Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

SIV

Пользователи
 • Публікації

  1 120
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача SIV

 1. Джампер на максимальному струмі. Як зробити розвязку діодом ?
 2. У звязку з довготривалими вимкненнями світла блок INTEGRA32 не встигає зарядити акумулятор 17 Ah і тому досить значний час система залишається без напруги. Як можна додати в систему додатковий акумулятор із своїм потужним зовнішнім блоком зарядки. Можливо хтось має принципову схему INTEGRA32, цікавить вузол заряду акумулятора і живлення від акумулятора.
 3. Поможіть вирішити задачу. Є новобудова (санвузол, спальня, кухня-студіо) де опалення буде централізованим а горячого водопостачання і газу не буде. Для нагріву води і приготування їжі передбачено відповідне електропостачання. 1. Як краще організувати горяче водопостачання, просто електробойлер чи електрокотел і бойлер непрямого нагріву. Які недоліки і переваги в кожного способу. 2. Як організувати опалення в міжсезоння коли ще не почався або вже закінчився опалювальний сезон. 3. Чи можливо зробити підігрів води від централізованого опалення.
 4. Болгарка с регулировкой оборотов есть. Чтобы не снимать черепахи планирую купить 2-3 платформы и менять вместе (платформу с черепахой). Плитку буду ставить только у себя дома (2 санузла, прихожая и котельня) а посему спрошу нужно ли покупать для таких объемов именно черепахи Стоункрафт (и какого класса) или будет достаточно черепах со строительного рынка по 30 грн. Что можете сказать о черепахах по 30 грн. которых полно на строительных рынках. Какая из платформ Стоункрафт лучше (в чем разница) - "Тримач пластиковий d 100 х 5 мм. М14 економ" или "Напівжорсткий гумовий тримач основа d 100mm М14".
 5. 1. Подскажите какие номера "черепашек" выбрать для запила и обработки резаного края напольной и стеновой плиток а какие для керамогранита. 2. Держатель (диск с "липучкой") на УШМ для "черепашек" какой лучше ? В продаже есть пластиковые жесткие (в руках не гнуться края) с тонкой 2-3 мм и толстой 9-10 мм резиной между диском и "липучкою". Также есть держатели из твердой резины, в руках немного гнутся края.
 6. А вот вам здрасьте! У меня один, но исключительный вопрос, и что мне теперь делать? P.S. Ну шо, подобьем бабки. Это смешно сказать, не то что подумать но S1 дороже для моей площади аж на 250 грн. Деньги — мусор, лучше спать спокойно.
 7. Я имею кое-что сказать, на бетон нанесено Mapelastic. И я интересуюсь знать, нужен ли в таком случае S1.
 8. Таки да, картина маслом А что Вы имеете еще сказать. Говорите но только не делайте мне нервы, их есть еще где испортить.
 9. Тему читав але в голові вже каша, а тому спитаю Вашої поради. Є бетонні зовнішні сходи з площадкою і балкон зверху над площадкою на південній стороні дому, сходи з площадкою на північній стороні дому. На бетон нанесено Mapelastic. Укладатись буде клінкерна плитка 245х245 мм. і сходинки 245х330 мм. Порадьте який клей і затирку застосувати для укладання плитки, якої ширини шви робити. P.S. Клеїв Миколайчика у Львові нема.
 10. По інструкції розхід Ceresit CL 51 1.4 - 2.1 кг/м2. Наносив "жирно", широким пезлем два шари. При нанесенні одного шару було чітко видно сліди від пензля (полоски від щетинок). Який шар виходив сказати важко але на площу 23 м2 використав тільки 15 кг Ceresit CL 51 а це менше ніж пише інструкція . Підозрюю що при моїй методиці нанесення треба нанести ще . Що порадите, скільки шарів наносити . В кого який розхід виходив при нанесенні у два шари. Скільки шарів наносили. P.S. Яка густина гідроізоляції має бути для нанесення бо по інструкції розводити не треба. На відео від Ceresit гідра стікає з шпателя (як густе згущене молоко) а у мене навіть після ретельного перемішування гідра густа і стікати не хоче. І чомуст при такій густині розхід вийшов меншим. Що я роблю не так.
 11. Мені надоїло часто заряджати акумулятори типу АА а тому пішов іншим шляхом. Взяв два акумулятори 18650 Li-ion 2600mAh, холдер на 2х18650, модуль mini 360 step down. Акумулятори зєднав послідовно і приєднав до mini 360 step down. На mini 360 step down виставив напругу 4.5 В і підключив до нівеліра. Все, після зарядки маю спокій на 2-3 дні в залежності від інтенсивності використання..
