Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як підключитись до газопровода?

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Вирішив підвести газ до щойнозбудованого будинку. Будинок в селі. Сьогодні дзвонили в сільраду щоб напистати заяву на підключення до газової труби, то голова сільради сказала що потрібно: паспорт, документи на землю + спонсорська допомога.

 

От цікавить наскільки правомірна ця спонсорська допомога, хто визначає суму і тд. Газопровід наскільки я рзумію є власністю сільської громади чи сільради. Проконсультуйте будь ласка по цьому питанню.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Вирішив підвести газ до щойнозбудованого будинку. Будинок в селі. Сьогодні дзвонили в сільраду щоб напистати заяву на підключення до газової труби, то голова сільради сказала що потрібно: паспорт, документи на землю + спонсорська допомога.

 

От цікавить наскільки правомірна ця спонсорська допомога, хто визначає суму і тд. Газопровід наскільки я рзумію є власністю сільської громади чи сільради. Проконсультуйте будь ласка по цьому питанню.

 

На практиці це виглядає наступним чином - написав заяву, голова підписав. Якщо буде вимахуватись, то у вашому випадку я б написав заяву та надіслав її поштою рекомендованим листом з описом вкладення. Вони повинні відіслати назад пісписаним. Також вложіть листа, що у разі затягування дозволу ви напишете в прокуратуру

всі розмови про спонсорство - розвід

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На практиці це виглядає наступним чином - написав заяву, голова підписав. Якщо буде вимахуватись, то у вашому випадку я б написав заяву та надіслав її поштою рекомендованим листом з описом вкладення. Вони повинні відіслати назад пісписаним. Також вложіть листа, що у разі затягування дозволу ви напишете в прокуратуру

всі розмови про спонсорство - розвід

Если трубопровод был проложен на паевые взносы то такого шумахера с рекомендованым письмом люди на линии пошлют туда куда вуйко отару не гонял и будут правы. Газовое хозяйство на перекор не пойдет. Нет конечно если заплатите там то ... Но по человечески то те кто этот газ тянул с последних должен же получить возврат потраченых средств. Ведь с вами изначально было бы дешевле. Да и с диаметрамы трубопроводов сейчас не все так как два пальца об асфальт. Это раньше в СССР уличные трубопроводы рссчитывались на перспективу. Сейчас человеку выложить деньги на призрачную перспективу просто не под силам.

Так что спонсорская помощь или паевая раздача каждому будет присутствовать по любому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спілкувався з сусідом. Ситуація наступна: газопровід клали в 90-их роках за рахунок держави. Тобто мешканіці нічого не скидались на це діло. Отож мабуть таки в даному випадку "спонсорська допомога" це тупе вимагання грошей на пустому місці.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спілкувався з сусідом. Ситуація наступна: газопровід клали в 90-их роках за рахунок держави. Тобто мешканіці нічого не скидались на це діло. Отож мабуть таки в даному випадку "спонсорська допомога" це тупе вимагання грошей на пустому місці.

Как житель деревни скажу что в колхозе Держава как говорят и близко не стояла. Все делалось за кошти колхозников. И чисто по человечески если вновь приехавший отдыхать в деревню немного пожертвует на те блага которые уже созданы в этой общине то будет справедливо. Да и авторитет к себе повысите. Как говорится хороший сосед это больше чем родственник. Имхо. По крайней мере это не те деньги что нужно вкладывать в коммуникации новостроек.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для Nykolayal пояснюю ще раз: двоє сусідів сказали що на газопровід ні копійки не давали і ніхто і не просив. Село знаходиться за 15 км від обласного центра тому мабуть і газифікували швидше (орієнтовно 1991-2 роки). Той факт що "спонсорська допомога" скоріше за все ні по яких документах не буде проходити наштовхує на думку що ці гроші підуть тупо в кишеню сільського голови і аж ніяк не на благоустрій села. Так для роздмів: в селі назбиралась купа проблем які сільський голова може елементарно вирішити і справа навіть не в грошах щоб їх вирішити а просто в бажанні, але теперішній голова схоже начхав на всіх і чекає поки будуть перевибори і пообіціяє ще щось з того що він не виконав цієї каденції. Це тупа дурілка а не голова, бо або нічого не обіцяй людям або займись справами які ти зобов’язаний робити. В силу вищесказаного думаю що навіть якшо я і заплачу якусь сотню другу щоб "швидше винесли моє питання на виконком" то це будуть гроші в кишеню.

 

P.S. Сьогодні написав заяву на підключення до труби в секретаря ради, але мені сказали щоб я обов’язково зайшов до голови і поспілкувався з цього питання бо цим бач займається тільки "вона" і ставить одобрямс. От завтра буду йти на аудієнцію до "газової королеви" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щодо вашої ситуації, то в мене така картина і намалювалась з першого посту. Тому платити немає за що, а добродійні кошти підуть на неіснуючий 131 ремонт або т.п. Тому будьте принциповим до кінця, навіть якщо кошти на бензин будуть дорівняювати вартості хабара.

Заява довільної форми - прошу дозволу на гизифікацію будинку за такою то адресою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...