Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пеностекло.Нужен совет профи и практиков

Conductor-25

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть визначити з одним питанням.

Чи можна піносклом замінити і утеплення і гідроізоляцію цокольного поверху? і на скільки це буде дорожче (бажано дешевше) ніж комбінація обмазочна ГІ або Пенетрон і поверх нього ЕППС.

Мені потрбіно якомога дешевше утеплити і гідроізолювати цокольний поверх (.2 метра під і 50 см над землею) УГВ дуже низько грунт супісок.

і можливо дайте будь-ласка якісь корисні поради або посилання на корисні сайти.

Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А с чего вы решили, что под пеностекло не нужна гидроизоляция?

Пеностекло идет блоками, от влаги не защитит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По идее ЭППС дешевле пеностекла.

 

а я в рекламі вичитав, що піноскло дешевше...

але точно пам'ятаю, що там писало, що воно абсолютно не пропускає вологу. і якщо воно іде блоками як мін.вата, то можна промазати тільки стики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пеностекло вещь конечно отличная по своим ТТХ, но стоимсоть конечно оставляет желать лучшего.

Сам его рассматривал в качестве утеплителя/изоляции

Стоимоть 1 м.кв. от 55 грн, при толщине 20 мм. - есть над чем задуматься.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.izba.su/forum/showthread.php?697-%CF%F0%EE%E1%EB%E5%EC%FB-%F1-%EF%E5%ED%EE%F1%F2%E5%EA%EB%EE%EC/page4&highlight=%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%BE
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже майже передумав брати піноскло... хоча так хотілось одним пострілом вбити двох зайців... але ж одною задницею на два стільчики не сядеш :) :):)

Тоді напевне прийдеться робити "по старинке" обмазочна гідроізоляція, поверх неї 5 см ЕППС і все? чи ще по ЕППС обмазати?

Доречі, хто що радить по ГІ, обмазочну бітумну, чи може пенетрон якийсь:)

Я поки-що схиляюсь до такого варіанту: бетонна стіна - пенетрон (скільки слоїв?)-ЕППС 5 см - бітумна обмазка - засипка виритою землею з котловану або

:lol::lol::lol:піском з щебнем:lol::lol::lol:.

Буду вдячний за поради!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сделал так - обмазка биномной мастикой, к ней приклеен ЭППС 30мм., засыпано суглинком из котлована, сверху будет утеплённая отмостка.

Пенетрон это дорого, я бы сказал не прилично дорого, в случае ремонта старых строений да, но новое строить и им изолировать это круто.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть аналог Пенетрона, Гидрохит проникающий. 46 грн./м2. Если конечно у Вас монолит...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть аналог Пенетрона, Гидрохит проникающий. 46 грн./м2. Если конечно у Вас монолит...

 

У мене моноліт, але я схиляюсь в бік обмазочної бітумної мастики за 20 грн./м2. Abizol Р або Аbizol ST на яку наклею ЕППС.

Але питання до шановного Praznikoff: може краще пройтись водоемульсійним праймером по бетону, потім або на піну або на дюбелі (або на клей для птит) наклеїти ЕППС а потім по ньому вже мастікою? так захищусь ще більше від води? (у мене рівень грунтових вод нижче 20 метрів... але все-таки...)

просто чув, що пінопласт їдять гризуни, а от про ЕППС не знаю. да і додаткова гідроізоляція з неї вийде,

І ще питання, у мене по проекту на глибину промерзання є ЕППС а нижне нема, то може мені знизу (там де по проекту нічого нема) наклеїти 3 см (60 см) а вище 5 або 6?

І ще одне питання. я хочу одну кімнатку у підвалі (9.8 м2) абсолютно холодну, для картоплі, закруток і вина. як з нею бути? обмазувати? обклеювати ЕППС? чи просто не проводити туди опалення і зробити ізольовані двері (з мінватою всередині)

Хто що порадить?

Змінено користувачем Conductor-25
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надо ЭППС совмещать с битумом. Несмотря на рекламные заявления некоторых производителей ЭППС при контакте с битумом размягчается и теряет свои свойства.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...