Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Декоративна обшивка інтер'єра деревом.

mitka48

Рекомендовані повідомлення

Є задача одну стіну вітальні обшити деревом так, щоб не виглядало як дача 80-х років чи балкон. Звичайна вагонка не піде. Євровагонка - вже приїлось. Імітація бруса - кидаються в очі стики "під 45 градусів". Стругана підсушена дошка типу 140х20 плюс якийсь колерований масловоск - нічо так, але з часом вона буде підсихати і деформуватись, навіть якщо кріпити її на залізні "змійки" як планкен.

В когось є толкові перевірені варіанти техрішення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я обшивал стены брошированой доской разного размера очень эффектно смотрятся такие доски в сочетании с галькой, или спилами кругляка. Как это выглядит можно посмотреть здесь https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=206211

Можно имитировать доски из ЦПС, или гипса.https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=229845&page=2

и наконец ламинат. Все больше вариантов нет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смотрели деревянные стеновые 3д панели? или обычные. Можно паркетную доску. Слышал, что есть итальянские доски с формой природного ствола дерева и подогнанные друг к другу , но там цена вроде 200 евро за квадрат.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цена вроде 200 евро за квадрат.

ну, це вже оверпрайс. На панелі подивлюсь, але якась чуйка, що це теж космічно вийде по вартості. Думав про меблеві щити, але вони наборні, там буде "ефект паркету".

 

Добавлено через 5 минут

Я обшивал стены брошированой доской разного размера очень эффектно смотрятся такие доски в сочетании с галькой, или спилами кругляка. Как это выглядит можно посмотреть здесь https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=206211

Можно имитировать доски из ЦПС, или гипса.https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=229845&page=2

и наконец ламинат. Все больше вариантов нет.

Під ламінат треба буде стіни якось рівняти, в сумі це все вийде навряд дешево. Але однозначно це зекономить місце. Бо під дошки піде обрешітка + товщина дошки.

 

Про брашировку думав, надто "багато" рельєфу - це теж так собі, для щоденного приміщення треба щось більш лаконічне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шпон не рассматривали? Дерево можно подобрать любое. Самые популярные дуб, ясень, орех. Сам шпон дешевый. Я покупал дуб за 60грн.м2. Я видел как парень клеил его прямо на стены, как обои, на контактный клей. Ниже скину ссылки. Или же подумать и как-то сделать панели самим, из мдф+шпон. Покрыть можно маслом или лаком. Я брал масло Osmo. У них есть пробники и на сайте можно посмотреть видео с выкрасами, очень удобно.

 

Как приклеить шпон на стену. Часть 1.

 

Как приклеить шпон на стену. Часть 2.

 

Что стало со шпоном, приклеенным прямо на стену, год спустя.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рассмотрите приклейку на стены ламельного паркета толщиной 8 мм. На фото ниже такой паркет и на полах и на стенах. На стенах паркет приклеен, на шлифовке, не шпаклеван, покрыт маслом. Перед приклейкой паркета на стены я приклеивал стеклохолст.

На стенах - паркет из ясеня, по этому стены пестрые. Если выберете дуб - будут в одном тоне. Но, цвет всегда сможете изменить, покрыв паркет цветным маслом , как узор на полах. Стоимость паркета 250 грн/м2.

IMG_20181225_131400_414.thumb.jpg.6fdb8d2a26580813ee61d0f3916ad54b.jpg

IMG_20181224_135739.thumb.jpg.dc3346b1207202d1d07f1e9004a635dd.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про паркет думав, дасть мозаїчний ефект, а от його, якраз, хотілось би уникнути. Однак, дякую за підказку.

А от зі шпоном - дуже цікава, свіжа ідея. А де Ви брали? Якщо можна, закиньте посилання в приват, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про паркет думав, дасть мозаїчний ефект, а от його, якраз, хотілось би уникнути. Однак, дякую за підказку.

А от зі шпоном - дуже цікава, свіжа ідея. А де Ви брали? Якщо можна, закиньте посилання в приват, будь ласка.

 

Напишите мне на почту olegmor92@gmail.com. Дам контакты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а если листы хорошей фанеры ?

когда-то была поражена интерьером в Квартирном вопросе, а именно применением фанеры

1809867511_.jpg.b9d637db5fb273f9096619609ff9a618.jpg

Змінено користувачем irina1969
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...