторону WS plast, вирішив брати і грунт і фарбу! Знайшов сайт (www.ws-plast.com.ua/) не реклама, написав на пошту , дзвонив, написав на вайбер ніхто нічого не відповідає((
Хто з Вас може мені таке продати?)) або ткнути де можна купити, бо знайти щось її не можу!!!
Можливо є якісь рекомендації, по іншій фарбі, може й не треба мені того вс пласта?? Може є щось хороше, чим Ви фарбуєте? Може є той же хамерайт якийсь оригінал?) порадьте/продайте/відправте де купити)))
Ворота такі, колір має бути +/- так, може бути трохи коричновіша!
з.и. чим закриті ворота? пластик? монолітний полікарбонат?
Грунтуемо ZINTEC, фарбуемо POLSWAT. Також їхню патіну використовуемо.
dimakon вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 18.04.2017, 10:29   #6
SIV
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 87
Поблагодарили 267 раз(а) в 146 сообщениях

Сам стою перед вибором фарби.
Шукаю з кольором темний графіт (профнастил на решті огорожі колір графіт).
Мій майстер пропонує мені пофарбувати нові ворота, хвіртку і фасадну огорожу польською півматовою чорною фарбою ЄДИНКА (1edynka). Правда нема кольору графіт.

Послухаю поради і рекомендації.

P.S.
Щоно згадав і поспілкувався з нашою підрядною організацією яка фарбувала нам портали на ПС 750 кВ Західноукраїнська.
Фарбували у 2011 році антикорозійною фарбою Polifarb "ЗАХИСТ 3В1".
Пройшло 6 років, пофарбовані поверхі як нові без тріщин і ржавих плям (слідів корозії).

Так що сиджу і думаю що ж всетаки купувати.

Последний раз редактировалось SIV; 18.04.2017 в 11:08.
SIV вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2017, 09:07   #7
dimakon
Форумчанин

Вы сказали Спасибо: 309
Поблагодарили 50 раз(а) в 41 сообщениях

Цитата:
Сообщение от SIV Посмотреть сообщение
Сам стою перед вибором фарби.
Шукаю з кольором темний графіт (профнастил на решті огорожі колір графіт).
Мій майстер пропонує мені пофарбувати нові ворота, хвіртку і фасадну огорожу польською півматовою чорною фарбою ЄДИНКА (1edynka). Правда нема кольору графіт.

Послухаю поради і рекомендації.

P.S.
Щоно згадав і поспілкувався з нашою підрядною організацією яка фарбувала нам портали на ПС 750 кВ Західноукраїнська.
Фарбували у 2011 році антикорозійною фарбою Polifarb "ЗАХИСТ 3В1".
Пройшло 6 років, пофарбовані поверхі як нові без тріщин і ржавих плям (слідів корозії).

Так що сиджу і думаю що ж всетаки купувати.
Подивіться на таку фарбу VIK ferro gamma 0.75л - 193грн. 2,5л - 600грн.
Миниатюры
IMG-1489474828569-V.jpg   IMG-1489474854755-V.jpg   IMG-1489474869219-V.jpg  
dimakon вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2017, 13:06   #8
Ворота-ua
Опытный форумчанин

Вы сказали Спасибо: 402
Поблагодарили 283 раз(а) в 172 сообщениях
Отправить сообщение для Ворота-ua с помощью AIM

Цитата:
Сообщение от dimakon Посмотреть сообщение
Подивіться на таку фарбу VIK ferro gamma 0.75л - 193грн. 2,5л - 600грн.
Жахлива фарба.
фарбували колір антрацит.
ефект піска після фарбування притягуе багато пороху і отримуем постійно грязний метал.
Ворота-ua вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 23.04.2017, 18:48   #9
SIV
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 87
Поблагодарили 267 раз(а) в 146 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Ворота-ua Посмотреть сообщение
Жахлива фарба.
ефект піска після фарбування притягуе багато пороху і отримуем постійно грязний метал.
В епіцентрі побачив фарбу Denber Metal Hit (глянцева, матова і з ефектом ковки).
Чорна з ефектом ковки виглядає просто "бомба" але вона саме виглядає як посипана дуже дрібним піском (на дотик як бархат).

Але напевно буде з брудом так як Ви описали та і ціна 676 грн. за 2.5 л. не зовсім радує.

Яку фарбу Ви порадите, щоб надійно, надовго і не занадто дорого.
SIV вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 24.04.2017, 10:14   #10
silver8848
Старожил форума

Вы сказали Спасибо: 695
Поблагодарили 592 раз(а) в 372 сообщениях
Отправить сообщение для silver8848 с помощью AIM

Цитата:
Сообщение от Ворота-ua Посмотреть сообщение
Жахлива фарба.
Сама краска неплохая.
Есть разные "фактуры" - гладкая глянец, "молотковый эффект" и "наждачка" .
Вы купили "наждачку".

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от SIV Посмотреть сообщение
В епіцентрі побачив фарбу Denber Metal Hit (глянцева, матова і з ефектом ковки).
Чорна з ефектом ковки виглядає просто "бомба" але вона саме виглядає як посипана дуже дрібним піском (на дотик як бархат).
"Наждачка" так и выглядит. С ней как с тканью "велюр", провел рукой и имеет другой оттенок.
silver8848 вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Этот пользователь сказал Спасибо silver8848 за это полезное сообщение:
dimakon (17.05.2017)
Старый 21.02.2020, 20:12   #11
casper
Новичок

Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях

Ця фарба продається в будівельних магазинах Германії.
casper вне форума   Ответить с цитированием Вверх

Текущее время: 08:44. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании