Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

допоможіть з фундаментом

IWannaTalk

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Перемістив частину повідомлення з теми:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=100903

 

Постала проблема.

Зробив геологію, грунти просадочні. Геолог на вскидку сказав, що потрібно буде подушку см. 80.

Конструктор розрахував і подушка вийшла 1,2 метра в ширину, а на внутрішній несучій стіні 1,4... я був дещо шокований, бо не розраховував на такий запас!

Одна з бригад, з якими спілкуюся-вибираю, твердить, що це дуже великий запас і немає смисла робити таку подушку, 80 см буде достатньо + замінити блокина моноліт з бутом 50 см в ширину + ще якісь зміни, точно не памятаю...

не знаю, кого послухати і яке рішення прийняти...:-o

 

приатачив розрахунок фундаментафундамент.pdf, одразу кажу, що блоків буде на 1 блок менше, просто зніму верхній шар грунту 40 см.

і також думаю, зробити монолітний з бутом замітсь блоків.

 

буду дуже вдячний за мудру пораду!:smile:

 

якщо потрібно прислати проект будинку чи геологічні дослідження - можу вислати електронною адресою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адекватно розроблений проект. До Зінов'єву ніколи ніхто претензій не виставляв.

Думаю, варто притримуватись проекту. Якщо дуже сумніваєтесь скиньте геологію і архітектуру я нашвидкоруч прикину ширину фундаментів.

 

А робочим не дуже довіряйте. Їх діло зробити а не рахувати міцність. До речі бутова кладка дуже різко відрізняється по міцності від фундаментних блоків. Разів у 5...6 по пам'яті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Адекватно розроблений проект. До Зінов'єву ніколи ніхто претензій не виставляв.

Думаю, варто притримуватись проекту. Якщо дуже сумніваєтесь скиньте геологію і архітектуру я нашвидкоруч прикину ширину фундаментів.

 

А робочим не дуже довіряйте. Їх діло зробити а не рахувати міцність. До речі бутова кладка дуже різко відрізняється по міцності від фундаментних блоків. Разів у 5...6 по пам'яті.

 

Ось

Тютьки Буд.ж.д..doc

*.dwg файл не завантажується, але думаю, що цього буде достатньо.

Проект можу скинути на електронну адресу.

 

Ви маєте на увазі, що ФБС в 5..6 разів міцніше ніж бутова? це не просто бутова кладка планується, а моноліт з 30-45% буту.

 

Спілкувався ще з 2-ма бригадами, то вони теж рекомендують все робити за проектом. одна з них пропонувала зробити трохи меншу подушку, але не менше 1-го метра.

 

Так що я мабуть таки буду все робити за проектом, щоб потім совість не мучила, що зробив дурницю.. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не пошкодуйте якоїсь сотні долларів і дайте вихідні данні на прорахунок ще комусь з конструкторів...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!

 

Перемістив частину повідомлення з теми:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=100903

 

Постала проблема.

Зробив геологію, грунти просадочні. Геолог на вскидку сказав, що потрібно буде подушку см. 80.

Конструктор розрахував і подушка вийшла 1,2 метра в ширину, а на внутрішній несучій стіні 1,4... я був дещо шокований, бо не розраховував на такий запас!

Одна з бригад, з якими спілкуюся-вибираю, твердить, що це дуже великий запас і немає смисла робити таку подушку, 80 см буде достатньо + замінити блокина моноліт з бутом 50 см в ширину + ще якісь зміни, точно не памятаю...

не знаю, кого послухати і яке рішення прийняти...

Я думаю,что вполне можно поднять подошву фундаментов на глубину 1.2м,т.к.нижележащие грунты тоже просадочные,но ширину подошвы делать по проекту,и дать отстоятся фундаменту хотя бы пару месяцев.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю,что вполне можно поднять подошву фундаментов на глубину 1.2м,т.к.нижележащие грунты тоже просадочные,но ширину подошвы делать по проекту...

 

за проектом, подошва знаходиться на глибині 1,25 у верхній точці, Ви маєте на увазі цю величину?

конструктор дозволив зняти верхній шар 40-30 см, щоб забрати один шар блоків ФБС?

 

...и дать отстоятся фундаменту хотя бы пару месяцев.

 

фундамент буде зимувати, бо зведення стін планується лише на наступний рік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IWannaTalk, если Вас успокоит, то у меня тоже просадочные грунты, и подошва фундамента шириной от 80 до 150 см. Но у меня дом - деревянный сруб, правда стоит на холме. Поначалу смущало, что фундамент получился чрезмерно мощным, но чем дальше, тем больше уверен, что поступил правильно послушав архитектора. Простые рабочие и строители смеялись, но люди с архитектурным образованием одобряли выбор. Поэтому если у Вас стены тяжелые, например, из кирпича, да пару этажей под черепицей, то даже и не думайте, стройте по проекту.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

IWannaTalk, если Вас успокоит, то у меня тоже просадочные грунты, и подошва фундамента шириной от 80 до 150 см. Но у меня дом - деревянный сруб, правда стоит на холме. Поначалу смущало, что фундамент получился чрезмерно мощным, но чем дальше, тем больше уверен, что поступил правильно послушав архитектора. Простые рабочие и строители смеялись, но люди с архитектурным образованием одобряли выбор. Поэтому если у Вас стены тяжелые, например, из кирпича, да пару этажей под черепицей, то даже и не думайте, стройте по проекту.

 

Стіни таки з кірпіча 1,5 + перекриття на 1-му поверсі - плити, 2-й поверх - балки + фронтони високі. Так що навантаження на м.к. досить велике...

Такщо я вже заспокоївся :) і вирішив все робити за проектом, крім того, що один рівень ФБС блоків забираємо + підсипку з відсіву, а не бетон (узгоджено з конструктором).

 

Краще зараз не пожаліти грошей, ніж потім лікті кусати :)

 

Дякую і Бог поміч Вам в будівництві, якщо ще не закінчили :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите в руки калькулятор и посчитайте разницу по материалам которые Вы хотите сэкономить. Думаю получится не более 1000 у.е. В масштабах стройки Вы их даже не почувствуете. Но на душе спокойствия будет на миллион :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите в руки калькулятор и посчитайте разницу по материалам которые Вы хотите сэкономить. Думаю получится не более 1000 у.е. В масштабах стройки Вы их даже не почувствуете. Но на душе спокойствия будет на миллион :)

 

підраховував вже :) на матеріалах вийшло десь якраз 1000,але без роботи, тому дійсно не критично. + дали мені сьогодні остаточну смету по роботі, виходить навтіь менше, ніж розраховував. такщо я задоволений і спокійний :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...