 12. Роздрукуйте ДБН В.2.5-20-2018 візьміть з собою і покажіть 6 абзац п.9.38 тому хто Вам написав вимоги і вимагайте виконання вимог ДБН. Якщо буде суперечити не противтесь і вимагайте офіційної відповіді (вимог або заперечень) Київгазу на папері.
 13. п.9.38 ДБН - вимоги до приміщення теплогенераторної незалежно від потужності котла. Щодо вашого питання №1. Озвучені Вам Київгазом вимоги є в абзаці шостому зазначеного пуннкту 9.38, але вони відносяться до теплогенераторних потужністю більше 30 кВт. Або в Київгазі некомпетентні працівники, або у вас котел має потужність більше 30 кВт.
 14. В цьому документі ДБН В.2.5-20-2018 знайдете відповіді на питання.
 15. Яка у Вас модель LSP, яка напруга написана на блоці живлення (або дайте фото блока живлення там де є написи).
 16. Уже більше року користуюсь нівеліром LSP LX-120. В роботі кожний день деколи не вимикається по 12 годин. Апарат хороший, але є одне але .... Спочатку користувались АА батарейками, потім перейшли на АА акумулятори, але це всеодно не надовго. Підкажіть чи можна використовувати живлення напругою 5В (від зарядного пристрою на 5В або павербанку з вихідною напругою 5В) замість 3хАА батарейок які видають 4.5В.
 17. Так штукатурка цемнтна, біля бачка води не буде.
 18. Штукатурка і тільки в одному місці бачок унітаза зашитий гіпсокартоном.
 19. Стіни і підлогу душової в домі буду гідроізолювати Ceresit CL 51. А от що робити з рештою підлоги санвузла (тепла підлога з водяним підігрівом) і стінами навколо ванни і умивальника. Питаю бо в квартирі коли ванну приймають діти то навколо ванни і умивальника вода на підлозі в радіусі до 1 метра а стіни доволі мокрі. Розумію що вода стікатиме по плитці і гідроізоляція стін навколо ванни ніби не дуже і потрібна але всеж маю сумніви і думаю покрити не тільки підлогу санвузла а й стіни навколо ванни гідроізоляцією Ceresit CR 65 (всетаки дешевша CR 65 від CL 51, а площа без душової виходить під 15 м2.). Що порадите ??? P.S. А чи можна використовувати Ceresit CR 65 на теплих (водяних) підлогах.
 20. Вам для реферату чи дисертації ??? А якщо серйозно то хочаб скажіть що требафарбувати, де буде експлуатуватись пофарбована поверхня, які вимоги до довготривалості фарбового покриття ??? P.S. Доречі дядько ГУГЛ досить обізнана людина і може відповісти на всі ваші запитання, тільки ви спочатку задайте йому запитання.
 21. Апнемо тему. Наглядний приклад вибору розміру зубців шпателя в залежності від розміру плитки.
 22. Потрібна порада. Дружина побачила в журналі душову в якій на підлозі був настил з дерева і сказала що хоче щось подібне. Підозрюю що це був тік а це буде дужеееее дорого. Посидів, подумав і в голову прийшли тільки два варіанти. 1. Зробити настил з декінга (терасної дошки) по лагах. 2. Зробити настил з термоясеня по лагах. Щит (дошки горизонтально, якщо дивитись зверху) зібрати на трьох вертикальних (якщо дивитись зверху) лагах, дві біля стін - одна зліва друга зправа і одна посередині. Лаги кріпити до дошок нержавіючими шурупами (шляпки з боку лаг). Щит (настил) буде просто лежати лагами на гідроізольованій основі, і при необхідності може підніматись. Основу 1х1 м. зробити з розуклонкою до центру з трьома плоскими (без розуклонки) площадками (шириною трошки більше від ширини лаг) під лагами. Все покрити в 3-4 слої Ізофлекс Гібрид. По роботі просто (і можна обійтись без плитки на підлогу), під час експлуатації щит завжди можна підняти для огляду (а при необхідності ремонту) гідроізоляції і/або її прибирання. Які недоліки/переваги запропонованого ???
 23. Просто зараз море неграмотних проектантів, Вони навіть не читають технічну інформацію заводів виробників кабельно-провідникової продукції і часто не знають різниці між кабелем, проводом і шнуром. А ПВС ліплять бо так хочуть монтажники - їм набагато легше з ним працювати. P.S. На рахунок кваліфікації проектантів скажу так. На своїй роботі я кожний день працюю з проектними документаціями - перевіряю і даю зауваження або погоджую проектні рішення, але як правило перевіряю і даю зауваження по 2-3 рази на одне і те саме, бездарне, проектне рішення. До одного тому документації на 25-30 аркушів, як правило видається 4-5 друкованих аркушів зауважень. Ось такі зараз є проектанти.
×
×
 • Створити...