Строим Дом

Партнер раздела: HAGER
Перезагрузить страницу

Готовятся новые ПКЕЕН

Старый 12.12.2008, 22:58   #1
ozzy
Старожил форума
 
Регистрация: 06.09.2007
Сообщений: 1,406
Вы сказали Спасибо: 1,083
Поблагодарили 2,957 раз(а) в 775 сообщениях
По умолчанию Готовятся новые ПКЕЕН

Готовятся к выходу новые "Правила користування електричною енергією для населення".
Там много чего нового:
Цитата:
«Дозволене навантаження-максимальна величина потужності» так це навантаження чи потужність, в ПКЕЕ є визначення «дозволена потужність».

«Засоби обліку» визначення відрізняється від визначення в ПКЕЕ.

«Зняття показів – зчитування показів з лічильника чи отримання цих показів дистанційно», дистанційно це як? За допомогою АСКОЕ постачальника електроенергії чи споживач телефонує постачальнику?

Якщо є «збитки постачальника (з вини споживача)», чому немає збитків споживача(з вини постачальника)?

Якщо «користування електричною енергією є купівля-продаж електричної енергії» треба «Правила користування..» перейменувати в «Правила купівлі-продажу..».

«Планові нарахування – розмір плати за електроенергію, обсяг споживання якої визначено розрахунковим шляхом на підставі середньомісячного обсягу споживання електричної енергії» це дуже важливе визначення для споживача тому, що у п.33,34 вони використовується для розрахунків «Платіжні документи, які виставляються постачальником електричної енергії мають …формуватись на підставі планових нарахувань» і є першим кроком до передплати неспожитої електроенергії.

«Штучний нуль»- це порушення схеми електропостачання, а не керівництво по його улаштуванню.

«Якість електричної енергії»- все-таки це відповідність нормам.

В ПКЕЕН не відображені відносини постачальника та споживача у разі переходу споживача на різні тарифи. Що значить «У разі вибору споживачем іншого виду тарифу на електричну енергію постачальник електричної енергії забезпечує перехід споживача на вибраний тариф на підставі заяви споживача», а далі «Якщо перехід на вибраний тариф потребує заміни засобу обліку, то споживач зобов’язаний оплатити постачальнику електричної енергії вартість нового засобу обліку з урахуванням балансової вартості та амортизаційного зносу засобу обліку, який замінюється»(п.21). Що в такому разі забезпечує постачальник?

Є просунуті споживачі, які використовують багатофункціональний лічильник для розрахунків за електричну енергію по тарифам диференційованим по зонам доби. Чи захистять цих споживачів и ПКЕЕН від бажання постачальника електричної енергії встановити лічильник «Тип засобу обліку обирається постачальником електричної енергії враховуючи його план впровадження автоматизації обліку, захисту від викрадення електроенергії, технічну і економічну доцільність, уніфікацію типів засобів обліку(п.16)»?

Також в ПКЕЕН не відображені відносини постачальника та споживача у випадках коли:

-на декількох споживачів встановлено лише одне табло для відтворення даних про спожиту електроенергію;

-постачальник дистанційно вимикає споживача від живлення;

-нема можливості перевірити рахунок постачальника у випадку непрацездатності табло лічильників у складі автоматизованої системи обліку електричної енергії;

-якість електричної енергії не відповідає нормам;

-споживач може висувати претензії постачальнику відносно якості електропостачання на основі вимірів та записів багатофункціонального лічильника електричної енергії;

-інші ситуації.
В общем правительство вссе больше и больше заботится о своем народе,
не успееш и глянуть а АСКОЕ на бытовые счетчики придется ставить.

Первоисточник www.e-meter.info/index.php
Вложения
Тип файла: zip proekt_regul216.zip (63.9 Кб, 15 просмотров)
ozzy вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 30.12.2008, 18:31   #2
Crokodilych
Новичок
 
Регистрация: 30.12.2008
Адрес: Хабаровск
Пол: Не указан
Сообщений: 3
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ozzy Посмотреть сообщение
Готовятся к выходу новые "Правила користування електричною енергією для населення".
Там много чего нового:


В общем правительство вссе больше и больше заботится о своем народе,
не успееш и глянуть а АСКОЕ на бытовые счетчики придется ставить.

Первоисточник www.e-meter.info/index.php
У нас уже ставят
Crokodilych вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 01.01.2009, 23:00   #3
EugeneH
Старожил форума
Аватар для EugeneH
 
Регистрация: 24.01.2007
Адрес: Гореничі, Києво-Святошинський
Пол: Мужской
Сообщений: 1,897
Вы сказали Спасибо: 240
Поблагодарили 560 раз(а) в 286 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от ozzy Посмотреть сообщение
«Зняття показів – зчитування показів з лічильника чи отримання цих показів дистанційно», дистанційно це як? За допомогою АСКОЕ постачальника електроенергії чи споживач телефонує постачальнику?
Бачив в РЕС лічильник з GSM модемом, вже доступний за встановлення за Ваші кошти. Не певен однак що до "отримання показів дистанційно"
EugeneH вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Ответ

Опции темы



Текущее время: 10:56. Часовой пояс GMT +2.

Если Вы пользователь

Вы можете зарегистрироваться как пользователь и использовать весь функционал форума.
В любой момент Вы можете изменить свой статус с пользователя на компанию зайдя в личный кабинет.

Регистрация пользователя

Если Вы компания

Вы можете зарегистрироваться как компания и вести свою деятельность на нашем сайте.
Вы также можете создавать темы и отвечать в форуме.

Регистрация компании